SilentMove

PS3 CFW

Rekomenduojami pranešimai

Fainiai, kad jau nebereikia PC, nes budavo problema, kad reikedavo pc vien del tos programos palikt ijungta...

Redagavo Pa2k3l1s

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padariau tokia klaida oficialia firmvare instaliavau ten kur turejau instaliuoti kmeaw's 3.55 ir dabar nebeleidzia jos instaliuoti ar imanoma ta klaida istaisyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neiseina man prisijunkti prie psn su tuo fuck viokius variantus isbandziau visa laika meta THIS IS A DNS ERROR (80710102)gal kas turit minciu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man tai su tuo fukpsn pasileido viskas tvarkingai tiesiog paleidi ta fukpsn per pc ir tada loginies prie psn.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isejo 3.60 Version Spoofer v1.1, jis skirtas emuliuoti jusu 3.55CFW i 3.60 versija, tam kad galetumete laisvai jungtis i PSN, be fuckpsn, charlees, ps3ista ir kitu emuliatoriu ir PC pagalbos Idiegimas labai paprastas:

1. Parsisiunciat 3.60 spoofer v1.1

2. Issiarchyvuojate, jame rasite du failus, vienas skirtas geohot 3.55cfw, kitas kmeaw ir waninkoko 3.55CFW (su kitom CFW nebandytas todel negaliu uztikrinti programos veikimo)

3. Instaliuojate i PS3 (Su salyga, kad jusu PS3 jau instaliuota bent viena is pries tai isvardintu CFW)

4. Paleidziame instaliuota faila (ivyks emuliacija kuri uztruks kelias sekundes)

5. Perkrauname PS3.

Vualia tu jau gali laisvai naudotis PSN'u

Redagavo Fake

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galit pasakyt kaip ta programa vadinas kur failus suskaldo nes windowsus perasiau ir issitryne ir nebepamenu kaip ji vadinas.

 

EDIT: Ai jau pats radau kaip vadinas ps3splitter.

Redagavo tomulislt3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isejo 3.60 Version Spoofer v1.1, jis skirtas emuliuoti jusu 3.55CFW i 3.60 versija, tam kad galetumete laisvai jungtis i PSN, be fuckpsn, charlees, ps3ista ir kitu emuliatoriu ir PC pagalbos Idiegimas labai paprastas:

1. Parsisiunciat 3.60 spoofer v1.1

2. Issiarchyvuojate, jame rasite du failus, vienas skirtas geohot 3.55cfw, kitas kmeaw ir waninkoko 3.55CFW (su kitom CFW nebandytas todel negaliu uztikrinti programos veikimo)

3. Instaliuojate i PS3 (Su salyga, kad jusu PS3 jau instaliuota bent viena is pries tai isvardintu CFW)

4. Paleidziame instaliuota faila (ivyks emuliacija kuri uztruks kelias sekundes)

5. Perkrauname PS3.

Vualia tu jau gali laisvai naudotis PSN'u

 

Hm.Man kazkas nesigauna.Suinstaliuoju ta emuliatoriu.PSN veikia viskas tvarkoj.Tada einu i rogero manager isirenku zaidima,permeta i PS3 menu,bet to zaidimo neberodo,o rodo ta kurio kompaktas idetas.Jei istrinu emuliatoriu,vel galiu zaisti parsiustus zaidmus kaip seniau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm.Man kazkas nesigauna.Suinstaliuoju ta emuliatoriu.PSN veikia viskas tvarkoj.Tada einu i rogero manager isirenku zaidima,permeta i PS3 menu,bet to zaidimo neberodo,o rodo ta kurio kompaktas idetas.Jei istrinu emuliatoriu,vel galiu zaisti parsiustus zaidmus kaip seniau :)

Man irgi taip buvo tai perinstaliau manageri ir susitvarke :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm.Man kazkas nesigauna.Suinstaliuoju ta emuliatoriu.PSN veikia viskas tvarkoj.Tada einu i rogero manager isirenku zaidima,permeta i PS3 menu,bet to zaidimo neberodo,o rodo ta kurio kompaktas idetas.Jei istrinu emuliatoriu,vel galiu zaisti parsiustus zaidmus kaip seniau :D

Ir man taspats.Reikia ijungus konsole LV2 patcheri paleist :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau vieno dalyko pasiklausti. Tiksliai nepamenu ar kas klause. Ar PS3 nebus kenksmingas dalykas, kad isorinis HDD bus 1TB? Nebus kazkokiu apkrovu ar ko kitko? Ir ar yra skirtumas, kad HDD tures ar netures energija is elektros lizdo? Geriau su ar be, ar jokio skirtumo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau vieno dalyko pasiklausti. Tiksliai nepamenu ar kas klause. Ar PS3 nebus kenksmingas dalykas, kad isorinis HDD bus 1TB? Nebus kazkokiu apkrovu ar ko kitko? Ir ar yra skirtumas, kad HDD tures ar netures energija is elektros lizdo? Geriau su ar be, ar jokio skirtumo?

Absoliučiai jokio skirtumo, nes pas mane stovi WD 1TB su maitinimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane taip pat 1tb su maitinimu stovi hitachi firmos hdd ir puikiai veikia gali drasiai jungt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip reikaliukai su zaidimu paleidimu? Ar yra daug kurie nepasileidzia is isorinio? Ir kokie pvz?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.