ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Jo as ateisiu parduotuveja ir pradesiu ardyti deze xbox sakys tu gal debilas :rolleyes: nera kitu varijantu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry uz noob klausima, bet nesigaudau cia sitam forum'e niekada, nerandu kur butu parasyta kokia galima nulauzt ir t.t. versija tai visada nauduojus cia tema ir uzduodu klausima. Buvau cia pries 3-4 men gal klauses tai dar negalima buvo nulauzt xbox 360 slim, tai paklausiu dar karta ar jau visas versijas galima nulauzt? Jai ne visus dvd-rom tai kokius galima ir numeskit link kaip patikrint kokia DVD-ROM versija? As nenoriu ardyt nes turiu garantija tai jai ardysiu tai rodos ta zenkliuka suplesyt reikes ir siaip niekada nesu atidarinejes tai nenoriu to daryt. Zinau yra kazkoks budas patikrint palyginus dvd isvaizda ir poto laidus, bet as nerandu kur tie laidai tai galit tutoriala numest? thanks.

Pas mane xbox360 slim ten raso mfr 2010-11-05 ir as ji Anglijoi pirkau tai patikrinau cia http://www.360drives.com/list?v_pack=7&v_mfrdate=2010-11-05&v_perpage=50 bet rodo kad 2010-11-05 anglijoi nera tik Mexica ir Sweden.. tai kaip cia suprast? Ir raso kad Philips-LiteOn 16D4S turi but tai cia tiesa?

Redagavo Gaara2x2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu problema as nesenei nusilauziau Xbox i 1.9ver ir man kaskodel neveikia Call Of Duty Black Ops.

Bet Halo Reach puikei veikia.

 

O bunai taip isidetu CoD BO diska ir tik juodas ekranas ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu problema as nesenei nusilauziau Xbox i 1.9ver ir man kaskodel neveikia Call Of Duty Black Ops.

Bet Halo Reach puikei veikia.

 

O bunai taip isidetu CoD BO diska ir tik juodas ekranas ir viskas.

 

Reikia pries irasyma BO nupatchint su abgx programa ir tik tada rasyt i diska! Pats taip pasidariau ir viskas puikiai veikia :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kai prades leist zaidus su nauju formatu, tai eis visi ar tik keletas, kaip ir su AP2.5?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kai prades leist zaidus su nauju formatu, tai eis visi ar tik keletas, kaip ir su AP2.5?

 

jei kalbi apie nauja disku formata ta, tai aisku visi nauji jau eis jame nuo to laiko kai pirmas pasirodys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kuris gidas man tiktu, is esanciu playmanijoj, jei noreciau nusiflesinti i LT1.9? Mano DVD-rom BenQ. Ten maciau, kad gidai skirti Lite-On diskasukiems, ar ir man tinka?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kuris gidas man tiktu, is esanciu playmanijoj, jei noreciau nusiflesinti i LT1.9? Mano DVD-rom BenQ. Ten maciau, kad gidai skirti Lite-On diskasukiems, ar ir man tinka?

 

Ne į temą

geriausias gidas tai pacio JF tutorial .pdf nes ir pats JF pastoviai naujinas ir tuo paciu kitais budais atsiranda kaip viska padaryt. senas gidas rasytas neaisku kada tikrai jau nelabai tinka.
Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot kaip suzinoti koks dvd rom slim kai jis dezeja?

 

 

Jo as ateisiu parduotuveja ir pradesiu ardyti deze xbox sakys tu gal debilas :rolleyes: nera kitu varijantu?

 

Gidu skyriuje yra mano sukurta tema kaip atskirt pagal Lot No. Kitu variantu nera kaip atskirt neisardzius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pajungiau rauteri sujungiau laidus ir neveike intikas nei ant kompo nei ant xbox paskambinau i interneto aptarnavima skyriu sako reike pirkti antra ip adresa nera jokio kito budo nes as nenoriu pirkti antro ip

Redagavo audirs4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu turi i routeri suvesti visus nustatymus is savo pc ir MAC adresa nukopijuoti, ir tada veiks ant abieju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia pries irasyma BO nupatchint su abgx programa ir tik tada rasyt i diska! Pats taip pasidariau ir viskas puikiai veikia :D

 

 

 

vis tiek nepaleidzia pas manes buvau nuneses draugui pasji veikia o pasmanes ne . Bet pasjy Halo Reach neveikia tai kas cia gali but ??

Redagavo Dugadi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vis tiek nepaleidzia pas manes buvau nuneses draugui pasji veikia o pasmanes ne . Bet pasjy Halo Reach neveikia tai kas cia gali but ??

 

Nepaleisti gali del keliu dalyku:

 

1. Persenas fw

2. Noriginalus DVDromas

3. Blogai nupachintas geimas su abgx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.