Impaler

Kas ta AP 2.5 apsauga? Diskusijos apie ją

Rekomenduojami pranešimai

Žmogus norėjo tik gerą kitiems padaryti,"tikslų" vertimą pateikti.Negi dabar mes jį už tai...akmenimis apmėtysime.:D

Turiu klausimą,ar naujas LT+ firmware bus išleistas ir senesniems Xbox'o modeliams.?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žmogus norėjo tik gerą kitiems padaryti,"tikslų" vertimą pateikti.Negi dabar mes jį už tai...akmenimis apmėtysime.:D

Turiu klausimą,ar naujas LT+ firmware bus išleistas ir senesniems Xbox'o modeliams.?

Tai zinoma bus :D kazkur skaiciau klause ar bus LT+ senesniems x'ams, tai C4eva sake taip bus. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai zinoma bus :D kazkur skaiciau klause ar bus LT+ senesniems x'ams, tai C4eva sake taip bus. :D

Dėkui žmogau.Sudaužei mano nerimą. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As isvis nesuprantu kaip jus galit pagalvot, kad gali nebuti ant senesniu modeliu. Tai aisku, kad bus, gi senu nemesim dabar del to, kad isejo naujesnis...

 

Ne į temą

ir siaip manau uztektu paspaust mygtuka padekoti, o ne dekoti po kelis kartus.
Redagavo 360

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Mldc kas kazkas kazke raso, daro, vercia.

Bet bajeris kas as skaitau ir galvoju jopsikmat :unsure: nesuprantu kas cia rasoma, vienas zodis toks antras toks. vienas laikas toks kitas dar kitoks :( . galvoju reik relaxo nes smegenis persidirbo o pasirodo cia g.translate :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.tuto4you.fr/hot-swap-ap25-xbox360/

 

bandet swapus ? hardmod swapingas su switch, panasiai kaip ir tas modchipas.

 

arba imt skrili magnetini nuo dvd romo ir swapint ranka. ;] ryt reiks pabandyt. numalsint troskuly naujiem geimam ;D bo sian jau insane lygi pasiekiau ir jau galvojau siust nfs ant pc ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki vyrai,visus jusu komentarus perskaiciau ir supratau kad be kaledu nauji iskepti zaidimai neis...is kur zinot kad iki kaledu iseis naujas tas FW LT+

vienur skaiciau kad ant dienu cia skaitau kad iki kaledu,o taip norisi pasileist ACB :D) p.s supratau kad pasileidzia ACB su nauju dashboard ir samsung dvd rom teisingai supratau?

 

aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki vyrai,visus jusu komentarus perskaiciau ir supratau kad be kaledu nauji iskepti zaidimai neis...is kur zinot kad iki kaledu iseis naujas tas FW LT+

vienur skaiciau kad ant dienu cia skaitau kad iki kaledu,o taip norisi pasileist ACB :D) p.s supratau kad pasileidzia ACB su nauju dashboard ir samsung dvd rom teisingai supratau?

 

aciu

[2010-11-14 Updates]

[c4eva] testing code, so far so good!

[******] is black ops as safe as any other game before the dash update?

[c4eva] ******:yes

[***] for slim what kind of real time checks are we talking about?

[c4eva] ***:realtime fw check,realtime ram check!

[c4eva] they are checking for our code/data in drive!

[*********] c4 can we expect lt+ this side of christmas?

