narkata

Shopas (PC-Loptopas)

Rekomenduojami pranešimai

Gal zinot geru puslapiu is kur butu galima uzsisakyt koki nors komponenta, Butu gerai kad UK

ebay ir amazon (nesiulykite) (kai reikes tada jau isten sakysius)

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot geru puslapiu is kur butu galima uzsisakyt koki nors komponenta, Butu gerai kad UK

ebay ir amazon (nesiulykite) (kai reikes tada jau isten sakisius)

na googlej pc components ivedus ismeta pilna ju UK . as pats ieskojau kada tai va ejau per dauguma ir man labiausiai patiko kainos ir pasirinkimas tai va cia. jei nauju

 

http://www.aria.co.uk/

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat butent googlei pilna ismeta , bet geriau zinot toki kas jau buvo uzsisakes is ten

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat butent googlei pilna ismeta , bet geriau zinot toki kas jau buvo uzsisakes is ten

na as emiau is ten HDD ,galvojau rinkt is daliu nauja pc na siaip ziurejau ,tai man kainos labiausia patiko sitam. aisku yra ju daug. yra ir kur naudotos dalys buna. bet kad ne ka pigiau jei rimtai. dabar isvis laptopinis HDD 400GB, 32 svarai ten ar pan ,nu tai argi cia kaina.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai kainos tokios padorios ,tikrai neblogas Shopas, bet Blu-ray driver loptopams nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai kainos tokios padorios ,tikrai neblogas Shopas, bet Blu-ray driver loptopams nera

kaip suprast laptopams nera, o tai ka tipo jau dvdromu laptopiniu yra? jie juk eina pagal laptopo modeli kiekvienam laptopui. kazka maisai cia. juk yra isoriniu blu ray romu .viskas normaliai kaip ir.

ar tu "driver" tureja i omeni draiverius. ?

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man nereik tu susiktu draiveriu (soft), man reikia pacio blu-ray irenginio , kad galeciau is loptopo islupti dvd irengini ir ismesti ji ir isidet Blu-ray (ebay yra nueik ir pazsiziurek)(o man ebay ir amazon yra paskutine vieta kur as perku tada)

Vieni vadina driver kiti irenginiu kiti dar kitaip

Ko dar nesupratai :D

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man nereik tu susiktu draiveriu, man reikia pacio blu-ray irenginio , kad galeciau is loptopo islupti dvd irengini ir ismesti ji ir isidet Blu-ray

Vieni vadina driver kiti irenginiu kiti dar kitaip

Ko dar nesupratai :D

apie tai ir kalbejau pirmai.to nebuna. laptopam nebuna atskirai belekokiu draiveriu. tik toks koks skirtas tam modeliui,nes kiekvienas skirtingos formos ir kitoj vietoj jungtys, is kitos puses jungiasi ir pan. nera tokiu dalyku kaip laptopo draivai,cia tik gali savo modeliui rast nebent jei kiti tokie patys turi bluray. matosi kad pats nesupranti apie ka sneki. :D

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai suprantu , bet tu neviska suvirskinai iki galo, (vopsim neesme)

Gerai paemam is ebay syta prekia DELL INSPIRON N5010 CT10N BLU-RAY LAPTOP DRIVE (:8640)

Maniskis loptopas yra DELL-INSPIRON-N5010 tai turetu tikti sytas BLU-RAY LAPTOP DRIVE ,

O seip noreciau pasiziuret is kitu puslapiu kokios ten kainos, gal labiau apsimoketu is ten pirkt negu is ebay ar amazon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apie tai ir kalbejau pirmai.to nebuna. laptopam nebuna atskirai belekokiu draiveriu. tik toks koks skirtas tam modeliui,nes kiekvienas skirtingos formos ir kitoj vietoj jungtys, is kitos puses jungiasi ir pan. nera tokiu dalyku kaip laptopo draivai,cia tik gali savo modeliui rast nebent jei kiti tokie patys turi bluray. matosi kad pats nesupranti apie ka sneki. :P

savaitgali reikejo cd isirasyti, pas mane senuky compaq evo n800c tik paprastas cd-rom, is systros acerio, nepamenu modelio tik palyginimui 2x2ghz ddr3 ram nu krc naujesnis zymiai, issiemu dvd-rw isimetu i savo senuka ir be vargo isirasiau ka man reikejo! :P

 

o aplamai, ar gi realiai skamba pasakymas kad kiekvienam laptope stovi unikalus dvd irenginys? tikrai ne kiekvienas tiks, bet atitikmenu kaip sieno!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

savaitgali reikejo cd isirasyti, pas mane senuky compaq evo n800c tik paprastas cd-rom, is systros acerio, nepamenu modelio tik palyginimui 2x2ghz ddr3 ram nu krc naujesnis zymiai, issiemu dvd-rw isimetu i savo senuka ir be vargo isirasiau ka man reikejo! :P

 

o aplamai, ar gi realiai skamba pasakymas kad kiekvienam laptope stovi unikalus dvd irenginys? tikrai ne kiekvienas tiks, bet atitikmenu kaip sieno!

taip bet ne viena kompu daliu parduotuve jais neprekiauja ,kad siaip nusipirkt,as tik ta turejau omeni, o ebay visada yra ,taip tinka to pacio modelio,tinka gal ir senesnio modelio dar,bet yra ir tokiu laptopu kur ne pritaikysi beveik nieko ,pvz as vienam Dell nieko negaliu rast isvis.nei panasaus ,tik uzsakinet specialiai tam modeliui reikia. tesiog nei paprasto cdrom nei bluray romu laptopam tokiuose shopuose nerasi. nei internetiniuose nei realiose parduotuvese nebuna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.