ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Norejau paklausti ar apsimoka pirkti apdapteri nors nenoriu pirkti xbox life gold. As noriu tiesiog losti MW3 ar NBA2k12 online

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklausti ar apsimoka pirkti apdapteri nors nenoriu pirkti xbox life gold. As noriu tiesiog losti MW3 ar NBA2k12 online

 

Simple:

Be Xbox Live Gold nepaloši žaidimų (tame tarpe ir MW3 ir NBA 2K12) online, be adapterio (jeigu tu šneki apie WiFi adapterį tai jeigu pas tave Slimas tai tau jo išvis nereikia, jeigu senesni modeliai - reikia) neturėsi ir Xbox Live, t.y. išvis ryšio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar yra koks nors budas su fleshintu iXtreme v3.0 (noJtag) Xbuxu isikelti ir zaisti Arcade zaidimus, ar DLC? Yra gidas, taciau raso, kad dabar jau nebeveikia toks budas.

 

nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Norejau paklausti ar iseitu kaip nors susiformatuot usb(o gal nereikia) kad galeciau issaugojimus store'inti jame?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Norejau paklausti ar iseitu kaip nors susiformatuot usb(o gal nereikia) kad galeciau issaugojimus store'inti jame?

 

Tai zinoma, tik usb turi but ne mazesns nei 1 ir ne didesnis nei 16 gb. Ikisi usb, eini i memory ir ten matysi savo usb, spausi configure ar kazkaip ten, suformatuos ir youre ready to go

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi :flip: man kaip paneliai reikia didelės pagalbos. Noriu draugui gimtadienio proga padovanoti vairą. Bet problema yra tokia, kad galiu skirti ne daugiau 250 eurų ( čia jau maximumas :sweet: ) Didžiausia bėda, kiek žinau, jie būna skirtingi, su tais brangesniais jaučiasi kai vairuoji skirtingą automobilį, o su pigiais visus vairuoji lygiai taip pat. Tai ar būtų įmanoma už mano turimą sumą gauti ką nors, kad būtų malonumas ir vairuoti, nenoriu padovanoti ir nuvilti jį :)))) dėkui didžiausias, kas pagelbės!!!! manau, kad norėtumėt gauti ir patys gerą daiktą dovanų, o ne apsimesti, kad patinka :flip:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi :) man kaip paneliai reikia didelės pagalbos. Noriu draugui gimtadienio proga padovanoti vairą. Bet problema yra tokia, kad galiu skirti ne daugiau 250 eurų ( čia jau maximumas :flip: ) Didžiausia bėda, kiek žinau, jie būna skirtingi, su tais brangesniais jaučiasi kai vairuoji skirtingą automobilį, o su pigiais visus vairuoji lygiai taip pat. Tai ar būtų įmanoma už mano turimą sumą gauti ką nors, kad būtų malonumas ir vairuoti, nenoriu padovanoti ir nuvilti jį :)))) dėkui didžiausias, kas pagelbės!!!! manau, kad norėtumėt gauti ir patys gerą daiktą dovanų, o ne apsimesti, kad patinka :flip:

 

Na, pirmiausia, kokiam aparatui tas vairas? Kompiuteriui? Ar Xbox 360, Ps3 ar dar kazkam? :sweet:

EDIT: ups, jai rasai x360 temoj tai turbut or vairas x360. Tai vat, daug tu vairu siai koncolei nera, toks vienas pagrindinis butu sis http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_Wireless_Racing_Wheel , siektiek bandziau, visai nieko. Taciau siuo metu yra naujesnis, gal labiau pritaikytas komfortiskam zaidimui, be daug gremezdisku pedalu ir kita. http://www.xbox.com/en-US/Xbox360/Accessories/Controllers/Xbox-360-Wireless-Speed-Wheel Is savo patirties daug vairu nezinau, bet pagrindinde yra sitie.

