Rekomenduojami pranešimai

Pasidalinsiu savo numone apie zaidima. Tai antras pagal geruma zaidimas kuri zaidziau siais metais (Pirmas yra Witcher 2). Kai tik isijungiau pirmas ispudis buvo nekoks: uzkliuvo veikejo begimo animacija ( atrodo kad kazkaip letai ir netikroviskai bega), masinu valdymas, pradzioj kazkaip nelipo ta counter sistema ir tt... vienintelis dalykas kuris itrauke buvo ta mento dirbancio priedangoj istorija. Bet kiek pazaidus prie masinu valdymo ir counter sistemos gan lengvai pripratau, o pats zaidimas taip itrauke kad perejau per 2 prisedimus. O kaip kazkas sake kad mazai judesiu combat sistemoje tai yra nesamamone nes judesiu yra pakankamai daug (skirtingi combo, counter smugiai, metimai, smugiavimas pagriebus, nuginklavimas, ivairiu aplinkos objektu panaudojimas ir tt...) jokiam kitam tokio tipo zaidime tikrai nera daugiau, gi cia ne koks mortal kombar ar tekken. Gameplay nemonotoniskas: mustynes, masinu gaudynes, susisaudymai, kai kuriose misijose galima aptikti stealth elementu. Dar patiko kad yra nemazai drabuziu pardotuviu ir jos ne tik kad "ant vaizdo" bet skirtingi rubu deriniai duodi koki nor bonusa pvz:. didesnis melee combat dmg ar pvz uz mentu misijas daugiau exp gauni. Grafika nera is graziausiu bet atrodo tikrai padoriai ( ypac neblogai atrodo miestas nakti ). Na ir stipriausia mano manymu zaidimo puse yra istorija ( cia nieko nepasakosiu ,nes nenoriu spoilint ), gal tik galas mane biski nuvyle, na bet pamatysit patys. Bendrai paemus zaidimas puikus 9/10 ir man patiko daug labiau uz garsuji GTA IV. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidalinsiu savo numone apie zaidima. Tai antras pagal geruma zaidimas kuri zaidziau siais metais (Pirmas yra Witcher 2). Kai tik isijungiau pirmas ispudis buvo nekoks: uzkliuvo veikejo begimo animacija ( atrodo kad kazkaip letai ir netikroviskai bega), masinu valdymas, pradzioj kazkaip nelipo ta counter sistema ir tt... vienintelis dalykas kuris itrauke buvo ta mento dirbancio priedangoj istorija. Bet kiek pazaidus prie masinu valdymo ir counter sistemos gan lengvai pripratau, o pats zaidimas taip itrauke kad perejau per 2 prisedimus. O kaip kazkas sake kad mazai judesiu combat sistemoje tai yra nesamamone nes judesiu yra pakankamai daug (skirtingi combo, counter smugiai, metimai, smugiavimas pagriebus, nuginklavimas, ivairiu aplinkos objektu panaudojimas ir tt...) jokiam kitam tokio tipo zaidime tikrai nera daugiau, gi cia ne koks mortal kombar ar tekken. Gameplay nemonotoniskas: mustynes, masinu gaudynes, susisaudymai, kai kuriose misijose galima aptikti stealth elementu. Dar patiko kad yra nemazai drabuziu pardotuviu ir jos ne tik kad "ant vaizdo" bet skirtingi rubu deriniai duodi koki nor bonusa pvz:. didesnis melee combat dmg ar pvz uz mentu misijas daugiau exp gauni. Grafika nera is graziausiu bet atrodo tikrai padoriai ( ypac neblogai atrodo miestas nakti ). Na ir stipriausia mano manymu zaidimo puse yra istorija ( cia nieko nepasakosiu ,nes nenoriu spoilint ), gal tik galas mane biski nuvyle, na bet pamatysit patys. Bendrai paemus zaidimas puikus 9/10 ir man patiko daug labiau uz garsuji GTA IV. :)

 

