Rekomenduojami pranešimai

Noriu jūsų paklausti dėl šio žaidimo truputį.Kiek žiūrėjau video visi jei renkasi warrior prideda ir magic man ta magija nėra prie širdies ar ją būtina kelti pvz jei esi assasin? ar gali nekelti jos?

 

Paskui jei žaidi už assasin (pc koks geriausias mačiau ten kelis jos) ant ko reikia dėti point ant life daugiau ar ant stamina? Ir jeigu pasirinkčiau jau būti tuo assasin ar eitu būti geriečiu ar niekaip?:whistling:

Žinau,kad durni klausimai,bet aš nežaidęs rpg tai nežinau:?

Ir ar eitų pavyzdžiui prisijungus prie Dark brotherhood prisijungti prie kad ir campanions?

Redagavo Doden

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu jūsų paklausti dėl šio žaidimo truputį.Kiek žiūrėjau video visi jei renkasi warrior prideda ir magic man ta magija nėra prie širdies ar ją būtina kelti pvz jei esi assasin? ar gali nekelti jos?

 

Paskui jei žaidi už assasin (pc koks geriausias mačiau ten kelis jos) ant ko reikia dėti point ant life daugiau ar ant stamina? Ir jeigu pasirinkčiau jau būti tuo assasin ar eitu būti geriečiu ar niekaip?:fedup:

Žinau,kad durni klausimai,bet aš nežaidęs rpg tai nežinau:?

 

Nebutina, gali isvis magijos nenaudot. Gali zaist uz ka nori, reikes tik rinktis ar palaikai imperija ar sukilelius, o daugiau gali ka nori daryt, itakos kitiem questam nebus. Nera cia gerieciu/blogieciu. Gali but ir ten ir ten

Redagavo Stddtnd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebutina, gali isvis magijos nenaudot. Gali zaist uz ka nori, reikes tik rinktis ar palaikai imperija ar sukilelius, o daugiau gali ka nori daryt, itakos kitiem questam nebus. Nera cia gerieciu/blogieciu. Gali but ir ten ir ten

 

Dėkui už atsakymą:fedup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarkim norėčiau magu būt, kokia rasę pasiūlytumet? Kiek skaičiau, tai High elfai ir Dark elfai geriausios rasės yra būti magu. Ką jūs manot? Kurią rasę pasirinkti, high ar dark elfus? O gal iš viso, kita rasė labiausiai tinka būti magu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiškai nesvarbu ta rasė. Su bet kuria rase gali būt bet kas. Rinkis tiesiog kas tau labiausia patinka. Aš žaidžiu su kačiuku :fedup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiškai magų rasės yra 2: Bretonai ir High Elfai. Bretonai labiau ten gydymus visokius, iliuzijas ir pan, high elfai maždaug ir tai, ir tai, bet visgi labiau prie destruction (ugnys, žaibai ir kiti reikalai). Dark Elfai truputi kitka yra. Man tai yra mėgstamiausia rasė ir visad už ją lošiu. Jie yra universalesni. Turbūt geriausiai iš visų sugeba destruction magiją, bet taip pat gerai karduojasi ir nešioja lengvus šarvus.

Aš imčiau dark elfus, nes tiesiog man jie mylimiausi, o pats rinkis kaip nori, kas tau labiau limpa. Visi turi savų pliusų. :fedup:

 

Visiškai nesvarbu ta rasė. Su bet kuria rase gali būt bet kas. Rinkis tiesiog kas tau labiausia patinka. Aš žaidžiu su kačiuku :)

 

Gali būt kas nori, bet nelabai apsimoka pvz su nordu ar orcu būti magu. Kaip ir su tarkim bretonu nešioti sunkius šarvus ir kapotis kirviu. Kiekviena rasė turi savus bonusus ir kiekvieni sugeba kažką savo geriausiai. Dėl to neapsisprendėliai ima Imperialus arba Dark Elfus. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali būt kas nori, bet nelabai apsimoka pvz su nordu ar orcu būti magu. Kaip ir su tarkim bretonu nešioti sunkius šarvus ir kapotis kirviu. Kiekviena rasė turi savus bonusus ir kiekvieni sugeba kažką savo geriausiai. Dėl to neapsisprendėliai ima Imperialus arba Dark Elfus. :)

 

Ir kokie tie bonusai? +5 arba +10 skillo? Lyg tiek yra svarbu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kokie tie bonusai? +5 arba +10 skillo? Lyg tiek yra svarbu

 

Kai būni didelio lvl, tai nesvarbu, bet iš pradžių, kad ir keli bonuso yra svarbu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, toks durnas klausymas: Kaip su PS3 online režimu, kaip jis, ten su kitais žaidėjai loši ar kaip kitaip. dėkui... Durniems klausymams čia nevieta...

Redagavo fotobich

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kam buvo kažkas panašaus ir galėtų padėti rasti problemos sprendimą?

Įvykdžiau visus pagrindinius Thieves Guild questus ir dabar beliko įvykdyti 5 extra questus pas Vex ir Delvin kiekvienam iš šių miestų: Whiterun, Solitude, Markanth ir Windhelm, įvykdžiau visuose iškyrus Solitude kadangi kiek beprašau extra questu man duoda visuose miestuose iškyrus Solitude. Gal žinot kaip padaryti, kad duotu tuos 5 extra questus ir Solitude mieste? Už pagalbą būčiau labai dėkingas

 

P.S Reikia man tam įvykdyti, kad gaučiau šį trofėju: One with the Shadows

Redagavo DoZyMaY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kam buvo kažkas panašaus ir galėtų padėti rasti problemos sprendimą?

Įvykdžiau visus pagrindinius Thieves Guild questus ir dabar beliko įvykdyti 5 extra questus pas Vex ir Delvin kiekvienam iš šių miestų: Whiterun, Solitude, Markanth ir Windhelm, įvykdžiau visuose iškyrus Solitude kadangi kiek beprašau extra questu man duoda visuose miestuose iškyrus Solitude. Gal žinot kaip padaryti, kad duotu tuos 5 extra questus ir Solitude mieste? Už pagalbą būčiau labai dėkingas

 

P.S Reikia man tam įvykdyti, kad gaučiau šį trofėju: One with the Shadows

 

imk ir atsisakinek tol kol gausi Solitude, ten randomas dievas, nieko kitaip nepadarysi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.