Impaler

Teisingas PlayStation CD/DVD įrašymas su Alcohol 120%

Rekomenduojami pranešimai

as tai naudoju tik dvd+ pvz,nes pas mane + geriau skaito,tai yra skaito visus kiek rasiau,ir neperku jokiu tdk,nei acme (paskutinis š****),o turiu laiko patikrintus jau diskus,pigius,galima aisku pirkt kitokius,brangesnius,bet kam to reikia,jei geiriausia kompas ima tuos,ir beje daug geriau zaidimus rasyt su DVD decrypter,nes ten gali irasymo greiti nusistatyt hot ir iki 1x greicio,o alcoholis duoda tik 6x maziausia greiti,zaidimai stabiliau eina mazesniu greiciu rasyti,beje geras dalykas yra dvieju pusiu dvd turiu pora tokiu,labai gerai du zaidimai is abieju pusiu,ar kas turit dvipusiu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas liecia tavo pasakyma, kad Alcohol rasho minimum x6. Deja tai klaidinga info. Priklauso nuo DVD writerio, o ne nuo alcohol'io kokiu greiciu rasho. Pvz, pas manes alcoholis rasho. 3,2 greiciu (taip, per kableli :lol:).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas liecia tavo pasakyma, kad Alcohol rasho minimum x6. Deja tai klaidinga info. Priklauso nuo DVD writerio, o ne nuo alcohol'io kokiu greiciu rasho. Pvz, pas manes alcoholis rasho. 3,2 greiciu (taip, per kableli :D).

na taip priklauso nuo raiterio,bet va programa dvd decrypter tai nuo nieko nepriklauso,todel ji manau geriau nei alcohol,ir paprasciau ir greiciau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Abi yra geros, klysčiau jei dėčiau Decrypter'į į šuns dienas. Abi geros, naudokite kuri tik patinka. Svarbu rezultatas = veikianti žaidimo kopija. 8)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Abi yra geros, klysčiau jei dėčiau Decrypter'į į šuns dienas. Abi geros, naudokite kuri tik patinka. Svarbu rezultatas = veikianti žaidimo kopija. 8)

na sakau kad mano pvz rewriteriui tai su alcoholiu neina padaryt mazesnio greicio,o su decrypteriu viskas puikiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu OK OK, as nieko ir nebesakau. Jei nesupranti is mano preito posto, kad siuo klausimu nebeturiu ka pasakyti (nes praktishkai nera ko ir beaptarinet).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, o as pridursiu, kad as isirasineju su DVD Decrypter*iu. O jo ir greitis tik 1x. Super.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, o as pridursiu, kad as isirasineju su DVD Decrypter*iu. O jo ir greitis tik 1x. Super.

na kaip ir sakiau,jei alcoholio greitis priklauso nuo rewraiterio pacio,tai decrypterio ne,todel gali kiekvienas rasyti nors ir 1x greiciu,todel jis ir geresnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as atsisiunciau zaida ten 14 .rar failu ir visi vienodais pavadinimais ... kai extraktini ten iso failai vienodais pavadinimais ir nieko nesuprantu ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ekstraktink pirmajį RAR failą ir visi kiti iš paskos automatiškai išsiRARins.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ekstraktink pirmajį RAR failą ir visi kiti iš paskos automatiškai išsiRARins.

taip , o kas liecia rasyma , rasu su nero ir per ji irgi galima rasyt 1x greiciu 8)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia priklauso nuo pačio DVD įranginio. Pvz. aš kartais irgi su Nero rašau, o minimum greitis yra x4. Taip, kad mintį supratai, manau. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

krc, man ant alcohol, kai paspaudziu image burning wizard tai tada kai viska padarau tai nerodo man to class tipo kad galeciau pasirinkt Playstation2, o kai isimtas dvd, ir paspaudziu ant Image Making Wizard tai buna tas ps2 pasirinkimas, bet nieko neina spaust tenai (nu tipo neina Next spaust)... o kai tik idedu dvd tai ir nerodo to sh... nzn, jau 2 diskus susikau rasydamas taip :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) o tu paskui paziurek kokiu greiciu tau irashineja ish tikro :) Decrypteris man irgi nusistat ant 1x (ant visu kitu min 6x) bet irashineja ant 4x - 6x (apskritai pvz LiteOn su savo Ultra bufer tai tie rashymo ghreicia vos ne "rekomendacinio") pobudzio Ultrabuferis pac reguliuojasi greiti priklasuomai nuo kokybes disko (paziurek lenteles rashymo greciu. pas mane buna kad nustatai 16 irasho 12 .. nustaai 8 rasho 10 ..arba puse dvd vienu greiciu kita kitu .. ir viskas veikia puikiausiai.

sheip tai min max priklauso netik nuo writerio bet ir nuo disko. pagal disko ID yra lentelės galim rashym skaitymo greciu (todėl laisk nuo laiko reikai antnaujinti Draivu firmware - isheina nauji blynai su naujasi greiciu rinkinias) kas mano kad greitis gali buti betkos < max klysta. Irashymas yra cheminis procesas su reikalingais specifiniais energijos kiekias per ploto vieneta (zinoma dar takeliui "tiesumas" svarbus bet cia jau tik MAX greiciui)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.