20 veiksmu yra daug (12 mušimosi ir grabinimo ten dar plius kokie 8-10 nuginklavimo ir pan) ? Ypač kai pats sakei ,kad žaidimo pagrindas yra combat ir kiekviename lygyje reikia malti snukius tai tie veiksmai tikrai nusibosta ypač pradžioje kai jų turi kokius 3-4... na pabaigoje jau turi 12 ,bet tada jau daugiau tenka naudoti šautuvą :) , na taip daiktų į kuriuos gali sudaužyti pirešus yra daug ,bet ir tie nelabai neatšlifuoti,ginklą gavus vėlgi pagyvino žaidimą tačiau ir labai nuvylė nes šaudymas pripažinkim tragiškas su pistoletu 5 suviai y krutine jis vis dar bega kaip niekur nieko... Dar buvo linksma kai peršauni padangą mašina iššoka į orą (taip čia man žaidime pliusas nes iš tiesų linksmas dalykas) Na su GTA 4 čia lyginti neįmanoma mano galva.. Juos sieja tik Open world. Labiausiai nuvylė tai ,kad šiame žaidime mentu praktiškai nebūni mentu ten tie kvestai mentų paprastos misijos kaip ir kitos. Šeip nežaidus senesnių TC game gal ir šitas atrodo ydomus tačiau mane LABAI nuvylė. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

20-25 judesiaiyra pakankamaidaug ir ivairove yra pakankamai didele (smugiai rankom, smugiai ir keliu, suktukai ir tt..), kaip ir sakiau cia ne mustyniu zaidimas ir jei pridesi daug visokiu lb judesiu irgi bus nesamone, tarkim isibegtu gatvei ir pradetu ten visokius saltus metyt ar superius leist :) O del saudymo tai jei nepataikai i galva tai kiekvienam zaidime beveik priesas po 3-4 suvius i korpusa atlaiko :) Man kaip ir sakiau lb patiko, na bet kiekvienam savo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau paklausti , kurie ten side quest'ai , o kurie main . Ar tie žali main ar mėlyni ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zali yra main questai, melyni yra policijos bylos, tipo padedi jas isaiskint. O siaip nera skirtumo, abu daryk, nes policijos irgi idomus, yra ir tu paprastu side questu, kur reik kam nors is mafijos padet, tokiu linksmu kartais buna, ko nedariau beveik nei karto tai drug busto ir lenktyniu, neidomu kazkaip :D

Redagavo Toxiz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Okey , dėkui . Na aš irgi tik žalius , mėlynus ir geltonus dar kažkokius darau . Šiaip žaidimas tai tikrai nenuvylė manęs , man tai jis ganėtinai geras , nepaisant to keisto vairavimo . :D

Redagavo Flashas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka, sendiena ir as gavau savo zaidimo kopija, ir galiu pasakyti kad zaidimas tikrai nenuvyle, ir jame tikrai yra ka veikti, ir nera viskas labai lengva :) pats zemelapis neatrodo gan didelis, bet zaidimo pradzioje viskas vos ne tame paciame kvartale sukasi ir niekur toliau nebuvau palekes, yra nemazai collectables, juos atrakindamas gauni pinigu ir seip kokio stufo, ta facing system tikrai ydomei padaryta, turiu jau brucee lee ta geltona kostiuma, bet uzsideti negaliu, nes dar iki 8lvl truksta nemazai,nusipirkau y savo namus nauja lova ir garso aparatura, ydomu ka dar bus galima isigyti, visai gerai sugalvota su maistu ir visokiais gerimas kuriuos nusipirkes gauni tam tikra bonusa, mustynes tikrai smagios ir graziai padarytos, saudytis dar neteko, na vairavimas tai toks savotiskas, kaip sakant vos ne driftini nuspaudes :) , masinu yvairove gana didele, labiau vazineju motociklu kolkas. o daba einu miegoti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo aš irgi pasiemiau ant Ps3 šnd. Kolkas viska gerai žiuresm ar itrauks :) Mačiau ,kad kiti rašo jog Sleeping Dogs ikrete Gta i kaily :chan:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir yra, zymiai idomiau zaidzias, gal tokios fizikos labai nera, bet SP tikrai more fun.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad linksmas tai tikrai ,ypač kai neprates dešne puse vairuoti buna visokiu juokingu kuriozu :D Dar kiek žaidžiau šaudyt neteko ,o muštynes tai gana neprastos visai smagei vyksta mordaboj'us :D Keista tik Sand-Box žaidime matyti jog yra Upgrade. Grafika ne iš geriausiu ,fizika irgi ,bet žaidimas užpildo šias spragas kitaip :) Aš esu žaides abi senas dalys tai šita nuo ju man skyresi kaip diena i naktis.True Crime NY belekaip patiko savo laiku ,tas nnarkotiku pakišinėjimas sulaikytiesems ir pnš. Kolkas žaidmu duodu 8.5 bus matyti toliau :) Beje gal kas žino kiek pilnai užbaigti game laiko trunka ,maždaug? :D

