SilentMove

PS3 CFW

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, norejau paklausti. Turiu dabar 3.41 ofw. Noreciau naudoti waninkoko cfw. Tai pirmiau turiu update padaryt i OFW 3.55 ar galiu iskart custom irasyti ? aciu uz atsakymus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti. Turiu dabar 3.41 ofw. Noreciau naudoti waninkoko cfw. Tai pirmiau turiu update padaryt i OFW 3.55 ar galiu iskart custom irasyti ? aciu uz atsakymus

Pirma patarimas daryti į OFW 3.55, tada į CFW

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Mm.. Norejau vieno dalyko pasiklausti. Kaip del PS3 themu? Turint sia CFW versija? Mano konkreciai domina: Heavy Rain Dynamic Theme
Ar pavyktu kazkokiu budu tokia isideti jeigu ji aplamai internete yra?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Mm.. Norejau vieno dalyko pasiklausti. Kaip del PS3 themu? Turint sia CFW versija? Mano konkreciai domina: Heavy Rain Dynamic Theme
Ar pavyktu kazkokiu budu tokia isideti jeigu ji aplamai internete yra?

Aišku, kad viskas veikia. Juk niekas nepasikeitė, keli į flashiuką PS3/THEME folderį, like always

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku, kad viskas veikia. Juk niekas nepasikeitė, keli į flashiuką PS3/THEME folderį, like always

Matai, klausiu del to, kad si thema buvo kiek iskirtine, kiek pamenu. Tik is originalaus zaidimo instaliuojama. Reiks pabandyti.

/// Viskas veikia puikiai. Saunu. Jeigu netycia kam reikia.

Heavy_Rain_DT.rar

 

Ne į temą

Cia dar vienas offtopinis klausimas. Gal kas domisi themu kurimu? Norejau paklausti ar imanoma i thema ideti garsa? Pvz., melodija? Klausiu del to, kad tam lietui verkiant truksta garso.
Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zodziu, niekaip neiseina man pasileist tu backup'u. Matyt kazka netaip darau, bet jau nebeisivaizduoju ka. Taigi padejusiajam paleisti zaidima, negailedamas atiduodu taskus. Taigi pirmiausia kaip cia pas mane viskas vyko:

 

1.Pasidariau 3.55 kmeaw CFW.

2.Isirasiau i USB Gaia manager v2.07

3.Per blackbox ftp susizinojes ip susikeliau zaidima, Fifa 2011 per flashfxp programa, i dev_hdd0/GAMES. Keliau su visu folderiu(blesxxxx). Viskas tvarkingai ir be klaidu isikele.(keliau, zinoma, istrynes is USRDIR EBOOT faila)

4.Nuejau i Gaia manageri, paspaudziau launch, ismete lentele kad nera Eboot failo, paspaudziau fix.

5.Permetus po uzloadinimo i XMB paspaudziau play ant ten kur uzejus atidaro zaidimo sakykim intro.

6.Paspaudus, kiek pamirga ekranas kol ismeta 80010006 error'a.(bandziau googlint, bet nieko ypatingo neradau apie ji)

 

Tai tiek. Butu labai dziugu, jeigu kam nors pavyktu galu gale issaiskint man(siuo atveju nemoksai) kaip reikia pasileisti backup'a. Busiu be galo dekingas!:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zodziu, niekaip neiseina man pasileist tu backup'u. Matyt kazka netaip darau, bet jau nebeisivaizduoju ka. Taigi padejusiajam paleisti zaidima, negailedamas atiduodu taskus. Taigi pirmiausia kaip cia pas mane viskas vyko:

 

...

Ne į temą

Palik tu ramybeje tuos eboot failus ir viskas turetu veikt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zodziu, niekaip neiseina man pasileist tu backup'u. Matyt kazka netaip darau, bet jau nebeisivaizduoju ka. Taigi padejusiajam paleisti zaidima, negailedamas atiduodu taskus. Taigi pirmiausia kaip cia pas mane viskas vyko:

 

1.Pasidariau 3.55 kmeaw CFW.

2.Isirasiau i USB Gaia manager v2.07

3.Per blackbox ftp susizinojes ip susikeliau zaidima, Fifa 2011 per flashfxp programa, i dev_hdd0/GAMES. Keliau su visu folderiu(blesxxxx). Viskas tvarkingai ir be klaidu isikele.(keliau, zinoma, istrynes is USRDIR EBOOT faila)

4.Nuejau i Gaia manageri, paspaudziau launch, ismete lentele kad nera Eboot failo, paspaudziau fix.

5.Permetus po uzloadinimo i XMB paspaudziau play ant ten kur uzejus atidaro zaidimo sakykim intro.

6.Paspaudus, kiek pamirga ekranas kol ismeta 80010006 error'a.(bandziau googlint, bet nieko ypatingo neradau apie ji)

 

Tai tiek. Butu labai dziugu, jeigu kam nors pavyktu galu gale issaiskint man(siuo atveju nemoksai) kaip reikia pasileisti backup'a. Busiu be galo dekingas!^_^

EBOOT failiuką reikėdavo ištrinti, kai žaidimus buvo norima paleisti per geohot CFW ir juos reikėdavo padaryti, kaip neva parsiųstus iš PSN, tai tada reikėdavo atsisiųsti žaidimo *.pkg failiuką, instaliuoti jį, tada per ftp įrašyti visą USRDIR direktoriją į ten, kur reikia (skirtingiems žaidimams buvo visokių variantų) ir viskas, nereikėdavo jokių gaia, rogero, ar multiman manager`ių. Dabar gi čia kitas metodas, tad nereikia trinti EBOOT failiuko. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei sis zaidimas vistiek nepasileis nors ir neistrynsi eboot tai pabandyk kita koki zaidima nes gal zaidimo failai blogi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui atsakiusiesiems, kadangi pamaciau vienu kartu visu jusu triju atsakymus, taigi teko padalinti savo taskus is 3 ir issiusti jum po lygiai. Viskas nuo siol veikia, aciu uz pagalba.

 

Tiesa, isijungus zaidimui buvo galima daryt zaidimo update, tai norejau paklaust ar saugu updating pati zaidima, nebanina uz tai?

Redagavo Sarasnoos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui atsakiusiesiems, kadangi pamaciau vienu kartu visu jusu triju atsakymus, taigi teko padalinti savo taskus is 3 ir issiusti jum po lygiai. Viskas nuo siol veikia, aciu uz pagalba.

 

Tiesa, isijungus zaidimui buvo galima daryt zaidimo update, tai norejau paklaust ar saugu updating pati zaidima, nebanina uz tai?

Gali updeitinti. :D Su naujausiu multiman manager`iu galima ant žaidimo užėjus, paspausti start ir R3 mygtuką, tai tada programa patikrina, ar reikia updeito ir jeigu būna updeitas, tai gali atsisiųsti ir instaliuoti atskirai. Na, bet čia nežinau, kam reikalingas, nes ir taip pasiūlo instaliuoti updeitą. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,siandien tik isigijau ps3 160gb jo versija 3.50, noreciau nusilaustt,tad ka patartumet pirkt jailbreak'a ar geriau CFW irasyt?bet vienas dalykas nenoriu kist nagu,nes skaiciau kad 160gb gali uzsibrikint ps3

Redagavo eSky

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.