narkata

Antrasis PLM Konkursas PS3 ir PSP Savininkams (PlayManija)

Rekomenduojami pranešimai

As pastebejau , kad buvo dalivaujanciu kurie butent turi tik xbox o ne ps3 ar psp

Bet nieks nedraudzia dalivaut jiems ,

O kad parduoda priza aisku kas kaip keista , bet ka padarisi ,cia jo valia ka nori ta daro su tuo prizu:) o jei dar negali panaudot to prizo nes turi Live banana

Nu pagal BABUANAS profili ir parasa , matos kad turi ps3 :D

BABUANAS - ziuriu prisijungia bet nieko neparaso , galetum atsakyt man i PM (AZ) ?

Redagavo narkata
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu su laimėjimu.

Redagavo Impaler

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku gaila, kad pats nelaimi, bet vistiek kada nors pasiseks, nereik čia taip putotis, kad prakiši, džiaugiuos, kad bent vienas, tai yra Narkata rengia konkursus ir visai normaliai žmonių dalyvavo pagal mane.

Dekui dekui :D bet galetu daugiau dalivaut nors ~200 :D bet gerai kad nors 100 sudalivauja, plius netaip daznai viksta cia konkursai , bet siokie tokie yra :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prizas butu pravertes kaip tik pinigeliu truksta :D

 

O seip sveikinu su laimejimu nugaletoja! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prizų parduoti ar elgtis su jais kaip kitaip nedraudžiama. Laimi - prizas tavo = ką nori tą su juo darai. Įsisavinkite.

 

Greit bus dar vienas konkursas, aktualus vienos senos konsolės savininkam :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Davai gal koki viena kurybininkesni konkursa padarytikit, kad butu uz ka ta priza atiduot, o ne random is 200 zmoniu atiduot kazkam :)

Aisku cia jusu reikalas, tik pasiuliau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aukščiau esantis postas - pirmas mano postas konkurso temoje. Parodyk kur aš būtent SAU prieštarauju???

 

Spėju ,kad ps2 konsolės savininkams konkursas bus:)

deja, dar senesnei konsolei :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Davai gal koki viena kurybininkesni konkursa padarytikit, kad butu uz ka ta priza atiduot, o ne random is 200 zmoniu atiduot kazkam :)

Aisku cia jusu reikalas, tik pasiuliau :)

Labiau i ta puse kaip buvo Mini Konkursas ?
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Bus, aš jau sugalvojau idealią užduotį. Ir lengva tikrai nebus. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dziugu girdeti kaip kaikuriu moderatoriu ir administratoriaus deka viskas keiciasi sparciai pries kelis men visai numires puslapis buvo, o dabar jau n1 consolems vel :) Dekingas, kad stengiates del musu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bebad4fun pakišo mintį, kad galėtumet ir PC savininkams ką nors kūrybiškesnio suorganizuot.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bebad4fun pakišo mintį, kad galėtumet ir PC savininkams ką nors kūrybiškesnio suorganizuot.. :)

vava, konkursai pvz PC brendui :) butu super.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vava, konkursai pvz PC brendui :) butu super.

Čia konsolių forumas, tai manau konkursai geriau orientuotūsi i konsoles, nors yra ir truputi PC subforumu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matai jai sugalvotu (tikrai reik galvoti, BUTINA) gera priza PC platformai, tai cia dauguma butu patenkinti. Tikrai manau, kad 98% zmoniu uzsiregistravusiu cia turi kompa. Galima ir visai ne ta tematika jamt. Tegu tai buna koks raktas pakabukas su jusu pamegtais personazais. Galima, kad ir koki nors zaisliuka su personazu kuris visados graziai ziurisi prie tavo staliuko ar priristas prie tau brangaus daigto ar kuprines. O jai ir prizas nepatinka visada galima jo atsisakyti ir (tikekimes, kad bus kada) pajamti koki tau miela niekuti (tokius kaip maikute su playmanijos logo ar raktu pakabuka) Beto visada islieka variantas laimeta daikta parduoti ar padovanoti geriem, bei linksmiem zmoguciam :) Tai tiek minciu :))

 

P.S. turbut klaidu bilijonas, bet gal suprasit mano rasliava visa :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.