Fake

Žaidimai reikalaujantys 4.30 OFW

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,sorry uz durna klausima bet as ps3 srityje naujokas ir nezinau kur paklausti ko apie tai.Ar nusijailbreakinus ps3 galima zaisti absoliuciai visus zaidimus?Ir zinau kad yra keli budai jailbreak,kuri naudoti geriau?

Dekui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,sorry uz durna klausima bet as ps3 srityje naujokas ir nezinau kur paklausti ko apie tai.Ar nusijailbreakinus ps3 galima zaisti absoliuciai visus zaidimus?Ir zinau kad yra keli budai jailbreak,kuri naudoti geriau?

Dekui.

 

Visakas yra cia: http://www.playmanija.lt/forumas/t27625/page__st__165/index.phpt27625/ps3-cfw/__st__165

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vistiek neatsake i mano klausima,ar galesiu zaisti visus zaidimus,ar yra zaidimu kurie turi kokia apsauga kuri yra neapeinama?

 

Galesi zaisti nevisus. Kaiptik versk sia tema is pradziu ir pamatysi dar prieki, kurie zaidimai pasileidzia, o kurie nebe po fw atnaujinimo 3.6+. Beveik visi nauji zaidimai nepasileidzia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimas:- Linkas

Fix:- Linkas

Kai turime ispakuota zaidima, ieinam i ji ir tokiu keliu keliaujame: PS3_Games > USRDIR > Build > Main.

Atsidarome atsisiusta paleidimo faila ir ispakuojam FIX folderi ant desktopo (kur jums patogu).

Is FIX folderio keliam failus: PSARC IR zlib.net i Main folderi, kuri pirma buvome atsidare.

Dabar imame po viena faila ir uzdedam ji ant: PSARC. (po visko, idetus failus istriname)

Failai: actor33, animstream4, bin, pak23, text1

Kai viska atlikome, tame paciame lange ieskome folderio su pavadinimu: bindc1. Pakeiciam pavadinima i: dc1 ir keliame si folderi i: bin folderi esanti tame paciame lange.

Viska atlikus, griztame atgal iki kol matome folderi: USRDIR bei faila: param. Is FIX folderio paimame: USRDIR , param ir keliame i musu atidaryta langa. Viskam darome: Replace.

Stai ir viskas. Gero zaidimo. Kam per sunku suprasti mano rasliava, naudokites youtube filmuku.:

 

Nuotrauka

 

----------

 

Žaidimas:- Linkas

Fix:- Linkas

Atsidarome zaidima, einame i: PS3_Games. Is Atsisiusto Fix folderio keliame Param faila ir darome: Replace.

Pati zaidima keliam i vidini ar isorini.

I USB (pagal musu zaidimo versija) keliame Crack.pkg ir patch.pkg. Instaliuojam patch, tada crack. Megaujames zaidimu.

 

Nuotrauka

 

 

Nu tai b*..., susiinstakiuok papildomai ir multimana. Kam cia be reikalo rasineti, gaisti kitu laika ir prasineti, kai pats gali pasidaryti. As pats naudoju abu siuos menedzerius: multimana, tam , kad paleisti pirma karta zaidima, o jau veliau kitus kartus paleidineju su gaia. Elimentaru ir netingek

 

Ne į temą

Man atrodo butu buve lengviau ideti faila negu, kaip kad pats sakai, gaisinti laika ir rasineti. Ir nereikia vadinti tinginiu jei toks nesu. Bet kokiu atveju, aciu. Kazkur buvau praleides, kad galima siuos du tureti ir jie nesipesa.

Ne į temą

Kitas dalykas, zmones, neklausinekite kur tam visai ne vieta. Yra bent keletas vietu kur galima klausti del CFW versiju Linkas ar JailBreak'u Linkas. Si vieta apie naujus zaidimus ir ju paleidimo budus.
Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimas:- Linkas

Fix:- Linkas

Kai turime ispakuota zaidima, ieinam i ji ir tokiu keliu keliaujame: PS3_Games > USRDIR > Build > Main.

Atsidarome atsisiusta paleidimo faila ir ispakuojam FIX folderi ant desktopo (kur jums patogu).

