Samadielka

Nekrauna kompiuterio baterijos

Rekomenduojami pranešimai

Taigi eisiu iskart prie reikalo. Ikisus pakrovejo laida i mano Dell studio 1555 man nekrauna baterijos, taciau rodo jog naudojama energija yra is elektros lizdo ir meta lentele su tekstu: "The AC power adapter type cannot be determined. Your system will operate slower and the battery will not charge. Please connect a Dell 90W AC adapter or higher, and ensure the plug is inserted completely for best system operation." Norejau pasiteiraut galbut kas nors yra taip pat susidure su sita problema ir zino kaip ja issprest?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kartais nepakeitei org pakrovejo universaliu? dell'u pakrovejai buna "su protu", t.y. 3 laidai is pakrovejo vietoj dvieju iseina, universalus kurie tipo tinka ir dell'am buna su dviem laidais, tik kistukyje trys kontatai aip ir org, tokio pakrovejo gali kompas nesuprast, ir taippat tau raso kad tau reikalingas 90w pakrovejas, o gal tu naudoji tarkim 60w?

trecias laidas kiek supratau tipo kaip suzadinimas, kazkas pan i kai pilna batke atjungia krovima, universalus tokios funkcijos neturi, bent as taip pagooglines supratau!

Ne į temą

pats savo dell palikau remontui ir pakrovejui pritaikyt, idomu kaip su universaliu jis tvarkysis!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, kad nekeiciau pakrovejo, stovi tas pats nuo nupirkimo, taciau nuo pacio pakrovejo bloko labai keistas laidas i razete eina, lyg butu neorginalus.. Kompa pirkau nauja is laptopas.lt rugpjucio menesi, o tos nesamones prasidejo pries menesy koky... Bet budavo uzplaukia ir po kazkiek laiko pradeda kraut, o dabar jau 3 diena tas pats :) Sake dar pabandyt bios'us nuresetint, tai jei nuresetinimas skaitos kaip default'u atstatymas, td nuresetinau juos bet nepadejo :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau rodo lempute kad blokelis veikia viskas tvarkoje bet nekrauna baterijos? pabandyk toki varianta, isimk is laptopo baterija ir tada junk laptopa su ykistu pakroveju zinoma :) jeigu laptopas neisijunks vadinasi gali pirkti nauja pakroveja :) man vakar irgi sugedo nuo ytampos suoliu, gerai kad viskas kliuvo pakrovejui ir nenujo y laptopa :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu dega pakrovejo laido pabaigoj lempute kaip visada ir dege. Man ikisus laida ismeta mineta lentele ir uzejus ant baterijos prie laikrodzio rodo kiek liko procentu ir (plugged in, not charging) ir elektra ima is razetes, bet baterijos pacios nekrauna..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The AC power adapter type cannot be determined. Your system will operate slower and the battery will not charge

Man kaip tik neseniai gal prieš dvi dienas taip buvo kai nusipirkau nauja RIWA prailgintuvą :) tai su juo meta tokia lentelę o be jo kai tiesiai i rozetę jungiu viskas nrml :)

EDIT: Mano laptopas Dell inspiron 6400

Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu dega pakrovejo laido pabaigoj lempute kaip visada ir dege. Man ikisus laida ismeta mineta lentele ir uzejus ant baterijos prie laikrodzio rodo kiek liko procentu ir (plugged in, not charging) ir elektra ima is razetes, bet baterijos pacios nekrauna..

O visada iš tos pačios rozetės kraudavai? Nes pas mane vienos rozetės laidai labai seni yra, ir neina pakeist visos instaliacijos (gaila sienas ardyt) tai ten maža įtampa ir tėvo laptopo net nemaitina, neužtenka nei kraut, nei įsijungt, o puikiausiai tinka telefonui kraut, ar kokiam baterijoms.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu turejes tokiu situaciju visa milijona su dell nesiojamais kompiuteriais. iskart galiu pasakyti: BLOGAS PAKROVEJAS :) pirk nauja :) kadangi dirbu IT skrityje tai uz savo zodzius atsakau :)

 

P.S. visi dell pakrovejai turi savyje saugikli - davikli nuo perdegimo ir perkaitimo. vat tas saugiklis neleidzia pakrovejuj isnaudoti visus 90W (itariu kas pas tave seno tipo 90W pakrovejas (aka storas)).

