SilentMove

COD Black Ops CFW 3.55

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turėjau įsirašęs COD Black Ops į išorinį HDD, padariau, kad veiktų ant 3.41 ir naudojau Jailbreak v1.0, dabar įsirašiau 3.55 CFW ir kaip man jį sutvarkyti, kad veiktų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turėjau įsirašęs COD Black Ops į išorinį HDD, padariau, kad veiktų ant 3.41 ir naudojau Jailbreak v1.0, dabar įsirašiau 3.55 CFW ir kaip man jį sutvarkyti, kad veiktų?

Pagal mane update turėtų padėti, o jei ne, tada įmesiu originalius eboot ir param failus :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal mane update turėtų padėti, o jei ne, tada įmesiu originalius eboot ir param failus :lol:

Šeip norėčiau originalių eboot ir param, nes pc buvo užlinkęs tai žaidimo neturiu (tik išoriniam su pakeistais failais) ;), bet ten daugiau failų ligtai pakeičiau, nu pabandyt verta ;) Redagavo SilentMove

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is anksto atsiprasu uz tai, kad neturiu kantrybes, bet tiesiog esu dirbantis zmogus ir nlb turiu laiko pastoviai sekti naujienas ir kaip kas daroma. Nuo pirkimo neskaiciau forumo 3 men. ir ziuriu nieko nebesuprantu kaip kas cia dabar daroma-nulauziama. Problema tokia: turiu ps3 su 3.41, jaibreak V1.0 ir COD black ops kuriam reikia 3.55 updato, kaip galeciau paprasciausiu budu ji pasileisti ? Busiu dekingas uz supratinguma ir naudingus patarimus. Is anksto aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is anksto atsiprasu uz tai, kad neturiu kantrybes, bet tiesiog esu dirbantis zmogus ir nlb turiu laiko pastoviai sekti naujienas ir kaip kas daroma. Nuo pirkimo neskaiciau forumo 3 men. ir ziuriu nieko nebesuprantu kaip kas cia dabar daroma-nulauziama. Problema tokia: turiu ps3 su 3.41, jaibreak V1.0 ir COD black ops kuriam reikia 3.55 updato, kaip galeciau paprasciausiu budu ji pasileisti ? Busiu dekingas uz supratinguma ir naudingus patarimus. Is anksto aciu

gali ieskot zaidimo patch/fix failo tavo versijai.arba gali darytis CFW.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali ieskot zaidimo patch/fix failo tavo versijai.arba gali darytis CFW.

o kas geriau ? ir parankiau, turint galvoje apie kitu zaidimu zaidima ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas geriau ? ir parankiau, turint galvoje apie kitu zaidimu zaidima ?

Geriau 3.55cfw, nes busi pilnavertis gaimeris su visais atnaujinimais ir iejimu i PSN, bet cia tai tik mano nuomone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas geriau ? ir parankiau, turint galvoje apie kitu zaidimu zaidima ?

ar JB ar CFW tai aisku CFW geriau visom prasmem. ir gana easy viskas pasidaro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.