ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Draiveriai ir/arba softas nesutvarkyti. Ka tu apskritai zadi su tuo transfer cable daryt? Tikiuosi ne zaidimus keltis, nes ji ne tam skirtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Norėjau pasiteirauti, gal kas galite paaiškinti kaip įsirašyti dviejų diskų Assassin's creed 3?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu xbox hdd ir transfer cable, ikisu i pc ji. Nepagauna. Nors noriu perkelti zaidima. Ka daryti? ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki atnaujinau savo XBOX 360 rhg dach ir dar pastebejau kad neveikia kinect praso update. ka daryti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieskojau bet neradau temos tokiu atveju kaip sis. turiu beda zaidziu zaidima dead space 2 iveikiau mazdauk puse ir ismete lentele idekite antra diska. Kadangi pas mane xbox nulauztas rgh bandziau testi zaidima per atra diska bet nepavyko(praso ,kad ideciau pirma diska). Gal kas galit patart ka daryt? gal zinot sios problemos sprendima? labai dekingas buciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

haha... ziauriai issamus ir gelbejantis atsakymas :doh: . pats itariu kad kazkas kazkur uzsidare ar atsidare, gal portai gal tortai :lol: .

Siaip ar taip aciu uz pamastymus, geriau negu jokio atsakymo :thumbsup4: .

Esme tame, kad nieko nerandu, viskas atrodo taip kaip turi but, tikrinau gal 5 kart. Be to kad as tai prisijungiu ir zaidziu, tik prie manes nagali prisijungt. Itariu kad tiems kurie bando prisijungt meta "connection timeout" arba dar ka nors.

Man ir taip buna kita karta, bandai prisijungt prie kokio geimo, rodo kad yra kitu geimeriu (pvz 5 is 12 ar 1 is 12), bet niekaip  nepisijungia. :fedup:

Tiek ziniu... :help:


Jei nusimušė, tai gali būti kad portai užsidarė

haha... ziauriai issamus ir gelbejantis atsakymas :doh: . pats itariu kad kazkas kazkur uzsidare ar atsidare, gal portai gal tortai :lol: .

Siaip ar taip aciu uz pamastymus, geriau negu jokio atsakymo :thumbsup4: .

Esme tame, kad nieko nerandu, viskas atrodo taip kaip turi but, tikrinau gal 5 kart. Be to kad as tai prisijungiu ir zaidziu, tik prie manes nagali prisijungt. Itariu kad tiems kurie bando prisijungt meta "connection timeout" arba dar ka nors.

Man ir taip buna kita karta, bandai prisijungt prie kokio geimo, rodo kad yra kitu geimeriu (pvz 5 is 12 ar 1 is 12), bet niekaip  nepisijungia. :fedup:

Tiek ziniu... :help:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei zebrinis routeris galėčiau šiek tiek padėt. Jei ne. Be šansų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Norėjau pasiteirauti, gal kas galite paaiškinti kaip įsirašyti dviejų diskų Assassin's creed 3?

Kazkada isirasinejau iprastu budu per iso2god abu diskus ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Nusipirkau Xbox 360 E 500gb 2014-08-05 įmanoma atrišti?
2. Kartu buvo fifa 15 rusu ir lenkų kalbomis, eina kažkaip anglų pasidaryti? ačiū

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imanoma, taciau gali kainuoti laaaabai brangiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, įsirašiau nba 2k15, paleidus žaidimą prašo atnaujint xboxą, dashboardą kaip supratau. Ar saugu jį atnaujint? Xboxas 360 jtagintas, dabartinis dashboard 16202. Ir kaip geriau atnaujinti?

Redagavo t3chno

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Turiu Xbox 360 2013 05. Mano xboxui atrisimas kainuoja 250-300lt. As tiek nenoriu moketi tai prasau patarkit ka daryt. Bandau prisijungt prie Xbox Live bet man raso atseit kad mano regione negalima prisijungti ar kazkaip taip prie to Xbox Live.Kodel? Imanoma tada isvis prisijungt ar reikia ka nors pirkti ?

Dar noriu paklaust ar galima nusipirkti zaidima is interneto per pc skirta Xbox 360  ir tada isirasyt i USB ir is jo ikisus i Xboxa isirasyti. Ar taip galima ? Pasiulykit ka daryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieskojau bet neradau temos tokiu atveju kaip sis. turiu beda zaidziu zaidima dead space 2 iveikiau mazdauk puse ir ismete lentele idekite antra diska. Kadangi pas mane xbox nulauztas rgh bandziau testi zaidima per atra diska bet nepavyko(praso ,kad ideciau pirma diska). Gal kas galit patart ka daryt? gal zinot sios problemos sprendima? labai dekingas buciau.

 

 

 

tai cia taip i klausimus atsakineja, jei nera jokio sprendimo tokia bedai tai parasykit, kad nera nes vaisktau cia kasdiena bet kaip nieko taip nieko

Redagavo kobe2417

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazka netaip sukelei kaip reikejo.
Senas cfw gal su senu multiman.nes mm diskus pats pasima. Gal ten reikejo sukelt antro disko contenta kaip ir kitu zaidimu.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.