Moo

iOS 4.3.x

Rekomenduojami pranešimai

bet nera dar greenpoison ant 4.3.1

 

Redsnow išleido, jis geras irgi yra, nereik nei to Greenpois0n. :) Ir beto abejoju ar bus Greenpois0n'as, kadangi Redsn0w'as jau untethered... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki vyrai man pavyko jailbreak pasidaryti ant 4.3.1 ir viskas ciki veike :)) video tai youtube galit rasti ir seip nete gidas yra ir tik reikia paieskot,lygtais dev-team.org tenais galima atsisiusti redsn0w ir firmware o poto jau juokas :))

 

p.s turu problema gal zinot kas tokia iphone programa iblacklist?? man reikia activation code,padekit jai kas galit :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki vyrai man pavyko jailbreak pasidaryti ant 4.3.1 ir viskas ciki veike :)) video tai youtube galit rasti ir seip nete gidas yra ir tik reikia paieskot,lygtais dev-team.org tenais galima atsisiusti redsn0w ir firmware o poto jau juokas :))

 

p.s turu problema gal zinot kas tokia iphone programa iblacklist?? man reikia activation code,padekit jai kas galit :))

 

Tai aišku easy, tik programą atsisiųst ir iPhone prisijunkt terek.

Ne į temą

Beto, kas laukėt mano gido, nelaukit artimiausias dvi - tris savaites, kadangi išvykstu į LT, laiko nebus. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tas kuris ant 1.59 prevent baseband irgi tinka ant 03.10.01 bb? ar yra ir ant 03.10.01 atskirai? kaip galvojat sena bb geriau palikt ar cia jau nesvarbu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tas kuris ant 1.59 prevent baseband irgi tinka ant 03.10.01 bb? ar yra ir ant 03.10.01 atskirai? kaip galvojat sena bb geriau palikt ar cia jau nesvarbu?

 

Seną palik, tik seną. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seną palik, tik seną. :)

 

tai kur yra gidai 01.59 bb tinka 03.10.01 bb kad apsauguoti nuo atnaujinimo bb,ar yra kur gidai jei atskiriems bb? siaip ar verta atnaujinti 4.3.1? aciu uz ats. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kur yra gidai 01.59 bb tinka 03.10.01 bb kad apsauguoti nuo atnaujinimo bb,ar yra kur gidai jei atskiriems bb? siaip ar verta atnaujinti 4.3.1? aciu uz ats. :)

 

Visur taspats, tiesiog žiūrėk kur neatnaujina baseband. Na manyčiau 4.3 yra gerai, tik kad dėl untethered ten neaišku. Na aš turėjau ~3 savaites tethered, viskas ok buvo, nekilo bėdų. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visur taspats, tiesiog žiūrėk kur neatnaujina baseband. Na manyčiau 4.3 yra gerai, tik kad dėl untethered ten neaišku. Na aš turėjau ~3 savaites tethered, viskas ok buvo, nekilo bėdų. :)

 

o jeigu sita uzinstaliuoti IOS 4.3.1 pasikeis baseband'as?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas tuom ir pasakyta. :)

iPhone 4 iOS 4.3.1 Custom ipsw untethered - Activated (for users who are not on official carrier SIM card)
:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas tuom ir pasakyta. :)

iPhone 4 iOS 4.3.1 Custom ipsw untethered - Activated (for users who are not on official carrier SIM card)
:)

 

bet pas mane official carrier priristas, tai gal prie carrier reik? ar visgi prie sito kad norit veliau atrist, nesuprantu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na supranti, bet veliau juk unlock'insi, ir tada reiks restorinti, ir tą kitą IPSW reiks dėt. Na arba abi siųskis tada, your choice. :D

Beto:

iOS 4.3.1 Causing WiFi Issues?

Nuotrauka

 

Hot off the heels of the new iOS 4.3.1 untethered jailbreak, there seems to be word going around that the jailbreak causes WiFi issues.

 

@i0n1c, the hacker who found the untethered kernel exploit for iOS 4.3.1 which the Dev Team intergrated into the redsn0w jailbreak utility, clears up some confusion regarding the WiFi issues…

 

@i0n1c mentioned via Twitter that the one of the reasons the redsn0w/pwnagetool utility had been delayed was the mysterious WiFi issues. Later on they found out it wasn’t the jailbreak that was causing the issues, but rather the new iOS 4.3.1.

 

BTW: One of the reasons why the pwnagetool + redsn0w was delayed were mysterious wifi issues. Turned out they also happen WITHOUT JAILBREAK

According to i0n1c, the issues can be resolved for some iPhone owners by simply rebooting the router.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia ne visiems su wi fi problemos, siaip kas pasidare sako jokiu problemu nera, tai cia gal kam pasiseks, o be to su kokia programa galima savo appsus issauguoti? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia ne visiems su wi fi problemos, siaip kas pasidare sako jokiu problemu nera, tai cia gal kam pasiseks, o be to su kokia programa galima savo appsus issauguoti? :D

 

Tiesiog taip pasidarai:

Nuotrauka

Ir keli į direktoriją (folderį, desktopą) tiesiog. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as persigalvojau i 4.3.1 update darytis, pakolkas 4.2.1 paliksiu nes labai daug neigiamu atsiliepimu kad daug appsu neveikia, su gevey sim blogas signalas ir t.t manau reiketu palaukti :devil: ka jus manot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.