Redagavo BlueSing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaičiau forume, kad po kažkurio update išjungus Xbox jis dar keletą sekundžių veikia. Dabar ir man taip pasidarė, tai gal galit primint, ką pakeist per nustatymus, kad nebeūžtų Xbox'as jį išjungus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, pirmiausia, kokiam aparatui tas vairas? Kompiuteriui? Ar Xbox 360, Ps3 ar dar kazkam? :notbad:

EDIT: ups, jai rasai x360 temoj tai turbut or vairas x360. Tai vat, daug tu vairu siai koncolei nera, toks vienas pagrindinis butu sis http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_Wireless_Racing_Wheel , siektiek bandziau, visai nieko. Taciau siuo metu yra naujesnis, gal labiau pritaikytas komfortiskam zaidimui, be daug gremezdisku pedalu ir kita. http://www.xbox.com/en-US/Xbox360/Accessories/Controllers/Xbox-360-Wireless-Speed-Wheel Is savo patirties daug vairu nezinau, bet pagrindinde yra sitie.

 

 

Labai dėkui už atsakymą. MHM, vairas Xboc 360. Bet tas negrozdiškas man atrodo toks netikroviškas :) man atrodo tame ir įdomumas, kad vairuoji kaip su tikru vairu, bet gal aš klystų, ką tos moterys išmano :D

bet ar tas pirmas nurodytas vairuojasi kitaip? nes jis toks automobilių mėgėjas, jis nori pajusti tą vairavimo skirtumą, jam nebus malonumo, jei nejaus skirtumų tarp automobilių.... jei visi valdysis vienodai... va kas svarbiausia :) o aš nelabai gaudausi, o užsieny gyvename, nelabai noriu parduotuvėse klausinėti, nes tikrai apgaus, nenoriu jo nuvilti :( noriu, kad turėtų daiktą, kuris tikrai džiugina. :)))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai dėkui už atsakymą. MHM, vairas Xboc 360. Bet tas negrozdiškas man atrodo toks netikroviškas :notbad: man atrodo tame ir įdomumas, kad vairuoji kaip su tikru vairu, bet gal aš klystų, ką tos moterys išmano :)

bet ar tas pirmas nurodytas vairuojasi kitaip? nes jis toks automobilių mėgėjas, jis nori pajusti tą vairavimo skirtumą, jam nebus malonumo, jei nejaus skirtumų tarp automobilių.... jei visi valdysis vienodai... va kas svarbiausia :) o aš nelabai gaudausi, o užsieny gyvename, nelabai noriu parduotuvėse klausinėti, nes tikrai apgaus, nenoriu jo nuvilti :( noriu, kad turėtų daiktą, kuris tikrai džiugina. :D))

 

Pagrindinis skirtumas tarp tu dvieju tas, kad pirmame suksi vaira spaudysi pedalus ir tt, o kitame tiesiog rankom ore sukiosi ta vaira. Jai del tikroviskumo tai pirmasis

http://www.xbox.com/en-US/xbox360/accessories/ThirdPartyAccessories

Cia gali pasiziuret visus Xbox 360 papildomus "zaislus". Tarp ju daug vairu, jai reikia tikroviskumo, siulau ieskoti vairo su padalais ir begiu svirtimis (visi jie kiek zinau tokie), kaina taip pat nevirsija 250 limito. Siuo metu daugumoje lenktyniniu zaidimu jauciasi skirtumas vairuojant vis kitas masinas, cia jau ne nuo vairo priklausys

Redagavo BlueSing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi :) man kaip paneliai reikia didelės pagalbos. Noriu draugui gimtadienio proga padovanoti vairą. Bet problema yra tokia, kad galiu skirti ne daugiau 250 eurų ( čia jau maximumas :notbad: ) Didžiausia bėda, kiek žinau, jie būna skirtingi, su tais brangesniais jaučiasi kai vairuoji skirtingą automobilį, o su pigiais visus vairuoji lygiai taip pat. Tai ar būtų įmanoma už mano turimą sumą gauti ką nors, kad būtų malonumas ir vairuoti, nenoriu padovanoti ir nuvilti jį :())) dėkui didžiausias, kas pagelbės!!!! manau, kad norėtumėt gauti ir patys gerą daiktą dovanų, o ne apsimesti, kad patinka :D

 

vyram kai ka nori dovanot ,tai geriausia jo paklaust tiesiog. zinok bus geriausia. o pati na gal itiksi ,gal ne, gal jis noretu kito modelio, nebutinai ka cia mes siulom ar kazkas kitas pasiulys. jis geriausia zino ko noretu.