[c4eva] *********:yes

Bet ixtreame raso ,kad jau tikimasi isleisti jau si savaitgali :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip man iseina pasileisti Fable3 ant beta kinect dasboardo su Liteon'u?Tai gal ir AC:B veiktu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rusų forumuose rašo kad:

1) naujas fw bus anksčiau nei kalėdos (kada bbž, ne manęs klauskite)

2) naujas fw tikriausiai neapsaugos nuo banų. t.y. paleidus žaidimą su 2.5 AP tikriausiai MS sužinos kad FW laužtą:

2.1) įdėjote diską - flagas uždėtas

2.2) banins visus su bet kokia nulaužtą FW

3) naujas fw netiks slimams

 

šitą info yra tik paprasti pranešimai forumuose, tačiau dėl banų rašė "tipo" žmogus iš MS Russia ir patvirtino kad banins visus be išimties kas paleis AP 2.5 žaidimą ant nulaužtos FW, tačiau davę žinoti, kad jeigu jus sedet live su LT fw ir neleidžiate 2.5 AP žaidimų, bano nebus.

 

TIKRIAUSIAI ČIA TIK GANDAI, ANT KURIŲ IŠVISO NEREIKĖTŲ KREIPTI DĖMESIO, BET VISGI GAL KAM PALENGVĖS :D

 

Tačiau pagal mane, banins visus, žinant MS politiką, o dabar kai išėjo kinect ir naują partiją slimų, reikia gi prastumti visą tą...

Na o kol nėra naujos FW, pats laikas pereiti senus žaidimus kurie guli hdd dar nuo antrojo pasaulinio karo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kaip supratau,žaidimus turinčius AP 25 bus galima saugiai žaisti offline.? Juk nebūtina jungtis prie interneto, kad flagą ant piratinio geimo uždėtų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kaip supratau,žaidimus turinčius AP 25 bus galima saugiai žaisti offline.? Juk nebūtina jungtis prie interneto, kad flagą ant piratinio geimo uždėtų.

Tik pasileidęs AP25 žaidimą (su nauju Kinect_DB ir LT FW) iš karto gausi lokalų flagą. Gali pasitikrinti su Xval. Daug kas tai jau yra patvirtinę. Tad teoriškai, net ir būdamas offline - gausi flagą. To flago nuimti negalima. Tik prisijungus online, MS iš karto gali sužinoti apie Tavo flagą. Tad iš esmės absoliučiai jokio skirtumo, ar žaisi offline ar online - flagas bus.

 

 

 

Tik kad nelabai sutinku su tom mintimi iš RU forumų.

 

Tiek, kiek aš kitur perskaičiau tai:

- Nieko negirdėjau apie LT+ išleidimą šį savaitgalį. Tik apie išleidimą iki kalėdų.

- c4e visada prioritetas buvo stealth, o ne tiesiog piratinių kopijų žaidimas. Tad naujasis FW teoriškai turėtų būti nepastebimas MS. Ir teoriškai turėtų būti galima žaisti saugiai AP25 turinčius žaidimus.

 

 

 

 

--------------

 

 

Šviežiausios naujienos:

 

# [2010-11-17 08:35PM] <Universel> i read that the 1.6 no stealth firmware beats the ap25 protection?

# [2010-11-17 08:35PM] <Universel> is it correct?

# [2010-11-17 08:36PM] <c4eva> universel:no

# [2010-11-17 08:49PM] <c4eva> testing ap25 backups on live,all good, clean xval!

Tai, KypuTeTpaBy, Tavo pamąstymų punktas Nr. 2 su visais papunkčiais yra neteisingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šviežiausios naujienos:

Tai, KypuTeTpaBy, Tavo pamąstymų punktas Nr. 2 su visais papunkčiais yra neteisingas.

ten ne mano pamąstymai, o kitų žmonių, kurie man pasirodė gan adekvatiški, iš visų tų kurie dalyvavo pokalbiuose :D

kas liečia live, man ant jo dzin (kaip ir ~70% šiuo forumo nariams), jo aš jau nemačiau metus, o naują konsolė tokiems dalykams nepirksiu, nebent kai jau mano falconas pareis, tada reikės mąstyt.

svarbiausia tai sulaukti kol galėsiu pažaisti AC: BH ir Fable 3. Turbūt aš lauksiu daugiau nei naujos FW, o būdo kaip galimą bus paleisti neflishinant į naują fw dvd romą (waves patcher or smth like that)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.