michiganaz

[Gidas] Xbox360 LiteOn DVD-ROM'o flash'inimas iš LT 1.1 į LT+

Rekomenduojami pranešimai

Aciu, pataisyta. :)

As kai flashinau tai buvau atjunges savo HDMI kabeli is x360. Atsijunginedavo po 4-5 min. Tai su pajungtu kabeliu tikrai neissijunginetu?

BUTENT, sita irgi pamirsau pamineti. Jungleflasher gide skaiciau, kad prijungus paprasta av kabeli su tulpem (prie tv jis neprivalo buti prijungtas) - xbox'as isviso neissijungineja, laikyk tu ji kiek nori. O jeigu naudojat hdmi, tai tada jis privalo buti prijungtas prie tv (atrodo taip).

Pats asmeniskai irgi buvau prijunges av kabeli ir xbox'as ne nemane atsijungti.

Redagavo EDman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai parasysit man zmones kaip gaut ta dvdrom key? :)

Ar bent link'a gal galit numest,nes niekur nerandu.

Jeigu tu turi liteon dvdrom'a su LT flashi ir neturi jokiu raktu, nieko. Tai mano ziniomis vienintelis budas tau isgauti rakta - atlikti MRA.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu tu turi liteon dvdrom'a su LT flashi ir neturi jokiu raktu, nieko. Tai mano ziniomis vienintelis budas tau isgauti rakta - atlikti MRA.

O kaip atilikti ta MRA ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip atilikti ta MRA ? :D

As kazkaip abejoju ar tu ji pats sugebetum atlikti. Sis budas reikalauja mikroschemos takeliu pjaustymo ir litavimo igudziu. Viskas yra parasyta gide.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu liteon su LT 1.1 ir turejau dvdromo key,bet per ta anitivrusine prapuole jis.

Girdejau kad galima kazkaip su junglerflasheriu atgaut ji.

Gal galit paaiskint kaip?

Rakta imanoma atgaut paspaudus "KeyDB", JungleFlasheryje, ir suradus savo rakta, jeigu tu savo konsole pries tai flashinai savo kompe.

Redagavo michiganaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kazkaip abejoju ar tu ji pats sugebetum atlikti. Sis budas reikalauja mikroschemos takeliu pjaustymo ir litavimo igudziu. Viskas yra parasyta gide.

Nebesvaik, LiteOn 74850C labai lengva yra istraukt ta rakta, pasidarius probe pagal sita gida, o paskui seki jungleflasher gida, kiek pamenu probe ikisi i viena kontakta ir ant jf viena mygtuka paspaust ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naujausio Jungle flasher tutorial 83 puslapis, notes 1 ir 2 - jei pries tai 74850c dvd rom flasintas i ixtreme LT, IR NETURI DVD KEY, tai vienintelis metodas MRA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va pats grizau, is zmogaus, kuriam perflashinau seniau i LT, nebutrejo key, formatas win buvo, tai kad ir 8v1 liteonas, visvien reik MRA. db kaikuriem kyla klausimas kodel ? todel kad LT buvo pagamintas ant 9 liteono fw, tai vienintelis budas yra MRA kuris padaro full dumpa fw. taigi nesvarbu koks liteonas buvo vietoj jo modelio skaiciuku galit uzsirasyt 9 liteonas jei LT stovi ir rakto neturit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va pats grizau, is zmogaus, kuriam perflashinau seniau i LT, nebutrejo key, formatas win buvo, tai kad ir 8v1 liteonas, visvien reik MRA. db kaikuriem kyla klausimas kodel ? todel kad LT buvo pagamintas ant 9 liteono fw, tai vienintelis budas yra MRA kuris padaro full dumpa fw. taigi nesvarbu koks liteonas buvo vietoj jo modelio skaiciuku galit uzsirasyt 9 liteonas jei LT stovi ir rakto neturit.

Na man asmeniskai meistras pasake kad be litavimo neapsieita, t.y. takeliu pjaustimas ir litavimas is kitos puses. (nzn ko) :thumbsup4: Tai cia ir vadinamas tas "MRA" :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebesvaik, LiteOn 74850C labai lengva yra istraukt ta rakta, pasidarius probe pagal sita gida, o paskui seki jungleflasher gida, kiek pamenu probe ikisi i viena kontakta ir ant jf viena mygtuka paspaust ir viskas.

Pries nusisnekedamas, paskaityk gida.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.