sausainisLTU

Jūsų žaidimų topas

Rekomenduojami pranešimai

Būtų visai įdomu sužinoti kokie žaidimai yra jūsų visų laikų patys mėgstamiausi arba kitaip sakant jūsų "dievukai". :)

Būtų neblogai, kad parašytumėte ir ant kokios konsoles žaidimas (PC, PS, XBOX ir pan)

Ne į temą

Kiek žiūrėjau, tai tokios temos nebuvo, tik buvo "geriausi xbox žaidimai" ir su psp panaši

 

Pradedu pats su savo. :)

 

1. Mafia (PC) (Tiesiog šis žaidimas mane pakerėjo ir net šiandien jį žaisdamas jaučiuosi labai puikiai, ir nežinau ką pridurti :))

2. Fahrenheit/Indigo Prophecy (PS2) (Pirmas mano tokio žanro žaidimas, bet tikrai jis nuostabus. Istorija nuo pradžių iki galo įtempta ir labai malonu jį žaisti)

3. Grand Theft Auto 3 (PC) (Vienas iš pirmesnių žaidimų ant PC mano žaistų ir pirmas toks rimtesnis. Puikiai tinka prastumti laiką ir įdomus)

4. God of War (PS2) (Viskas tuo ir pasakyta :) )

5. Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (Labai daug laiko prie šito žaidimo atsėdėjau ir vis nenusibosta. Perėjęs žaidimą tikrai bus ką veikti ir daug ko prisigalvoti galima. Istorija taip pat gera)

6. God of War 2 (PS2) (Ne toks man puikus kaip pirma dalis, bet vis tiek jis puikus. Ir grafika kaip ant PS2 yra tiesiog NUOSTABI)

7. GUN (PS2) (Jis daug kam iš mano pažįstamu nelabai patiko, bet man tai puikus žaidimas. Labai mane įtraukė istorija ir buvo labai įdomu žaisti)

8. SmackDown!: Here Comes The Pain (PS2) (NEREALIAI smagus žaidimas. Gaila, kad dabar SvR geimai yra tokie rimti, o ne kaip anksčiau - labai linksmi. Dar su draugu pažaidžiam labai linskmai)

9. NBA Street V3 (PS2) (Žaidimas paprastas, bet linksmas ir su draugais labai linksmai sueina. Oley-Oopas, pagauni kamuolį padarai 720 per klyna ir krauni. Nuostabu! :) )

10. Gran Turismo 3 (PS2) (Šiaip nesu didelis lenktynių fanas, bet šis žaidimas yra tikrai nuostabus. Tiesa dar nežaidžiau ketvirtos dalies, tai gal ji dar geresnė :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano desimtuke nėra skirtumo tarp 1 ir 10 vietos,tiesiog šie geimai man beprotiškai geri ir rikiuoju juos tik tam,kad reikia :)

 

1.Ninja Gaiden ? (nežinau kokia ten dalis,nes ja perėjau ant zhilitono,bet pats kručiausias žaidas žaistas prieš 15metų)

2.Resident Evil 2 (PS1 siaubo šedevras įvaręs tikrai nemažai baimės žaidžiant naktimis)

3.Tekken 3 (muštynių klasika,nėra net ką pridurti)

4.Fighting Force (valandos su draugeliu praleistos kompiuterinėje nesuskaičiuojamos)

5.Indiana Jones:Emperors Tomb (pats pirmasis nuostabus geimas kurį perėjau įsigijęs savo PC)

6.Prince Of Persia (visos dalys geros nuo 89-10)

7.God Of War (absoliučiai nuostabi serija išspaudusi viską iš PS2,PSP ir pademonstravusi PS3 galią)

8.Ninja Gaiden 1,2 (Xbox ir X360 exclusivai,privertę mėgautis kiekviena žaista minute)

9.Guitar Hero (no comments)

10.WWE serija (man kaip imtynių fanui,kiekvienas jų žaidimas šventė)

 

Va ir mano geriausi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu paraše sudaręs sarašą bet dabar kai pasižiurėjau tai tikrai daug praleidau gėrio:

Beje nenumeruosiu nuo geriausio iki blogiausio :)

Resident evil (visos dalys kurias tik žaidžiau labai patiko)

Fallout (visos dalys labai patiko bet nežaidžiau fallout tactic ir ant ps2 fallouto kurio pavadinimo nepamenu)

