Impaler

Teisingas PlayStation CD/DVD įrašymas su Alcohol 120%

Rekomenduojami pranešimai

o ka daryt jei zaidimas yra surarintas ishekstraktinu atsiranda dar viens rar ji shekstraktinu ir atshiranda kazhkokie zajdimo fajlaj??

Tas dar vienas rar atsirades greiciausiai yra jau iso failas.

Kai instaliuoji winRAR'a jis klausia su kokiais failais programa susieti ir jei varnele ant iso buvo uzdeta, tai jis ir rodo iso failus ta pacia ikona.

Pabandyk rasyt, pamatysi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai rekomenduoju i,rasant dvd-r ar dvd+r diska, pakeisti taip vadinama booktype i dvd-rom. tai padeda isspresti problema- kai kuriu cipu "letargini miega" :D . Kai kurie cipai geriau paleidines zaidima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu tokio girdėjęs. Perdaug nepopuliarus. Nors manau, kad galima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.3grosze.pl/images/dvd-r_tdk.JPG

cia sitam nurodytam linke yra parodytas diskas kuriame yra aprasymas ten po tuo aprasymu apacioje yra parasyta DVD o kur as turiu yra ne dvd uzrasyta o RW ar tinka toks diskas yrasimui PS2 zaida su alkoholiu?

Ar isviso TDK diskai geri? Jei netyngit tai patarkit kokius pirkti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pavyzdžiui aš nusipirkau kažkoki ACME CD-R už 75 centus.Tokiam voke 80min yrašineja 700MB 52x greitis ar tiks toks diskas man nes aš noriu pažaisti ant PS1 ECW anarchy rulz geima ;(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dRes, taip TDK yra geri. Į RW diskus pasilik datai rašyt iš PC. :D Nors šiaip tai imanoma žaidimą į RW įsirašyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai kazko durniuoja alchocol

Jeigu tau kazko durniouja alcohol, tai pagrysk savo zodzius. Kas, kodel, gal kazka praleidai. As irgi galiu parasyt : siandien lis, o visiems bus ** ar lis ar saule svies, svarbu gales ant ps2 siandien pazaist... :!:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O galit paaiskinti as tame gide su tuo alkoholiu perskaiciau viska bet man vistiek neleidzia pasirinkti ten kur yra datatype ps2.Ir pas mane rodo tik DVD DAO ,o ne RAW DAO(cia per Image burning wizard ant alkoholio)Ir tas failas kuri bandau rasyti su alkoholiu padariau is nrg i mds.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perdarinėti nereikėjo to failo iš NRG į MDS.

 

Kartais (man tai beveik visada) neduoda irgi rinktis to "PlayStation 2". Tada reikia imti tai ką tau rodo ir kepti daug nesicackinus. Visitiek išsikepa OK veiskas.

 

Beto jei turi problemų naudok kitą soft'ą: DVDDecrypter ar ką kitą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

KAgi stai Iso faila rasiau per nero ir isemte error'a:Burn Proces Failed at 8x (11,080 KB/s) ir Details<< buvo parasyta taip:E: HL-DT-ST DVDRAM GSA-4163B DMA-drever error,CRC error.

 

Toliau,Rasymas su alkoholiu pasirinkau 8x grieti ir tapati iso faila:uzkrove59% ir VEl isete kazkokia lentele :)kurioje raso:Somethig is wrong with the recording procedure!Please check the log file and report any errors to Technical Support.

 

Nu ka teliko Decrypter'is pasirinkau tapati faila greiti netycia 16x bet ir ant mazesnio taspac buvo ir velgi error:I/O Device:[1:1:0] HL-DT-ST DVDRAM GSA-4163 A102 (E : ) (ATA) ScsiStatus:0x02 Interpretation:Check Condition CDB2A 00 00 11 F5 A0 00 00 30 00 Interpretation:Write (10)-Sectors:1176992-1177023 Sense Area:70 00 04 daxuja nuliu.Interpretation:Logical Unit Communication CRC Error (ULTRA-DMA/32)ir napavykus irasymui nuskabejo garsas O No :D) ir td uismete Disko i kuri norejau irasyti zaida folderi jame buvo:DATA folderis,Pal folder,PAD,Sles_547.23,System ir visa tai uzeme tiek pat kiek ir tas failas iso.Tai nezinau gal ir isirase,o gal kur pastebesit problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.