Impaler

PLM BitTorrent tracker'io likimas

PLM BitTorrent tracker'io likimas  

124 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar išjungti PLM BitTorrent tracker'į?

    • Taip
      100
    • Ne
      24


Rekomenduojami pranešimai

Kuo toliau, tuo labiau einu link minties, kad tracker'į geriausia būtų išjungti.

 

Kodėl? Kas verčia taip mąstyti? Štai mano pliusai ir minusai:

 

Pliusai

- Nuosavas tracker'is, savos taisyklės, pritaikymas PLM lankytojams pagal poreikius

- dar kas nors matote pliusų? :mellow:

 

Minusai

- Atskira registracija nuo forumo (nėra vieningo login'o, reikia papildomai registruotis į track'erį)

- Ryja serverio resursus, kurių labai trūksta

- Nedaug naudotojų, mažai kas seed'ina / leech'ina

- Įmanoma, kad vieną dieną tracker'is atkreips Bebro dėmesį (:D)

- Žmogiškieji resursai (pastovus darbas ieškant uploader'ių, vieni ateina, kiti išeina ir pan.)

- Reikia $ (seedbox'ai brangūs, jeigu užsiimti rimtu ir didelio kiekio failų seed'inimu)

- Nesunku gauti žaidimų kituose tracker'iuose

- PlayManija neišgarsėjo savo torentais, o forumu ir portalu, todėl torentai nėra neatskiriama PLM projekto dalis

 

Kaip matote mano surašyti pliusai nenusveria minusų. Todėl po 3 metų ir 3 savaičių veikimo esu ~96% nusprendęs išjungti tracker'į. :mellow:

 

Nuo vakar tracker'is yra išjungtas tikrinant bendrą serverio apkrovą. Išjungus tracker'į grįžta šioks toks kiekis resursų ir jų PLM portalui/forumui labai reikia.

 

Tai nereikštų, kad tracker'is būtų palaidotas amžiams. Būtų viskas išsaugota, o ateityje susiklosčius tinkamoms aplinkybėmis tracker'į būtų galima prikelti antram gyvenimui, tačiau 100% to pažadėti negaliu.

 

Taigi, būtinai prabalsuojam ir jeigu norim ką pasakyti - sakom.

 

Tuo pačiu specialiai noriu dar padėkoti Baikas už tracker'io priežiūrą ir uploader'iams už torentų kėlimą. :wacko:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniai laikas, nes naudoja tai minimaliai zmones, o rija tai daug, geriau i portala ir foruma skirk visa laika...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu G1edriui. Zmones tiesiog eina i kitus tracker'ius kur zino, kad ten yra jau tikrai daug seed'eriu ir atsisius ko reikia, todel PLM tracker'yje mazai seed'u ir leech'u

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad isjungti trackeri tikrai gera mintis, nes nuo registracijos tame trackeryje ten buvau uzejes 1 ar 2 kartus tiesiog kai reikia kokio failo i galva sauna TRL, LM, Bitmanija, o PLM trackeris lieka tikrai paskutineje vietoje po piratebay, demonoid ir galu gale google. Manyciau, kad vertetu paieskoti partneriu kituose trackeriuose kur butu galima gauti atskira PlayManijos skyreli jeigu yra butinybe, ir trackeriui pliusai(gautu siek tiek daugiau lankytoju) ir PlayManijai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku kad jo niekam nereikia jai jis butu reikalingas tai net nebutu sito balsavimo ir niekas negalvotu apie jo panaikinima. ir seip jug yra visokiu tu Tracker'iu ir kam dar cia playmanijai su to Tracker'iu uzsikrauti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tausok jėgas Impaleri ir saugokis Bebro :rofl: šiaip tikrai gal ateis laikas ir prikelsi trackeri,bet kol kas gal tikrai pataupykit resursus :mad2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakyčiau būtu nors daugiau tų torrentų... Tada gal kažką atsisiūsčiau. Norint turėti tokį dalyką reik turėt labai daug žmonių-seed ir upl'ų. Tai manau kad reikia uždaryti. Ir vien dėl to kad man kažko PlayManija lėtai veikia... Gal internetas, ne jūsų kaltė :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sakyčiau nerizikuok su tais torrentais. nes pastaruoju metų labai spaudžia tuos kas laiko torrentus Lietuvos serveriuose ir ne tik Lietuvos).

keista kad dar iki šiol negavai jokių laiškų su prašymų išjungti, nes man anksčiau per mėnesį mažiausiai po laišką atsiusdavo iš įvairių valstybinių instancijų prašydami ištrinti tam tikras forumo temas (ypač kai kažkas parašė kaip pagaminti mažą bombą namų sąlygomis :whistling:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as isrgi uz isjungima, nes nuo registracijos pradzios buvau uzejas paziureti viena karta is smalsumo, o seip trakeriu tikrai pilna ir tai nesudarys problemu jeigu playmanija nebetures savo trakerio :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kagi, this is official as of today, PLM BT Tracker'is išeina užtarnautų neterminuotų atostogų. Galbūt tracker'is kada nors ir grįš. Nesakau, kad priimtas sprendimas yra amžiams, visko gali būti, never say never.

 

Ačiū visiems kas juo naudojosi, kėlė torentus, seed'ino, padėjo kitiems. ;)

 

Dabar atėjo laikas visus seed'inamus IŠTRINTI, kad torentų klientai nebesiuntinėtų request'ų į serverį. AČIŪ. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ka tu man db siulai daryt su visais ikeltais grajais?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neuzdarykit as asmeniskai ateinu i sita saita tik del torrentu.Forumo beveik nei karto nesu aplankes. :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.