Gta (visos absoliučiai dalys nerealios visas žaidžiau bet neperėjau vice city stories ant psp nes draugui psp buvau paskolines o jis kortą suformatavo o poto jau nestovėjo viską iš naujo žaisti (šia klaidą kaip tik dabar ir taisau :) ) )

Battlefield (irgi žiauriai patiko visos dalys kurias žaidžiau t.y Bf 1942,bf2(paskutinį kartą žaidžiau gal prieš 30min).ir bf bc2 beje bf bc 2 žaidžiau tik sp :)

Half life (visas dalis perėjau mažiausiai po kelis kartus ir lb patiko)

Silent hill (visas faktiškai dalis žaidžiau ir lb patiko bet neužteko kantrybės visas iki galo pereiti shame on me :) )

Nfs (viso dalys patiko kurias tik žaidžiau bet labiausiai nfs porshe ar kaip ten jis ir underground abi dalys bei most wanted labiausiai)

dino crysis (super žaidimas,gaila kad neseniai pardaviau psone bet paskutinis žaidimas kury žaidžiau buvo dino crysis 2 lygiai dvi dienos prieš pardavimą)

Metal gear (visos dalys nerealios gaila kad visų neteko žaisti bet peržaidžiau visas kurias tik galėjau)

Medal of honor (visas dalis ant pc perėjau ne kartą ir ne du tik naujausia ne iki galo nes lagino ant mano senuko )

Mafia abi dalys superinės kaip tik pereidinėju pirmą gal jau kokį 6 kartą :)

Dar yra daug žaimų kurie tikrai galėtu būti mano tope bet nepamenu jų visų :)

Toks mano topas :) ir už šiuos game tikrai nuoširdžiai dėkoju kūrėjams :)

Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pas mane irgi nelabai čia eilės tvarka pagal geriausią, nes kai tiek gerų žaidimų, tai nežinai kurį aukščiau, o kurį žemiau rašyti. :)

Ir b*****, visai pamiršau savo galbūt geriausią fps - Half-Life abi dalis... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano tai:

1. Metal gear solid 1 (ps1) - Žiauriai patiko, poto ir kitos MGS dalys.

2. Nfs visi (PC)

3. Half-life nuo antros dalies (PC)

4. Alan Wake (Xbox360)

5. GTA Vice city deluxe :) (PC)

 

Tiek :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Grand Theft Auto: Vice City (PC). Nežinau, visa ta 9 dešimtmečio atmosfera mane sužavėjo. Tos palmės, paplūdimiai ir pikti mafijos bosai buvo puikiai suderinti. O dar muzika... Visos tos senos geros disco stiliaus dainos tikrai puikiai nuteikia.

2. Duke Nukem 3D (PC). Pirmasis mano žaistas žaidimas, tiesiog labai stipriai įstrigo atminty. Patiko man, visa ta žaidimo koncepsija. Ateiviai, zombiai ir dar ten visokie kitokie ir vienas kietas bičas, kuris gelbėja pasaulį. Dar tos frazės visos labai pagyvina žaidimą.

3. Battlefield: Bad Company (X360). Puikus pavyzdys žaidimų kūrėjams, kad nereikia sekti paskui madas, o demonstruoti kažką unikalesnio. Šitas žaidimas tikrai išsiskyrė nuo visų tų CoD, kurie jau tada buvo popsas. Labai smagus žaidimas, linksmi veikėjai, kurie tiesiog neleidžia nesijuokti. Gaila, kad antra dalis tapo tuo popsu.

4. TDU 2 (X360). Va čia žaidimas naujas, daug kam nepatikęs. Na, man jis patiko irgi dėl tos atmosferos. Leki su sportine mašina Ibizoj, groja atpalaiduojanti šokių muzika, saulutė šviečia, palmės aplinkui... SUPER, vienu žodžiu. Daug kas minėjo, kad valdymas nepatiko, bet kažkaip pripratau po kelių lenktynių prie jo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

visai pamiršau savo galbūt geriausią fps - Half-Life abi dalis... biggrin.gif

Joo half life tikrai nerealus žaidimas ypač pirma ir antra dalis,pirmą perėjau gal kokius 10 kartų jei nedaugiau ir po kokio mėnesio vėl bus malonu jį įsirašyti ir pakapoti,net pats nesuprantu kaip jis man neatsibosta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano irgi neskirstomi pagal eiles tvarka:

 

