narkata

PSN Store (nepriema korteles UK)

Rekomenduojami pranešimai

Taigi neperseniausiai pirkau battlefield bad company vietnam DLC , viskas puikiausei veike

Siandien norejau nusipirkt Dead Nation zaidima , o dabar negaliu atsiskaityt, tie patis duomenis nieko nekiauciau tikrinau 15kartu viskas teisingai , kaip ir priestai , pinigu yra ,

Koks cia per velnias atsitiko ?

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi vakar skambino man iš banko, tipo kažkas naudoja mano duomenimis

Šiandien nuėjau i banka ir viska išsiaiškinau

Problema tokia buvo , gruodžio 27 diena , bandžiau nusipirkti žaidima iš PSN store su Visa Debit , prieš tai visi pirkimai buvo geri

Bet vat gruodžio 27 diena negalėjau papildyti savo ACC , rašė kad duomenis netikslus, prašom patikrinti , tai viska rašiau teisingai kaip priklauso (kaip sakoma ta pati kas ir prieš tai buvo rašyta) bet updeitinat ne viena karta , bandant vėl papildyti sąskaita , kol iš vis išmetė kad jau skambinčiau i sony , nuvažiaves i banka man pasakė kad trim sumom norėjo papildyt saskaita , bet gavosi taip kad cia nepašaliniai norėjo pildyti o aš pats, o bankas tiesiog nedare gal tuo momentu pavedimu, o sony nori tuos pinigus paimt, bet bankas neduoda, aišku aš ir negavau papildimo PSN acc , tuo ir baigesis

Nuėjau i sony playstation FORUMA, ir ieškojau informacijos su tokiom panašiom problemom , tai radau kad nevienam tokia panaši istorija buvo , ir daug kas rase tiesiog reikėjo tau palaukt 24 valandas , ir butu vėl atsigave , tai gal tuo momentu gruodžio 27 diena tiesiog mano bankas gryba užpjovė

Šiandien nuėjau i PSN store suvedžiau iš naujo kreditines korteles duomenis viska už updeitino , ir pamėginau 5 svarus papildyt savo akaunta , ir pasipilde :thumbsup4:

Aišku reikės prisijungti prie banko už poros dienu (kol updeita padaris) ir pasižiurėti ar sony gavo tuos 5 svarus :)

Jei rodys kad gavo tai problema kaip ir išspresta bus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo tada belieka tik iš interneto sakytis tas korteles papildimo

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila, kad lietuviškų banko kortelių nepriima :D

Tik Virtuon tinka UK PSN, o America ir kreditinės paprastas priima.

 

Beto įdomus dalykas ir man buvo ir yra visada kad kai esu Lietuvoje - negaliu pirkti nieko iš PSN su savo UK banko kortelę.

Rašo kad PSN klaida ir viskas. Kai esu UK - viskas puikiai.

Va taip vasarą man ir teko sedėti be norimo žaidimo Lietuvoje :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

USA jau jokiu kortu nepriima tas pats ir su UK PSN galioja. Visi dabar papildymo korteles perkas. :D Nors kazka buvau girdejes kad kazkokia LT korta lyg tinka UK, nors tiksliai negaliu pasakyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai ka ten neina paypalu atsiskaityt ?

Nėra tokios funkcijos, pasižiurėk pats "account managment" ->"transaction managment" -> "add funds"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.