antinas

Iphone 3g. PAGALBOS!

Rekomenduojami pranešimai

O gal imanoma kaip nores tai pereiti? Telefonas pirktas Omnitelije todel omnitelio kortos veikia..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal imanoma kaip nores tai pereiti? Telefonas pirktas Omnitelije todel omnitelio kortos veikia..

neymanoma. Labai daug zmoniu yra tokioje pacioje situacijoje. Teks laukt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o čia atrišimas telefono nepadės ?

paskaityk nuo pradziu, pas ji yra nauja baseband versija. ji kolkas neatrisama....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane buvo ta pati istorija su 4.1 OS. galejau tik emergency call daryt. tai va nunesiau vilniuj pas vienus meistrus ir man padare unlok ir pastate 3.1.3 viskas veikia normaliai tik vat kainavo 120 lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane buvo ta pati istorija su 4.1 OS. galejau tik emergency call daryt. tai va nunesiau vilniuj pas vienus meistrus ir man padare unlok ir pastate 3.1.3 viskas veikia normaliai tik vat kainavo 120 lt

ar tau sunku suprast jog ne nuo Os priklausO?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo gal tu ir teisus. na bet zinau viena, kad ji man padare ir viskas veikia :) kai visi sake kad neimanoma padaryt, nebent sake kad galesiu naudotis kaip ipode, buvau nusimines. bet paskui suradau ta firmute kuri tvarko iphone ir vuolia! mano iphone ir unlokintas ir veikiantis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo gal tu ir teisus. na bet zinau viena, kad ji man padare ir viskas veikia :) kai visi sake kad neimanoma padaryt, nebent sake kad galesiu naudotis kaip ipode, buvau nusimines. bet paskui suradau ta firmute kuri tvarko iphone ir vuolia! mano iphone ir unlokintas ir veikiantis :)

ymanoma taip padaryti bet vistiek jai nori 4.1 atristos pries tai reikia tureti 3.1.3 su sena baseband. tada kazkaip galima atnaujinti os ir baseband palikti sena. Bet jai jau karta atnaujinai i 4.1 tai viskas.

 

Dar yra vienas budas baseband su fuzzy band downgradinti. bet ten turi buti vienas is pirmu 3g modeliu. Ju labai reta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ymanoma taip padaryti bet vistiek jai nori 4.1 atristos pries tai reikia tureti 3.1.3 su sena baseband. tada kazkaip galima atnaujinti os ir baseband palikti sena. Bet jai jau karta atnaujinai i 4.1 tai viskas.

 

Dar yra vienas budas baseband su fuzzy band downgradinti. bet ten turi buti vienas is pirmu 3g modeliu. Ju labai reta.

O 3gs tinka fuzzy band downgradint ? Nes man atrodo pas mane ir yra vienas iš pirmųjų modelių, nes numeris prasideda MC, o ne naujesniu MB.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.