aisku pigaus nereikia pirkt. o tu t ikrai zinai kad jis to vairo nori aplamai? as zinau kad m,an vairas ant xbox 360 pvz kai turejau ,orginalu microsoft wireless vaira,tai isvis jo nenaudojau racing zaidimam. na gali but pats didziausias racing fanas ir gali vairas nepatikt. ar bent jau na gero vairo itaisymui reikia tam vietos skirt, ir na kokio padoraus stalo , vietos kojom, kad butu tinkamam auksti ir pan.

pvz as nenoreciau gaut vairo jokio dovanu. gal turiu maza kambari ar neturiu jam vietos kur pritaisyt pvz,ir na kiekviena karta ji traukt ir vel det atgal ,jei kambarys nera skirtas tik man vienam. po to ir susiveda viskas ,kad tiesiog pasimi pulteli ir losi iskart, o vairas dulka po lova ikistas.

o jei tikrai imt tai. Fanatecu bus per brangus jau tau. tada ziuret i Mad catz oficialu , arba senesni pacio MS oficialius vairus.

 

Nuotrauka

http://www.amazon.co.uk/Official-Microsoft-Licensed-Wireless-Racing/dp/B003YBUSMW

 

arba

 

Nuotrauka

pats toki turejau, ir veliau pardaviau nes buvo beveik nenaudojamas.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vyram kai ka nori dovanot ,tai geriausia jo paklaust tiesiog. zinok bus geriausia. o pati na gal itiksi ,gal ne, gal jis noretu kito modelio, nebutinai ka cia mes siulom ar kazkas kitas pasiulys. jis geriausia zino ko noretu.

aisku pigaus nereikia pirkt. o tu t ikrai zinai kad jis to vairo nori aplamai? <...>

 

nori 100%. Jau ir televozorių pritaikėm ir viską... Bet jis paskaitė, kad už 100 eurų gero nenupirksi, o daugiau jam leisti gaila, nes kitaip būčiau davusi pinigais ir leidusi jam nusipirkti pačiam. O daugiau nežinau, kas jį nudžiugintų.... norisi gimtadieniui tokio daikto, kuris jam suteikia laimę, o ne kokį megztinį nupirkti :gusta:((( tai nusprendžiau kiek pataupyti, sakau gal išeitų koks normalesnis, nes jam kiti žaidimai nelabai įdomūs, pagrinde visi su mašinomis. tai pagalvojau, gal būtų jam maloni staigmena :)

 

ačiū labai už atsakymą, pasidomėsiu šitais ;))))

 

BlueSing dėkui taip pat ;))) bet, kad jis man aiškino, kad nuo vairo priklauso, kad pigūs vairai neatlieka tokios funkcijos, kad jaustum vairavimo skirtumą. Gal jis man meluoja, kad nepirkčiau? :gusta: nes jis tikrai domėjosi, ir kai sužinojo, mačiau, kad kiek nusiminė... tai dabar kiek pasimečiau :D

Redagavo saldiKAIPdruska

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa ta, kad realiai geri yra vos du xboxu vairai, o ju kainos prasideda nuo ~700lt. Jei vyras fanatas lenktyniu zaidimu, tai gali susiinvestuot 2-6 tukstancius litu i vaira, kede, stova. Na totalu highenda. Tik klausimas ar tai verta pinigu?

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=YWWsYZ3lSa4&feature=player_embedded

 

Kaina ~6000lt

 

Nuotrauka

 

Kaina 3000lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa ta, kad realiai geri yra vos du xboxu vairai, o ju kainos prasideda nuo ~700lt.

 

 

gal gali atskleisti tuos du modelius, nes mano finansai ~250 eurų, tai man išeitų. O dėl kėdės, gal kada ateity :)))) dėkui !!! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas del Forza Motorsport 4 ant jtag. Pirmas zaidimas, kad butu ne vienas DVD, tai nezinau ar isikeliau netaip, man prie zaidimu atsirado du failai, tai fm4 disc 1 ir disc 2, kai pasileidziu disc 1, viskas veikia normaliai, bet pavyzdziui yra automobiliu, prie kuriu raso disc 2, kai ji pasirenku liepia idet 2 diska. Jeigu bandau paleist nuo pradziu ta disc 2 faila, tai ismete, kad ideciau 1 diska. Kaip susitvarkyt tai?

Redagavo justyz3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.