Mykola

Xbox 360 slim problemos

Kaip manote čia tiesa ir ar tokių įvikių daug??  

107 nariai prabalsavo

  1. 1. ???

    • Taip
      19
    • Ne
      69
    • Taip bet nedaug
      23


Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

LINK

visdelto neidealus tas slimas jusu isgirtas...na bent jau jai reflowina ir xclamp daro tai ka as zn...

na bet as slimo neturiu, taigi neman sprest :thumbsup4:

Iš ko sprendi???iš vieno posto kury radai kažkokiam forume? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

#

 

FIX: UNPLUG ANR RE-PLUG-IN THE HARD DRIVE!

 

THUMBS UP SO HE CAN SEE

XarosCarice 4 weeks ago 19

#

 

@XarosCarice Thank you! :mellow: i finally figured it out

SorryDoNotClickHere 3 weeks ago 3

 

Radau komentaruose, dešiniam šone kitas video su RROD yra slim.

Redagavo arnax

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš ko sprendi???iš vieno posto kury radai kažkokiam forume?

sprendziu is to ka zmones raso (ne1 ar 2 o DAUG ir protingai raso, o ne buria nesam..!)

 

blm jus kai mazi vaikai :mellow: slima turit tai jau kad giriat...krc auksinis tas slimas...

mano nuomone visi boxai nuo falkono yra geri,nes ATLIEKA SAVO FUNKCIJA GERAI.

 

Ne į temą

pasiskaicius cia atrodo kad perkat boxa ne tam kad geimint,bet kad turet kuo rupintis kai mazu vaiku :)

 

asmeniskai as neturiu nk pries slima,bet nematau NEI 1 JO PLIUSO PRIES SENESNIUS MODELIUS! man tas slimas tai taspats b**ys kitoi klesnei...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal nenuspaude sync knopkes ant pacio xboxo. man senas pultelis iskart susiporavo su xboxu

ne nu gal mes ne ant tiek buki, kad nenuspaust knopkes, skaityt internete kad taip yra ne vienam zmogui, ir po to rasyt cia mol bug'as...

kaip manai?

Redagavo aibo77

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

so what the fuck is this ?

vienetai nevienetai uz fan'as sustoja, uzfreezina neesme bet netobuli jie.

Ten kaip minejo su tuo HDD kai istrauki ir vel idedi taip buna, arba tiesiog zmogus pasistenge su Sony Vegas apdirbti zalias sviesas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal nenuspaude sync knopkes ant pacio xboxo. man senas pultelis iskart susiporavo su xboxu

neturejau jokio xbox`o priestai, buvo pirktas visas naujas komplektas su kinecktu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

asmeniskai as neturiu nk pries slima,bet nematau NEI 1 JO PLIUSO PRIES SENESNIUS MODELIUS! man tas slimas tai taspats b**ys kitoi klesnei...

Šeip slimas tas pats kaip ir senas x360 tik kad turi integruota wifi ir dizainas kitoks ir yra 5 usb portai (ant seno 3) :thumbsup4: taigi du pliusai lyginant su senu,bet mano nuomone galėjo microsoftas neleisti naujos konsolės o ir toliau pardavinėti jasperius tik priedo nemokamai dadėti wifi adapteri ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šeip slimas tas pats kaip ir senas x360 tik kad turi integruota wifi ir dizainas kitoks ir yra 5 usb portai (ant seno 3) :thumbsup4: taigi du pliusai lyginant su senu,bet mano nuomone galėjo microsoftas neleisti naujos konsolės o ir toliau pardavinėti jasperius tik priedo nemokamai dadėti wifi adapteri ;)

Dar daug daugiau tų pliusų slime yra (lengvesnė konsolė, tyliau dirba ir žinoma mažiau genda)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

žinoma mažiau genda

Išėjo zephyr sakėm jis mažai genda,išėjo falcon sakėm jis beveik negenda,išėjo jasper sakėm jis visiškai negenda,išėjo slimas o jis dar mažiau genda už jasper :thumbsup4: bet juk jasper negenda ;) tobulybei ribų nėra laikas viską parodys ar slim mažiau genda ar daugiau ;) bet vis tiek noriu slim ;) Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko nera negendancio, visi iki Jasper modeliai perkaisdavo daznai, priklauso kaip tu priziuresi konsole. Jasper'iai irgi genda bet mazesne tikimybe nei pries Jasper'i pagamintu modeliu. Pas kaikuriuos zmones Falcon'ai isbudavo po 3 metus, Jasper'iai gal daugiau. Slim visai neperkaista nes procesoriui pasiekus auksta temperatura jis issijungs ir nera sansu gauti rrod, bet gali ir jis po 5 metu sugesti. Jei niekas negestu tai parduotuvese kainuotu po TRUPUTI daugiau :thumbsup4:

 

Nesuprantu kodel visi taip kalba apie tuos susiktus rrod, man jie ir aisku napatinka ;) , bet tiesiog - turek ir naudok ;)

Tik svarbiausia nepalik ant kilimo ir per nakti ijungto ;)

Redagavo make1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šeip slimas tas pats kaip ir senas x360 tik kad turi integruota wifi ir dizainas kitoks ir yra 5 usb portai (ant seno 3) :D taigi du pliusai lyginant su senu,bet mano nuomone galėjo microsoftas neleisti naujos konsolės o ir toliau pardavinėti jasperius tik priedo nemokamai dadėti wifi adapteri ;)

Ne į temą

Matai, dadedant ta wifi neprasuksi tokio biznio kaip kad dabar padare. Taip pat prie naujo xboxo dasidejo ir kinect. Ir t.t. Tiesiog kiekviena kompanija iesko budu, kaip pasigaminti daugiau pinigu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šeip slimas tas pats kaip ir senas x360 tik kad turi integruota wifi ir dizainas kitoks ir yra 5 usb portai (ant seno 3) :D taigi du pliusai lyginant su senu,bet mano nuomone galėjo microsoftas neleisti naujos konsolės o ir toliau pardavinėti jasperius tik priedo nemokamai dadėti wifi adapteri ;)

siaip ir tas pats jasperis turi 5 usb portus. tiek kad 3 yra normalus usb o like 2 yra naudojami memory cardam. mokant naudotis lituokliu galima persidaryti.

o slime nebeliko memory cardu todel ir gaunas 5 usb

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.