1. Medal of honor (ps1)

2. Nfs 3 (ps1)

3. Fighting force (ps1, tikrai populiarus buvo su draugais kompiuterinese lost) :)

4. RE 4 (ps2)

5. FF 12 (ps2)

6. NFS porshe (pc)

7. Might and magic 3,4 (pc) :)

8. Naruto UNS 2 (x360) graziausiai man atrodantis ir idomiausias Naruto zaidimas :)

9. PGR 3 (x360) geras tik trumpas,gerai kad MP yra

10.Tekken tag tournament (ps2, smagus zaidimas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Uncharted2 tai yra geriausia ka esu gyvenime loses, sedevras del kurio verta isigyti ps3

2. Resident evil 2-3 ps1

3 Fighting force2 (atmosfera pasakiska buvo, ir grafika palyginus gera kaip ps1)

4. Metal gear solid ps1 (mano manymu geriausia metal gear dalis)

5. Gran turismo visa serija

6. God af war3 dar vienas ps3 sedevras

7. Warcraft3 PC

8. Stronghold crusader PC (vienas geriausiu iki siol strateginis zaidimas)

9. Starcraft visa serija

10. Mortal comabat 4 ps1 asmeniskai labiau patiko nei tekken, laukiu jau 9 dalies.

11. Mortal combat 2 SEGA MEGA DRIVE 2 oj kentedavo pulteliai <_<

12.Super mario ZILITONAS nuo jo viskas ir prasidejo -_-

13. Crash bandicoot visa serija ps1

14. Road rash ps1 oj smagumelis buvo

15. driver 1-2 ps1

16. gears2 xbox360

17. gta serija iskirtinai PC

18. Red dead redemption asmeniskai geriausias 2010m zaidimas iskirtinai xbox360 konsolei

19. Silent hill1 ps1, silent hill2 ps2 toliau serija prastejo

20. NFs undergruond 1-2.

Redagavo Audzic4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PC:

1. Assassin creed 2

2. Minecraft

3. Portal

4. Prince of persia: the forgotten sands

5. Trine

 

PSP:

1. God of war: ghost of sparta

2. Patapon 2

3. Gran turismo

4. Assassins Creed bloodlines

5. Angry birds

 

PS2:

1. Kingdom Hearts 2

2. Black

3. Final fantasy 12

4. SC double agent

5. Shadow of colossus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Raisau neiseiles (ka prisiminiau ta parasiau)

 

Diablo 1-2 (pc) nera ka cia ir sneket

Duke nukem (pirma saudikle) (pc) Legenda

CS and CS:S (pc) Laiko stumimas

Heroes of Might and Magic Heroes 1-2-3 (pc) Linksmas ir idomus

C&C (pirmas strateginis zaidimas) (pc) (kiti zaidimai strateginiai nepriligsta kaip sitam C&C)

BF (visos dalis) (pc and playstation) (geriause isvisu mano saudikliu zaista ,Tapau BF fanu :) )

GT (visos dalis) (playstation) Geras simuletorius

Metal Gear Solid (visos dalis) (playstation) Nera ka ir sneket tobulas zaidimas

Mortal Kombat 2-3 (Sega) gera mustine

Tekken 3 (playstation) gera mustine

Splinter Cell (visos) (pc) tikrai neblogas Spy game

Silenthill 1-2 (playstation) pirmasis mano zaistas siaubo zaidimas

Resident evil 1-2-3 (playstation) antrasis mano zaistas siaubo zaidimas

Uncharted (visos dalis) (playstation) gera istorija

Killzone 2-3 (playstation) Puiki saudikle su gera grafika :)

God af war 1-2-3 (playstation) istorija gera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai ne iš eilės rašysiu. ;)

 

Half-Life abi su papildymais ir tęsiniais - Pati nuostabiausia mano šaudyklė kurios abi dalis perėjau nežinia kiek kartų ir vis dar nerealiai patinka.

God of War pirmos dvi - Deja neturiu PS3 ir negaliu trečio žaisti, bet pirmos dvi tiesiog pakerėjo mane. Tos šaltakraujiškos atakos, kovos su bosais tiesiog epinės.

Diablo 2 - Pirmos dalies net nežaidžiau, bet antra tiesiog tobula. Nežinau ką dar pasakyti.

Mafia abi - Puiki atmosfera, senos mašinos, ginklai. Tiesiog šaunu ten viskas. (Pirma dalis geresnė man).