Redagavo xbox720

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolkas dar nemaciau info del trofeju ir gameplay time, turbut dar pasauliniai geimeriai neperejo ir nesurinko trophu :D beje jeigu kas norite gauti trofeju clean driverer, kur reikia 2min vaziuoti ir neatsitrenk y nieka, geriausia tai daryti greitkelyje :D nereik vaziuti pilnu gazu, jei reik galite ir pries eisma islketi, bet svarbu neatsitrenkti y nieka ( edminukas pasikviesk mane y draugus MedLey88 )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blem jau padariau 8/30 misiju.. Vis stengiuos daryti kuo daugiau side quest.Aisku yra dar bilu tirimas :) Idomu koks bus total play time.Kiek jus jau pražaide?

 

Ir beje žiurėjau per Gamespot mini apžvalga tai jie sake ,kad:

Jokiu dideliu intrigu ar vingiu istorije nėra.Viskas einasi taip paprastai kaip nuo pradziu taip iki paskutines misijos.Tas nuliudno nes laukiu geros pabaigos.Bet juk visiems vis kitaip gali atrodyti ,kas vienem patinka kitiem gali nepatikti :)

 

Redagavo xbox720

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blem jau padariau 8/30 misiju.. Vis stengiuos daryti kuo daugiau side quest.Aisku yra dar bilu tirimas :) Idomu koks bus total play time.Kiek jus jau pražaide?

 

Ir beje žiurėjau per Gamespot mini apžvalga tai jie sake ,kad:

Jokiu dideliu intrigu ar vingiu istorije nėra.Viskas einasi taip paprastai kaip nuo pradziu taip iki paskutines misijos.Tas nuliudno nes laukiu geros pabaigos.Bet juk visiems vis kitaip gali atrodyti ,kas vienem patinka kitiem gali nepatikti :)

 

 

As uztrukau kazkur 12 valandu, bet as pagalbines misijas vykdziau tik kol Face iki max uzpildziau, bet jei su visom side misijom (lenktynem, ten kur kameras reik hackint ir tt..) tai kokiu apie 15 val turetu but. Ir dar nepamirsk mergu misiju ivykdyt nes duoda neblogu dalyku, pvz pradeda minimape rodyt tuos shrine kur givybe padidina kaip 5 surenki arba pradeda dezes rodyt kur guli minimape :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kameras rodo, kaip susitinki su ta PING PONG ar kokia pana, is elektronikos parduotuves, ir statulejes rodo dar, tik nezinau ka as padariau :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi cia tik giria ir giria zaidima o as va minusus kuriuos radau isvardinsiu:

-Masinu/Moto vairavymas tragiskas (bent pirmas zaidimo valandas, poto imi priprasti)

-Beat score (tie laiko matavimai pvz kiek ant max speed nuvaziuoji ir pns. Minusas tame jog neina iskarto 2 daryti pvz darai wheele jau musi rekorda ir tarkim netycia pasoki ir viskas dingsta wheele ir lieka tik long jump)

-Musimasis (patys combo visai idomus ir aplinkiniu daigtu panaudojimas,bet pvz tave kai sugauna stambus koks labai keistai kaskaip rodo migtuka ir nesuprasi ar cia ji spaudinet ar ilgai laikyt...)

-Per daznai atsirandantis telefonas

-Animacija(bent jau as tai vos ne visus filmukus skipinu tiesiog neidomus ziuret kaip jie ten sneka...)

 

 

Pagal mane cia didziausi minusai, ten bugu visokiu visur yra todel cia ju net nerasysiu.

 

 

Ne į temą

O seip:Patiko GTA 4 patiks ir sitas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.