inics

Paaiškinkite man viską apie NDSI

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,nesenai aš nusipirkau Nintendo DSi.Tik nelabai dar suprantu visko.Reikia nusipirkti kortelę (as issirinkau pavyzdžiui acekard),dar reikia memory kortelės (patarkit kokią pirkt memory kortelę-norėčiau kokių 4GB),dar reikėtu man USB adapterio kažkokio nes pas mane kompiuteryje nesikiša memory kortelės.Dar girdėjau,kad po kiekvieno firmware updato kortelė nebeveikia ir nebegali žaisti žaidimų,(čia iš tikrųjų taip)?Ir ar su NDSI tikrai veiks žaidimai iš tos kortelės.Kiek maždaug viskas kainuotu tą ką išvardijau?Ir dar tada ar nereikės tos memory kortos dėti i spec lizda konsolėje,nes kaip mačiau ta m3 kortelė dedasi i tą acekard.Viską gerai supratau?P.s Aš visai žalias. NDSI visiškai naujas pirktas prieš mėnesį.

 

AČIŪ.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[Dar girdėjau,kad po kiekvieno firmware updato kortelė nebeveikia ir nebegali žaisti žaidimų,(čia iš tikrųjų taip)?

Taip, zaidimai gali nebeveikti per daug atnaujinus versija, taciau flashcard'u gamintojai irgi nemiega ir vis kuria update's naujesnem versijom

 

Ir ar su NDSI tikrai veiks žaidimai iš tos kortelės.

Taip

 

Kiek maždaug viskas kainuotu tą ką išvardijau?

Acekard2 apie 30-50LT, 4gb kortele apie 40lt, USB adapteris apie 10-20LT

Ir dar tada ar nereikės tos memory kortos dėti i spec lizda konsolėje,nes kaip mačiau ta m3 kortelė dedasi i tą acekard.

Naudojama kortele microSD kuri dedama i flashcard'a (pvz.: acekard2), o tas flashcard'as i konsoles zaidimu lizda.

Redagavo bomberman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas pasakys kuo skiriasi cia tos korteles?Nes kaip matau tai kaina visu skirtinga?Kodel taip yra?!Ir ka reiskia tie 1G 2G 4G 8G 16G prie korteliu?

 

 

Linkas

Jei nerodo korteliu paieskoje virsuje parasykite "acekard 2i" ir pamatysite tas korteles kuriu kainos skirtingos ^_^

Redagavo inics

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam tu gilinies i smulkmenas jeigu nesupranti net pagrindiniu dalyku, pirk is patikimo pardavejo ir nesuk galvos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.