shinshilas

xBox softmodinimas (Gidas baigtas)

Rekomenduojami pranešimai

Tokios pačios jungtys turi būt, bandyk pajunginėt, dar bandyk ant pačio hdd bei dvd-rom pakeitinėt master ir slave.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vadinasi kompaktą užkrauna normaliai, neranda HDD. Turbūt blogai darai patį hotswapą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kažką blogai darai, aš aprašiau viską taip kaip dariau pats, ir man viskas veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

... Dabar paklausk savęs, kam reikia vėl susukt konsolę? Beje, siūlyčiau nebelaužt pačiam xboxo, nes tikrai aš tau visko neišaiškinsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padariau viska kaip parasei (iskaitant 3.4 punkta) taciau toje vietoje kur reikia irasyt XBROWSER atsiranda nesklandumai, nes irasius ta komanda neatsiranda lentele jokia... Man rodos reikia kazkaip ta HDD prijungti prie koompo kitaip, kad ji matytu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padariau viska kaip parasei (iskaitant 3.4 punkta) taciau toje vietoje kur reikia irasyt XBROWSER atsiranda nesklandumai, nes irasius ta komanda neatsiranda lentele jokia... Man rodos reikia kazkaip ta HDD prijungti prie koompo kitaip, kad ji matytu.

 

Aš irgi viską dariau pagal tą gidą,vargau bandydamas gal pusdienį :) ir ties Xbrowser ir man problemos iškilo ir taip pats jo ir nenusilaužiau,kažkas čia biški ne taip... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi viską dariau pagal tą gidą,vargau bandydamas gal pusdienį :) ir ties Xbrowser ir man problemos iškilo ir taip pats jo ir nenusilaužiau,kažkas čia biški ne taip... :)

 

Pritariu,no offence bet gidas kažkoks ne toks.Aš ir viska normaliai dariau ir ties xbrowser užstrigau ir nors tu ką :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viska padarau kaip sitam gide parasyta,ta pacia klaida meta kaip ir visiem.

Tai va,pabandykit situs :

1.http://www.instructables.com/id/How-to-softmod-your-xbox...for-FREE/

2.http://www.boards.ie/vbulletin/showthread.php?t=2055256404

3.http://daleswanson.org/stuff/xbox.htm

 

Gal pavyks, sendien pabandysiu pats,pranesiu rezultatus.

 

 

EDIT:

Pavyko :D va pagal ka hotswapinau:

The very trick is to turn on your PC and press the "pause key" before the PC detects the drives. Now, unplug the xbox's DVD power cable and turn on the XBOX (keep in mind that the XBOX HD is still connected to the XBOX ribbon cable and power supply) you will receive an error, now quickly pull the XBOX ribbon cable smoothly and evenly out of the XBOX HD and connect the ribbon cable from your PC to your XBOX HD (connect it to the end of the ribbon cable so it is the last drive on the cable. Its also helpful not to have anything else connected to the cable)

Turetumet suprasti manau,jei ne,klauskit,padesiu.

 

P.S.Kai atrisau savo xboxa,tai jis pradejo garsiau dirbt ir vietoi zalios indikatoriaus lemputes yra oranzine.Ar taip turi buti?

Redagavo Regisz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.