Rekomenduojami pranešimai

Ne ne ,pvz. as juos matau ,bet jie man uztusuoti ir negaliu ju paasirinktti raso ,kad reikia recharge 30 ant kitu 50 man rados.Tik nesuprantu ka ten ikrauti.

Redagavo xbox720

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tau reikalingos drakonų sielos, kad juos atrakinti. Tada paspaudi kažkokį mygtuką, ten parašyta, paskaityk. O recharge - tai laikas, po kurio vėl gali naudoti shoutą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar zaidziant pagrindine istorija praveda pro visus miestus ? Ta prasme ar pagrindines istorijos questai vyksta visose miestose?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek kainuos neaisku?

 

1600 msp. cia tik xbox isleidimo data ir kaina. kitom platformom neaisku. pc tai vistiek turetu iseit panasiai ,o del ps3 tai isvis neaisku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spoileriai

 

 

Hey chebra noriu paklaust vieno dalyko.

 

Losiu jau gal kokias 70 h turiu 3 charus:

Norda (mano pirmas todel ten visko po truputi)

Orca 2H

Ir dabar losiama khajit stealth archer

 

Tai va su khajit perejau thieves guild, o kitus isskytus dark brotherhood su kitais charais.Dabar noriu eit imperial legion ir DB pries main story (dar neuzbaigiau bleak falls) ir priejau toki questa kur reikia pas jarla whiteruno varyt ir pripist proto del istojimo i empire ar pns. Tai va jis man sako kazka del drakonu ir tipo quest journale rodo "assist balgruuf with dragon threat" nu tai emiau eit story iki ten, kur man reik nukalt ta drakona su delphine. TAciau ta graybeardus praejau. Kodel vis dar man reikia jam su tais dragonais kazka padet?

 

2 klausimas: Main story nuobodus biski ir po to ka uzbaigsiu DB kas man beliks veikt? Jau dabar zaidas pradeda dapist nes tesiognuobodu darosi free roamint. questai irgi isskyrus daedric. turiu zmona, hata dar bandau roleplayint (miegot valgyt ir t.t.)

 

Tai kas dar idomaus skyrime be Thieves guild

Companions

Mages guild

Dark brotherhood

Civil war questu

Main story??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš asmeniškau daugiau nieko įdomaus ten neradau. Ko gero Dark Brotherhood questas buvo įdomiausias, nes main quest tikra pieva. Šiaip įdomiai, aš su vienu charu pražaidęs 120h, o tu su 3 - tik 70. Tai arba labai greitai visur praleki, prasukinėji dialogus, arba mažai lootini :D Visada galima vykdyti tuos begalinius questus, kur kažką nukaut, kažką pavogt ir t.t. Bet nuobodybėėė baisi. Jei jau perėjai daug ir darosi nuobodu - patariu pereiti prie kito žaidimo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

kai SKyrim modai pasuka keista linkme ... :npoker::poker::isee:

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

 

:say:

 

No comments... :whistling: - beabejo sitas modas is azijos? (nesistebiu :innocent: )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

No comments... :whistling: - beabejo sitas modas is azijos? (nesistebiu :innocent: )

 

bet nekreipiant demesio i tai kas jame o kaip atrodo grafiskai tai tikrai ispudingai, apsvietimas labai geras :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.