PSP fanas

Ka manote apie nauja game boy micro ?

Rekomenduojami pranešimai

kur isigijai ir as noriu!! B)

Radau skelbima, zmogelis pardavineja turi ganetinai nemazai, nauji dezutese grazus spindi visi, turi raudonus ir pilkus (metalic).

as susitariau uz 220 uz gameboy 3 zaidimus ir dar atvezima i elektrenus (nu jam pakeliui buvo siandien is ryto).

stai jo nr +37067377595

Jis is kauno. Ir ne siaip sau koks vaikis, o vyras su seima tai ganetinai lengvai sukalbamas B) (poto galvojau, kad buciau dar pigiau

nupirkes), beje iskarto man siule ir papildomai dar zaidimu po 15 lt (kvailas buvau ir atsisakiau, planetariume vilniui po 35 plesia uz

zaidima, ir uz 10 pakeicia tavo i kita..)

 

P.S. turiu classicini zelda :P kazkoki sportini snowboard'a (nzn kodel paemiau, silpnybe nuo PS one kur buvo nerealus snieglenciu

zaidimas) ir dabartinis mano favoritas tai Mario vs Donkey Kong (labai smagus :P)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu si aparaciuka labai smagus.

Tik va beda nera is kur parsisiust EFA linkerio visi jau parduoti gal kas zino is kiokio webo siustis? ebay irgi nera. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tinka. bet noretusi kad butu normalus usb ir labai mazai vietos jose tik po 128mb :thumbsup4:

na kai zaidimai uzima tik po kelis MB tai 128mb tose kortelese daugiau nei uztenka.

siaip kaina ganetinai dideles, nes uz 300lt galima surasti Nintendo DS Lite. jis taip pat puikiai tinka GBA zaidimam zaisti. bet prie to pacio ir ds zaidimai eina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va tame ir esme gad ten ne 128 megabaitai o megabitai(ar kaip ten jie vadinasi) man regis yra 4 ar 6 kartus maziau vietos nei tas skaicius. o tai ir gaunas vienas ar du zaidimai, as turiu 512 ir pareina nuo 7 iki 9 zaidimu. tai tiek pilnai pakanka,128 permazai. bet nepamirsk kad efa turiu problemu su suderinamumu. as turiu su tuo problemu, ant mano laptopo neisikelia zaidimai. tai kekviena karta noredamas pakeisti juos tenka eit pas drauga

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.