Moo

iPhone 4S

Rekomenduojami pranešimai

Ne, bet tai parodo kiek žmonių žino, kad tai yra tikras, geras dalykas. Ir jie už tai patys atsako. :)

 

Ne, tai parodo tik perkamuma ,bet ne geruma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, tai parodo tik perkamuma ,bet ne geruma.

 

O jeigu daigtas būtų negeras, ar jį kas pirktų? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu daigtas būtų negeras, ar jį kas pirktų? :)

 

Neikas nesako ,kad jis yra 'negeras' ,bet yra taip ,kad daiktas buna normalus ,bet jis populerus nes :

1.Kaskuo isskirtinis

2.Isreklamuotas

ir t.t

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kodėl nepirkti gero, išskirtinio, išreklamuoto daigto? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perkamumas tai tikrai fenomenalus, daiktas irgi geras, nieks juk ir nesake kad jis shudas, tik kad nedaug skiriasi nuo senojo modelio.

man tik keista kodel zmones turedami 4G modeli vistiek nori atsinaujit, turbut neturi kur pinigu det ir tai tapo daugiau stiliaus dalykas, reikia but up to date, nes busi nemadingas. o apple produkcija tai daugiausia ir yra stiliaus ir mados dalykas, na ir aisq vartotojo sasaja labai gera, zmonem patinka tai kas paprasta ir grazu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kodėl nepirkti gero, išskirtinio, išreklamuoto daigto? :)

 

Ne į temą

Gero :) ? Galvojau ,kad iphonas tau labai geras :) .

Bet visi zino ,kad kekvienas daiktas turi savo minusus ir pliusus ir nevisiem taspats limpa.

Redagavo Starscream

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Bet visi zino ,kad kekvienas daiktas turi savo minusus ir pliusus ir nevisiem taspats limpa.

 

Matosi. :)

 

Bendrovės „UBM TechInsights“ analitikai apskaičiavo, kad naujojo „iPhone“ telefono modelio „iPhone 4S“ gamyba „Apple“ atsieina 203 JAV dolerius.

 

Įvertinę telefono dalis ir jų surinkimo kaštus jie nustatė, kad 203 dolerius kainuoja „iPhone 4S“ modifikacijos su 32 GB vidinės atminties gamyba.

Brangiausiai – 31 dolerį – esą kainuoja šio telefono 3,5 colių „Retina“ sensorinis ekranas, kiek mažiau, 26 dolerius, atsieina A5 procesorius su 2 branduoliais.

 

„Apple“ pranešė „iPhone 4S“ modelius su 16, 32 ir 64 GB vidinės atminties pardavinėsianti atitinkamai po 649, 749 ir 849 JAV dolerius (be sutarties su mobiliojo ryšio paslaugų teikėjais). Su tokia sutartimi šie telefono modeliai kainuos atitinkamai 199, 299 ir 399 dolerius.

 

„iPhone 4S“ telefonai parduotuves pasieks spalio 14 dieną.

Saltinis: Balsas.lt

Tai žiūrėk, kam tu tada perki originalius x360 diskus? :) Taigi jie taippat kainuoja centus, bet parduoda juos tai už nemažą sumą pinigų. :)

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tu jau isivaizduoji, kad kiekvienas mano zodis yra nukreiptas pries tave, ar Apple.

 

Cia tik paprasta citata su duomenimis.

 

Jei parasau, kad A5 @1GHz, tai reiskias, kad stumiau cia jau ant kazko? Paranojikas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, bet tu parašiai kokia jo tikroji kaina. Tai aš ir sakau, kam tu tada originalus nori pirkti? Tas DVD-RW DL ar kokie ten diskai vienas diskas 5lt kainuoja, na ok dezute ir t.t. ir gaunas tikroji kaina jo iki 30lt.

Taspats su Apple, tu moki ir už daigtą, ir tam, kas jį sugalvojo ir sukūrė. Lygiai taippat, kaip ir pirkdamas originalius žaidimus moki, tam kas į diską surašė, atspauzdino, bet ir tam kas jį sukūrė.

Tai dabar pažiūrint į tą tavo postą, reikėtų suprasti, kad pirkdamas žaidimą, tu pasižiūri ir perki tik diską, bet ne žaidimą. Argi ne taip yra tada? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, bet tu parašiai kokia jo tikroji kaina. Tai aš ir sakau, kam tu tada originalus nori pirkti? Tas DVD-RW DL ar kokie ten diskai vienas diskas 5lt kainuoja, na ok dezute ir t.t. ir gaunas tikroji kaina jo iki 30lt.

Taspats su Apple, tu moki ir už daigtą, ir tam, kas jį sugalvojo ir sukūrė. Lygiai taippat, kaip ir pirkdamas originalius žaidimus moki, tam kas į diską surašė, atspauzdino, bet ir tam kas jį sukūrė.

Tai dabar pažiūrint į tą tavo postą, reikėtų suprasti, kad pirkdamas žaidimą, tu pasižiūri ir perki tik diską, bet ne žaidimą. Argi ne taip yra tada? :)

 

CIA TIK STATISTIKA! KO PRIKIBAI! MAN NEIDOMU UZ KA MOKU, CIA YRA STATISTIKA!! ISIKALK I GALVA!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

CIA TIK STATISTIKA! KO PRIKIBAI! MAN NEIDOMU UZ KA MOKU, CIA YRA STATISTIKA!! ISIKALK I GALVA!

 

Statistika kiek kas kainuoja? LOL. ** man ta statistika, Horacijau... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Statistika kiek kas kainuoja? LOL. ** man ta statistika, Horacijau... :)

 

Ne į temą

O kam tavo visi postai apie apple? Ir valdyk kalba, nes ispejimu gausi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Maloniai laukiu. :thumbsup4:

EDIT: Ban'as irgi nebrošal būtų, jeigu tu bent jau geriau pasijaustum nuo to. :D

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jus suaukit, net tokioj temoj pradejo gincytis(dar stebites kodel post'us trina) ir net offtopic'u nesugalvoja uzdet Nuotrauka. Moderatoriai skaitosi Nuotrauka
Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.