tVenc

Dragon Ball Tenkaichi 3 pirmi ispudziai

Rekomenduojami pranešimai

Taig jau turiu tenkaichi 3 (tik nemalkit sudo kad nesileido japoniskai versijai jau savaite bet baika patikekit manim zaist galima) Na galiu pasakyt cia tikrai yra daug veikejuu nerealus vaizdo efektai kurie palieka gera ispusdy o siai minusas labai didelis labai trumpa istorija perejau per 1 diena o taip tai zaidimas nerealus siulau visiems isbandyti

Redagavo vVOE

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ar bus koks Dragon ball zaidimas ant x360? Labai noreciau ismegint :cheers:

Ant x360 bus Dragon Ball Online !

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dragon Ball Online kurkit atskirą temą..

 

O tai kaip supratau tu japonišką įsirašei? Btw, norėčiau paklausti ar ten dar yra tag battle? ir ar gali daugiau nei du veikėjai kautis mepe?

Nes man atrodo nieko naujo tam tenkaichi 3 ..tik nauji veikėjai ir mepai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten wiskas taspats tik tas TAG yra taip keturius zaideju vietos ir uzsiimk kiek nori ir zaisk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesenai atsisiunciau,grafika geresne nei tenkaichi2, smugiai idomesni transformaciju apipavidalinimas irgi fainas,tik gaila kad jap,laukiam anglisko :D tikrai vertas ismeginti zaidimas,kiekvienas dbz megejas turetu ji prideti prie savo kolekcijos,stai tokia mano nuomone :D

Redagavo toomcia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepasakyčiau, kad aš dbz megėjas, tik turiu turėt kiekvieną "anime beat-em-up" game'ą (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mhm, man irgi tie pavadinimai maišosi, bet čia nesunku surast, tik kažkaip kitaip Tenkaichi vadinas japoniškai ir viskas (: bet šiaip nepatarčiau siųstis japoniško, nes tada labau sumažėja įdomumas. Kai viską supranti, daug geriau ir išmoksti kautis ir t.t (:

 

Mhm, man irgi tie pavadinimai maišosi, bet čia nesunku surast, tik kažkaip kitaip Tenkaichi vadinas japoniškai ir viskas (: bet šiaip nepatarčiau siųstis japoniško, nes tada labau sumažėja įdomumas. Kai viską supranti, daug geriau ir išmoksti kautis ir t.t (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

japoniskas vadinasi dragon ball z sparking meteor,as buvau atsisiuntes jap kai tik pasirode ir kaip blindside sake tikrai maziau idomumo,bet dbr turiu ir angliska visai kitaip dbr zaidziasi,daugiau idomumo :),visa perejau,gaila kad toks trumpas

Redagavo toomcia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal mane geriausia dalis yra DBZ budokai 3 o kitos tai iskrypusios is budoku stiliaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.