elfa

PSP 3001 neveikia nauji zaidimai (5.03 GEN-B)

Rekomenduojami pranešimai

Atristas PSP 3001 (versija 5.03 GEN-;), bet neveikia kaikurie nauji zaidimai? ka reikia padaryti? I ISO ikeli pvz. avatar raso klaida ir nepaleidzia zaidimo?

Redagavo elfa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atristas PSP 3001 (versija 5.03 GEN-;), bet neveikia kaikurie nauji zaidimai? ka reikia padaryti? I ISO ikeli pvz. avatar raso klaida ir nepaleidzia zaidimo?

Neveikia del to kad per sena versija naujausia yra promethius pasieskok gidu kaip iki jos atsinaujint ir veiks visi nauji zaidimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sveiki, čia truputį ne į šią temą, bet nenorėdamas kurti naujos temos, užduosiu klausimą.
Mano dabar PSP firmware yra 5.50 gen- d3. Jau seniai su juo nieko nežaidžiau, o dabar užsimaniau, su klasioku pažaist dviese. Taigi gal galit step by step, surašyti į kokias man versijas reikia atnaujinti psp? Jo veiktų naujausi žaidimai... Ačiū

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai yra prasmės persirašinėt CFW. Vis dar tebeturiu tą pačią seną gerą 5.50 GEN-D2. Visus žaidimus užpatchina (užpatchinus su ISO tool veikia ant visų CFW), tai tiesiog siųskis užpatchintus ir ramu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sveiki, čia truputį ne į šią temą, bet nenorėdamas kurti naujos temos, užduosiu klausimą.
Mano dabar PSP firmware yra 5.50 gen- d3. Jau seniai su juo nieko nežaidžiau, o dabar užsimaniau, su klasioku pažaist dviese. Taigi gal galit step by step, surašyti į kokias man versijas reikia atnaujinti psp? Jo veiktų naujausi žaidimai... Ačiū

 

parsisiunti prometheus pacha ir paleidi, viskas!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.