Splinter Cell pirmos trys - Conviction ir DA nelošiau, bet šios nuostabios. Tie sėlinimai, išnėrimas iš šešėlių ir nusukimas sprando tiesiog puiku. O dar Samo balsas toks bad-ass. ;)

Grand Theft Auto visos - Tiesiog GTA. Linksmas, įdomi story, perėjus žaidimą dar yra ką veikt. Puiki serija.

Tekken 3 ir 5 - Tik šias ir žaidęs, bet tikrai puikūs žaidimai. Kietos kovos, įdomus veikėjai. (y)

Fahrenheit - Šiek tiek šiurpus, bet labai įtraukianti istorija. Puikus kūrinys. Dabar planuoju PS3 pirkt, kad išbandyčiau taip pat jų kūrinį "Heavy Rain".

SmackDown! serija - Jau ant SvR nusivažiavo jie, bet SmackDown! labai puiki serija buvo. Toks beprotiškas žaidimas, bet tas ir patiko jame.

StarCraft - Aš iš vis nesu strategijų mėgėjas, bet šis žaidimas labai sužavėjo. Kažkaip visi Blizzdard'ų žaidimai man labai patinka (na WC ir WoW nelabai gal tik).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PC:

1. Assassin creed 2

2. Assassin creed

3. Assassin creed brotherhood

4. Portal 2

5. Fallout New Vegas

6.Teraria

PSP:

1. God of war: ghost of sparta

2. god of war chains of olympus

3. Assassins Creed bloodlines

4. Angry birds

5. The 3rd Birthday

6.the simpsons game

Redagavo mmmm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as irgi ne is eiles, tiesiog megstamiausi-

God of war 1,2 (PS2 )

Resident evil (visos dalys isskyrus 5)

Metal gear solid (ps1 ps2)

Final fantasy 7-13 (ps1 ps2 xbox360)

Medal of honour (ps1, ps2 xbox360)

COD visos be isimties dalys (ps2, xbox360)

Splinter cell visos dalys (ps2, xbox 360)

Super mario (n64)

Duck hunt (zilitonas)

Wolfenstein 3d (pc 386 :notworthy: )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

metal gear(kazkelints ant psone)(atsimenu labai patigdava kai pradedava gaudyt priesai ir juos sulupdavau:D)

futbols(ziliton)(nezinau kaip jis ten vadinos bet ziauriai patikdava nes budava tokie kaip super spyriai galedavai ant komandos drauga uzsokt,tournament berods buva,nes kai pralosiau vienas rungtynes rode laikrascia straipsni kiek pamenu)

leda ritulis(ziliton)(labai panasus i fule)

nhl(psone)(nepamenu kelintu metu,bet ziauriai gerai galedava nuskint priesininkus)

nba(psone)(atsimenu kad buva 999 sports gamybos berods,ziauriai smagu buva visus taskyt su lakers da kai buva kobe,shaq,fishas ir fox)

wwe know your role!,svr 2007(psone,ps2)(wwe buva pirms wreslinga zaids nuo jo ir prasideje wrestlinga manija jo deka per btv raw pradejau zet,o svr ziauriai patika del stamina sistemos kas dadeje tikroviskuma faktoriu ko nuo 2007 metu nelika)

dragon ball budokai tenkaichi 3(ps2)(geriausia mana manymu dbz dalis.tureje viska ko reikeje:dideli rosteri,story mode,daug stage ir t.t.)

gta san andreas(ps2)(atsimenu kai su broliu losiau velu vakara,kai prisidirbdavom mentam ir begdavom nuo mentu b***** kiek juoka sukeldava visos avarijos ir visa kita:D)

left 4 dead 2(xbox 360)(ziauriai patink taskyt zombius kai jie didziulem bangom lek i mane)

nba 2k7 2k11(ps2 xbox 360)(jei brolis nebutu nupirkes 2k7 turbut dar daba sedeciau prie nba live(tuo metu norejau pirkt live 07)kai pabandziau 2k7 tiesiog buvau suzavets grafika,gameplay,tiesiog buva nuostabus zaidims man tuo metu nu o 2k11 pirms zaidims kuri ijungiau vos tik nusipirkes x'a.jis tiesiog nuostabus ir nenusibostantis man jau sulosiau 149 rungtynes ir pasiekiau 124 pergales,dar sugrazints mj tai ko benoret)

PS: Cia ne is eiles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.