isstatu1

PUPP 2011

Rekomenduojami pranešimai

Na kagi, patikra jau ne uz kalnu.. Kokia tema ir poteme pasirinkote lietuviu iskaitai zodziu? Ar jaudinates?

Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jaudinuos. Pasirinkau temą: "Kultūra". Potemę: Ar teisus poetas Donatas Petrošius sakydamas, kad ,,geriau 10 kartų žiūrėti gerą filmą negu 10 vidutiniškų“. Atsakymą pagrįskite 2–3 kino filmų pavyzdžiais.

 

Manau, kad viena iš lengvesnių potemių. Filmų esu matęs nemažai nors ir neesu filmų asas. O jaudinuos kadangi dar beveik nepradėjau ruoštis... Tik plana pasidariau, kurį vistiek daug koreguosiu. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai:

 

4. Ar reikalinga literatūros klasika mokyklinėje programoje? Argumentuokite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

per valentinke galvoja apie mokslus.... na saunuoliai ... :thumbsup4::D

Ne į temą

Tai kad ner su kuo apie kitka galvot.. :thumbsup4::D

 

Atsidave mokslams

Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats tas kalbejimas gal ir nieko, bet reikia pasiruosti ten daugybe medziagos.. Tas mane labiausiai ir jaudina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar jau gerai, kai iš anksto žinot potemes. :thumbsup4: Kai aš kalbėjau tai reikėjo per 15min pasiruošti. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi 15 min ir viskas ;D

Ai, tada aisku. Mum tai reikia apie 15 psl pasiruosti medziagos..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jaudinuos. Pasirinkau temą: "Kultūra". Potemę: Ar teisus poetas Donatas Petrošius sakydamas, kad ,,geriau 10 kartų žiūrėti gerą filmą negu 10 vidutiniškų“. Atsakymą pagrįskite 2–3 kino filmų pavyzdžiais.

 

Manau, kad viena iš lengvesnių potemių. Filmų esu matęs nemažai nors ir neesu filmų asas. O jaudinuos kadangi dar beveik nepradėjau ruoštis... Tik plana pasidariau, kurį vistiek daug koreguosiu. :grt:

as ir sita. b*****, nervina mane tas medziagos rinkimas, atejai ir papaskojai. tai ne dar reikia rodyt svarascius, juodrascius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai, tada aisku. Mum tai reikia apie 15 psl pasiruosti medziagos..

15 psl??? :grt: Kaip man į tokią temą tiek sukišt...

 

as ir sita. b*****, nervina mane tas medziagos rinkimas, atejai ir papaskojai. tai ne dar reikia rodyt svarascius, juodrascius

Rodyt švaraščius, juodraščius???

 

Nesuprantu, musu lietuvių mokytoja turbūt gryba pjauna. Nesakė nei apie 15 psl, nei apie juodraščius. Aš planavau susiskirstyt planą į penkias dalis ir kiekvienai skirti po minutę. Žinoma dar bus daug koregavimo to plano. Ir tą tekstą norėjau parašęs per kompa atsispausdinti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

15 psl??? :grt: Kaip man į tokią temą tiek sukišt...

Rodyt švaraščius, juodraščius???

 

Nesuprantu, musu lietuvių mokytoja turbūt gryba pjauna. Nesakė nei apie 15 psl, nei apie juodraščius. Aš planavau susiskirstyt planą į penkias dalis ir kiekvienai skirti po minutę. Žinoma dar bus daug koregavimo to plano. Ir tą tekstą norėjau parašęs per kompa atsispausdinti...

vertina uz informacijos rinkima. Liepe atnest pries atsiskaityma svarasty, su tituliniu lapu ir dar i sektuva isekta. vienu zodziu fail jau ta lietuviu kalba darosi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip. Na tikslaus kiekio nenurode, bet visos apipavidalintos medziagos turi buti mazdaug 15 psl. Ten ne visa kalba surasyti tiek, mintis, ar dar ka, ar kokia informacija kuria remeis. Nes jeigu tiek reiks paciam prirasyt, tai lai eina ta leituviu... Man atrodo, kad geriau buvo kaip anksciau, ateini, duoda 15 min, ir vsio, o cia, knistis, ir knistis, o kas geriausia. Kad kitu dalyku mokytojai kruvio net nezada sumazinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.