Sleepyfan

Final Fantasy XIII-2

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

A recent domain registration has kindled rumours that Square Enix could be lining up a direct sequel to Final Fantasy XIII.

 

Internet sleuth supererogatpory spotted the registration for the site finalfantasy13-2game.com from Square Enix's registrar.

 

Domain registrations are, of course, far from confirmation of a game, but if Final Fantasy XIII-2 was to be announced it wouldn't be out of form – Final Fantasy X got a direct sequel in 2003.

 

Square Enix does have another game set within the Final Fantasy XIII universe, though Final Fantasy Versus XIII is still shrouded in mystery.

 

Final Fantasy XIII proved one of the more divisive entries in Square's long-running series, though our brace of positive reviews suggest it wasn't without merit. Could a sequel right the original's wrongs and fulfil the original's potential to make it a true classic?

Nuotrauka

Saltinis: IGN.com

 

 

Na man asmeniskai FFXIII nebuvo baisus zaidimas, turejo kazkokio zavesio ir maloniai zaidesi, tik kad viskas labai linear ir character development levas buvo... :)

Redagavo Sleepyfan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saltinis: IGN.com

 

Na man asmeniskai FFXIII nebuvo baisus zaidimas, turejo kazkokio zavesio ir maloniai zaidesi, tik kad viskas labai linear ir character development levas buvo... :)

Galetu SE padaryti siurpriza ir pratesima padarytu visai atvirkcia FFXIII zaidimui , t.y. open-world , grizta miestai , pakeista kovu sistema kur valdome kiekviena veikeja , puse FFXIII veikeju mirsta ir vietoje ju atsiranda kiti daug itikimesni , be tu 'let's save the world , oh yeah..!' bullshit , atsiranda normalus quest'ai , o ne ju parodijos. Butu pasaka, bet to nebus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galetu SE padaryti siurpriza ir pratesima padarytu visai atvirkcia FFXIII zaidimui , t.y. open-world , grizta miestai , pakeista kovu sistema kur valdome kiekviena veikeja , puse FFXIII veikeju mirsta ir vietoje ju atsiranda kiti daug itikimesni , be tu 'let's save the world , oh yeah..!' bullshit , atsiranda normalus quest'ai , o ne ju parodijos. Butu pasaka, bet to nebus...

Per pastarosius metus Square Enix ko toliau to gyliau neria i nevilti, kolkas atrodo normalu gausim Deus Ex 3.. O taip visai pamirsau apie open world, world exploring, kovu sistema nebuvo prasta seip :dribble: tokia labiau link action.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia tik kazkas ta varda oficialiai panaudojo,dar nereiskia kad bus zaidimas. taciau kad ir butu,radikaliai tikrai skirtis negali nes eis ant to pacio engine. na kaip su X ir X-2 buvo. zaidimai skyresi ,bet nedaug bet abu buvo labai malonus,bet X-2 tikrai zaidesi kitaip. butu idomu kazkas tokio, kostiumu keitimas :dribble: open world argi reikia cia. nors vienas jrpg yra open world ?? ir niekad nebus manau. na FFXII buvo gana open tam tikra prasme aisku,kas man labai patiko beje.taciau jau ir FFXIV ps3 versija turetu but kitokia nei pc ten kazka keicia jie.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia tik kazkas ta varda oficialiai panaudojo,dar nereiskia kad bus zaidimas. taciau kad ir butu,radikaliai tikrai skirtis negali nes eis ant to pacio engine. na kaip su X ir X-2 buvo. zaidimai skyresi ,bet nedaug bet abu buvo labai malonus,bet X-2 tikrai zaidesi kitaip. butu idomu kazkas tokio, kostiumu keitimas :dribble: open world argi reikia cia. nors vienas jrpg yra open world ?? ir niekad nebus manau. na FFXII buvo gana open tam tikra prasme aisku,kas man labai patiko beje.taciau jau ir FFXIV ps3 versija turetu but kitokia nei pc ten kazka keicia jie.

