limo

Del DA2 irasymo

Rekomenduojami pranešimai

Taigi irasinejau DA2 ir sugadinau jau 4 diskus, zodziu problema tokia, iraso zaidima, ir kai turi persokt i Verify nebepersoka, apacioj status raso "Device not ready (Medium not present - Tray closed) Ir dabar mastau ar tai del mano dvd-rom ar del zaidimo IMG, nes kazkaip keistai, 2 skirtingus release bandziau irasyt ir abiem tas pats, beto kai su abgx tikrina img man stai toki dalyka paraso,

http://www.part.lt/img/8e029c777be5a938a90...b80e1714142.JPG

ar tai gali itakoti irasyma? Nezinau nebandziau ka nors kita irasyt gal taspats butu, tada jau tikrai turbut dvd-rom kalte butu, bet seniau viskas normaliai isirasydavo, beto dvd-rom nesenai keistas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi irasinejau DA2 ir sugadinau jau 4 diskus, zodziu problema tokia, iraso zaidima, ir kai turi persokt i Verify nebepersoka, apacioj status raso "Device not ready (Medium not present - Tray closed) Ir dabar mastau ar tai del mano dvd-rom ar del zaidimo IMG, nes kazkaip keistai, 2 skirtingus release bandziau irasyt ir abiem tas pats, beto kai su abgx tikrina img man stai toki dalyka paraso,

http://www.part.lt/img/8e029c777be5a938a90...b80e1714142.JPG

ar tai gali itakoti irasyma? Nezinau nebandziau ka nors kita irasyt gal taspats butu, tada jau tikrai turbut dvd-rom kalte butu, bet seniau viskas normaliai isirasydavo, beto dvd-rom nesenai keistas.

tai nuimk nuo verify varnele.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.