Redagavo tadisg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O visada iš tos pačios rozetės kraudavai?

Iš tos pačios rozetės jau gal 3 metus (dabartini laptopa virš metų) ir ta problema atsirado nusipirkus riwa prailgintuvą,be jo viskas normaliai bet su juo ta problema.

esu turejes tokiu situaciju visa milijona su dell nesiojamais kompiuteriais. iskart galiu pasakyti: BLOGAS PAKROVEJAS smile.gif pirk nauja smile.gif kadangi dirbu IT skrityje tai uz savo zodzius atsakau smile.gif

P.S. visi dell pakrovejai turi savyje saugikli - davikli nuo perdegimo ir perkaitimo. vat tas saugiklis neleidzia pakrovejuj isnaudoti visus 90W (itariu kas pas tave seno tipo 90W pakrovejas (aka storas)).

Bent jau mano atveju prie ko čia tas saugiklis?problema buvo tik naudojant prailgintuvą,be jo viskas idealu iš visų rozečių ir iš to pačios ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Problema tikrai ne razetej, prailgintuvo jokio nenaudoju... ^_^ tadisq, savaitgali pabandysiu kita pakroveja ir pranesiu kaip ten yra :D

 

EDIT: Nuotrauka

Toks pas mane, bet kodel tada jis man pries tai durniavo tik ir dar kraudavo normaliai tik retkarciais pasitaikydavo, kad ismesdavo ta lentele ir nekraudavo, o dabar visa laik taip..

Redagavo Samadielka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš tos pačios rozetės jau gal 3 metus (dabartini laptopa virš metų) ir ta problema atsirado nusipirkus riwa prailgintuvą,be jo viskas normaliai bet su juo ta problema.

 

Bent jau mano atveju prie ko čia tas saugiklis?problema buvo tik naudojant prailgintuvą,be jo viskas idealu iš visų rozečių ir iš to pačios :D

itarimas kad prailgintuvas nepraleisdavo reikiamos sroves, t.y. pakrovejas nesuprasdavo sroves daznio ir stiprio ;)

 

Problema tikrai ne razetej, prailgintuvo jokio nenaudoju... :) tadisq, savaitgali pabandysiu kita pakroveja ir pranesiu kaip ten yra ^_^

 

EDIT: Nuotrauka

Toks pas mane, bet kodel tada jis man pries tai durniavo tik ir dar kraudavo normaliai tik retkarciais pasitaikydavo, kad ismesdavo ta lentele ir nekraudavo, o dabar visa laik taip..

su slimais daznai pasitaiko tokiu problemu :) jei turi koki pazistama pasiskolink is jo trumpam pakroveja :) butum vilniuje, pasiulyciau pas mane uzlekt ir pabandyt su maniskiu pakroveju :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va savaitgali gryzes is mokslu varysiu pas drauga, lygiai toki pat kompa turi, pazesiu kas vyks tada ^_^

 

EDIT: Vat siandien po nakties istraukiau laida, vel ikisau ir krauna... Ir suprask tu kaip nori :/

Redagavo Samadielka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu o pats kaip suprantu mokiniesi ir gyveni gal netycia bendrabuti? tai gal neuztenka ytampos barake ar seip srove sokine ir gali atsirasti tokios problemos, nzn ce kasko konkretaus negaliu pasakyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, bute gyvenu. O problema ta pati visur ir bute, ir namie gryzus... Va ta viena kart cia ketvirtadieni uztaikiau, tai pakrove baterija, bet istraukiau ir vel ikisau laida ir tas pats... Rytoj vaziuosiu pas drauga, kuris turi toki pat kompiuteriu ir ziuresiu ka darys jo pakrovejas :) Jei ir tas nekraus, manau teks i garantini gabent..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu manau ce ne kompo beda o pakrovejo :) o garantinis kazin ar duos jam garantija, sakys pirk nauja :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.