Kalbu ne apie toki open-world'a kaip Fallout'e ar Elders Scrolls , as pilnai suprantu kokie jrpg yra kuriami, o apie toki kuriame yra bent kazkoks pasirinkimas kur eiti ir ka daryti , kaip Star Ocean serijoje ar ankstesniuose FFV , VI , VII ir t.t. Nepatinka man zaisti , kai esu vedamas i prieki vien storyline'u be jokiu prosvaisciu nusukti desine ir ivykdyti pasalini quest'a. Mane pvz FFXIII siuzetas vargino , man jau pusiaukeleje buvo nusispjauti kas ten ir del ko vyksta , perejau kuo greiciau ir numeciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbu ne apie toki open-world'a kaip Fallout'e ar Elders Scrolls , as pilnai suprantu kokie jrpg yra kuriami, o apie toki kuriame yra bent kazkoks pasirinkimas kur eiti ir ka daryti , kaip Star Ocean serijoje ar ankstesniuose FFV , VI , VII ir t.t. Nepatinka man zaisti , kai esu vedamas i prieki vien storyline'u be jokiu prosvaisciu nusukti desine ir ivykdyti pasalini quest'a. Mane pvz FFXIII siuzetas vargino , man jau pusiaukeleje buvo nusispjauti kas ten ir del ko vyksta , perejau kuo greiciau ir numeciau.

Ne į temą

tai cia kaip ziuret i zaidima aisku. as pvz ne vieno tokio tio rpg nesu perejas ant next gen, anei vieno isvis. tame tarpe ir FFXIII tik 1 dvd perlosiau. bet jei paimt zaidima kaip zaidima atskirai ir ne kaip FF serijos geima ir sau sulost lengvai. o kad story neitraukia tai manau del tu cutscenu kurios nelabai kartais seka pacio zaidimo eiga. cia tas pats kaip va FFX ,kad tais laikais jis buvo elitinis rpg ,nereiskia kad as siandian toki losciau.nes nebelosiu jau.gal dar kada uzeis noras,kas cia zino.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scalman 27 kur ivyks tokyo konferencija kur paskelbtas PSP2 bus[gandas], ten daug sansu kad [sE] pristatys kazka naujo :dribble:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scalman 27 kur ivyks tokyo konferencija kur paskelbtas PSP2 bus[gandas], ten daug sansu kad [sE] pristatys kazka naujo :)

jap gali visko paskelbt aisku. tai butu malonu jei paskelbtu. pvz XIII-2 kas nors dings,pvz kieno nors ten kadras pasimes juroj ir tada tu budamas merga varysi jo ieskot, bet pakeliui pamirsi ko ieskojai ir tiesiog plieksi monstrus. as bent taip jauciausi X-2 losdamas. :dribble: ir turesi spinta rubu ir galesi juos keisti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

Naujoji Lightning.

taip pat buvo pranesta kad prie senos komandos prisides keli nauji veikejai.na neaisku kas is senos komandos liks aisku. ir tipo XIII-2 bus tai ko fanai norejo,kas jiem nepatiko XIII dali tai jau cia patiks dabar. na idomu . treileris pasirodo sio men 20d. ten ir pamatysim kazka jau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai ka tai officialu reiskias :), Wooho give us finaly a success to the franchise please SE!!! :))))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As sapnuoju ar cia nefinal fantasynio - final fantasy , fantastiskas tesinys ? ;D wow. geros naujienos gan.

na jo prie to pacio apie 27 diena turi iseit naujas Versus treileris, bei XIII versus lieka PS3 excl. o va Agito keicia pavadinima i Type- O , tai dar lieka Type-1 , Type-2 pavadinimai nes jie tipo irgi uzfiksuoti buvo. matysim kas ten tie Type bus kiti jeigu bus. o va Agito/Type-0 keliauja i 2 UMD diskus net.idomiai.

 

pasirodo treileri jau nuleakino anksciau laiko

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jo prie to pacio apie 27 diena turi iseit naujas Versus treileris, bei XIII versus lieka PS3 excl. o va Agito keicia pavadinima i Type- O , tai dar lieka Type-1 , Type-2 pavadinimai nes jie tipo irgi uzfiksuoti buvo. matysim kas ten tie Type bus kiti jeigu bus. o va Agito/Type-0 keliauja i 2 UMD diskus net.idomiai.

cia rimtai??? paryskinta vieta..? Argi nebuvo gandu, kad vis del to pamatysim x360? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.