Ration

Xbox 360 slim flash

Rekomenduojami pranešimai

Šiandien dar nebus firmware's slimams, tik po vidurnakčio, laukiam nesulaukiam :o

Cia rimtai taip greit?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gi dar tik testuotojams fw davė. Mano manymu dar mažiausiai savaitę reikės luktelėti pakol fw ilseis. Nebent aisku usbpro arba lizard'a pirkit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gi dar tik testuotojams fw davė. Mano manymu dar mažiausiai savaitę reikės luktelėti pakol fw ilseis. Nebent aisku usbpro arba lizard'a pirkit.

tai jau usbpro išleido?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebent aisku usbpro arba lizard'a pirkit.

Nu ir kas bus, kai nusipirksi?

 

Čia visiems, ir ypač vienam, kuris prieš kažkiek laiko labai man aiškino, kaip FW išleidimas specialiai taikomas į tų priedų pardavimą:

there are still persistent, and silly rumors that C4E is holding back the release of the Slim FW so that our X360USB PRO can be released first. We have responded to this MANY times on the forums but let us make one thing very clear and on the record. C4E is NOT holding back the release of the Slim FW for Xecuter or for anyone. It is a very, very difficult and time consuming hack and he has been working on it solid for the last 6 months. The guy has a job, he has a life, just let him do his thing. It IS and WILL be released, but even we don’t know when, and we are on the same team.

Žodžiu, laukit toliau, kol praeis tuoj :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir kas bus, kai nusipirksi?

 

Čia visiems, ir ypač vienam, kuris prieš kažkiek laiko labai man aiškino, kaip FW išleidimas specialiai taikomas į tų priedų pardavimą:

Žodžiu, laukit toliau, kol praeis tuoj :D

šiaip kur tu čia parašei yra jau senoka info. Jau prieš savaitę mačiau šitą. Taigi manau kad tikrai yra įmanoma kad išleis jau šitą arba kitą savaitę. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svaigalai ir tiek.

ok everyone i'm the member of teamXecuter that will inform you when this mod will come out.

 

this will be out exactly 28/02/2011 at 00:00

 

just check out our official site on the specified date and learn how to modify your XBOX 360 slim(4gb/250gb)

 

NOTE: We know that you guys are impatient about it, and let me answer the most popular question you guys asked us.

 

Q.Why is it so long?why don't you release it now?

 

A. Because we are reducing the chances of getting ban from XBOXLIVE

 

more info in a week

 

Tai va taip ir čia NE FAKE, kas ieško tas randa, o jei tu nedaskaitai tai nevaryk ant kitų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ok everyone i'm the member of teamXecuter that will inform you when this mod will come out.

 

this will be out exactly 28/02/2011 at 00:00

 

just check out our official site on the specified date and learn how to modify your XBOX 360 slim(4gb/250gb)

 

NOTE: We know that you guys are impatient about it, and let me answer the most popular question you guys asked us.

 

Q.Why is it so long?why don't you release it now?

 

A. Because we are reducing the chances of getting ban from XBOXLIVE

 

more info in a week

 

Tai va taip ir čia NE FAKE, kas ieško tas randa, o jei tu nedaskaitai tai nevaryk ant kitų.

Ne į temą

Nepyk, bet as nenoriu tiket zmogumi su songoko avataru.... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nepyk, bet as nenoriu tiket zmogumi su songoko avataru.... :D

;) ;) Na jei esu Dragon ball gerbejas, taip kaip kiti kitokiu zaidimu ar filmu tai nereiskia kad esu nepatikimas, gali netiket man tai neskauda tiesiog pasiskaityk pats internete, o jei tingi ieskotis ar neiseina, na tai paties problema :D

 

Ir dar ten ne as ta citata rasiau, ten tos nulauzeju komandos narys ir sia citata radau ju oficialiame puslapyje ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va taip ir čia NE FAKE, kas ieško tas randa, o jei tu nedaskaitai tai nevaryk ant kitų.

O Tu žinai, iš kur tas tekstas, kurį parašei atsirado?

Kur Tu jį pats radai?

 

Ar buvai užėjęs į TX puslapį, xbox-scene, #fw kanalą IRC, c4eva speaks ir pan.? Ar matei kur nors apie tai parašyta?

 

Vienu žodžiu - FAIL!

Jokios datos nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

palaukim rytojaus ir bus matyt ir ko cia nervuotis :D

Jei rytoj bus ir pasirodys FW, tai tikrai ne dėl to, kad buvo paskelbta Tavo žinutė. O todėl, kad testavimas baigėsi.

 

Ne į temą

O aš nepasitikiu žmonėmis, kurių tai būna pirma arba antra žinutė forume. Eiliniai forumų troliai ir tiek. O tokios temos (pvz slim hack) yra troll magnet. Apskritai internetas yra vienas didelis troll magnet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei rytoj bus ir pasirodys FW, tai tikrai ne dėl to, kad buvo paskelbta Tavo žinutė. O todėl, kad testavimas baigėsi.

 

Ne į temą

O aš nepasitikiu žmonėmis, kurių tai būna pirma arba antra žinutė forume. Eiliniai forumų troliai ir tiek. O tokios temos (pvz slim hack) yra troll magnet. Apskritai internetas yra vienas didelis troll magnet.

Tai ka tu cia veiki? :D jei ka as tik nesenei pasijunges prie playmanijos o ir nerasau apie tai ko nezinau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šiaip kur tu čia parašei yra jau senoka info. Jau prieš savaitę mačiau šitą.

Parašyta prieš 3 dienas, o tu matei prieš savaitę?

 

ir nerasau apie tai ko nezinau :D

Nepanašu. Pirma - tas prenešimas, kurį pacitavai - sukurtas. Antra - kalbama apie 'mod', o ne apie 'CFW'. Trečia - skaityk http://team-xecuter.com/non-english-ap2-5-...able-rumor-kill Parašyta 20-25. Ir parašyta, kad nieko konkretaus nežino apie CFW išleidimą.

Bet žinoma, TU žinai, taigi ir RAŠAI :D

Redagavo VytasSi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ka tu cia veiki? :D jei ka as tik nesenei pasijunges prie playmanijos o ir nerasau apie tai ko nezinau :D

O aš Tau panašus į trolį? ;) Ar aš parašiau, kad rytoj bus slim fw ir dabar tupiu su neigiama reputacija ir žiūriu, kaip visi reaguos?

 

 

Jeigu info apie Slim'ų FW išėjimą būtum paėmęs iš mano minėtų šaltinių - viskas būtų OK. O dabar - matosi, kad esi naujas ir rašinėji apie tai, ko nežinai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.