Is FIX folderio keliam failus: PSARC IR zlib.net i Main folderi, kuri pirma buvome atsidare.

Dabar imame po viena faila ir uzdedam ji ant: PSARC. (po visko, idetus failus istriname)

Failai: actor33, animstream4, bin, pak23, text1

Kai viska atlikome, tame paciame lange ieskome folderio su pavadinimu: bindc1. Pakeiciam pavadinima i: dc1 ir keliame si folderi i: bin folderi esanti tame paciame lange.

Viska atlikus, griztame atgal iki kol matome folderi: USRDIR bei faila: param. Is FIX folderio paimame: USRDIR , param ir keliame i musu atidaryta langa. Viskam darome: Replace.

Stai ir viskas. Gero zaidimo. Kam per sunku suprasti mano rasliava, naudokites youtube filmuku.:

 

Nuotrauka

 

----------

 

Žaidimas:- Linkas

Fix:- Linkas

Atsidarome zaidima, einame i: PS3 Games. Is Atsisiusto Fix folderio keliame Param faila ir darome: Replace.

I USB (pagal musu zaidimo versija) keliame Crack.pkg ir patch.pkg. Instaliuojam patch, tada crack. Megaujames zaidimu.

 

Nuotrauka

 

 

 

 

Ne į temą

Man atrodo butu buve lengviau ideti faila negu, kaip kad pats sakai, gaisinti laika ir rasineti. Ir nereikia vadinti tinginiu jei toks nesu. Bet kokiu atveju, aciu. Kazkur buvau praleides, kad galima siuos du tureti ir jie nesipesa.

Ne į temą

Kitas dalykas, zmones, neklausinekite kur tam visai ne vieta. Yra bent keletas vietu kur galima klausti del CFW versiju Linkas ar JailBreak'u Linkas. Si vieta apie naujus zaidimus ir ju paleidimo budus.

 

Kam tu dar keli zaidimu fixus kurie jau buvo ikelti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal kas bandet uncharted3 is isorinio hdd ? Ar veike viskas ?? Man tai kotais neveike su to fix uncharted3 ! Gal delto kad pirma idejau fix paskui su spliter suskaldziau . Prasau patarkit ka daryt :dwn:

Redagavo gise2020

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Dyzius, idejau del to, kad butu prie zaidimo, viskas vietoje ir nereiktu ieskoti atskirai. P.S. Linku nebutu jei nebutu zmoniu kurie juos cia parase. As tik perdejau juos i zinoma vieta is kur atsisusti.

 

Gise, daryk viska pagal mano aprasyma arba pagal youtube filmuka. Kai sukelis failus i PSARC, keltus failus istrink ir tada nebeliks ka skaldyti. Tada visi failai bus tinkami perkelti i vidini. Nors as bandziau is isorinio HDD, yra parasyti, kad paleidimas galimas is vidinio HDD.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal kas bandet uncharted3 is isorinio hdd ? Ar veike viskas ?? Man tai kotais neveike su to fix uncharted3 ! Gal delto kad pirma idejau fix paskui su spliter suskaldziau . Prasau patarkit ka daryt :)

 

Mūsų narys LFXiksas pasileido U3 iš išorinio :) o jei kažkas neveikia tau, tai reiškias kažką ne taip darai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau vistiek kazkas blogai praso kad update padariciau ;/ ! Bet viska dariau pagal video nesuprantu kas blogai ;(

 

Update praso nes Param failas pas tave originalus. Imk si ir sumainyk su jau esamu: Linkas

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal kas bandet uncharted3 is isorinio hdd ? Ar veike viskas ?? Man tai kotais neveike su to fix uncharted3 ! Gal delto kad pirma idejau fix paskui su spliter suskaldziau . Prasau patarkit ka daryt :thumbsup4:

 

veikai liuks viskas

 

Žaidimas:- Linkas

Fix:- Linkas

Kai turime ispakuota zaidima, ieinam i ji ir tokiu keliu keliaujame: PS3_Games > USRDIR > Build > Main.

Atsidarome atsisiusta paleidimo faila ir ispakuojam FIX folderi ant desktopo (kur jums patogu).

Is FIX folderio keliam failus: PSARC IR zlib.net i Main folderi, kuri pirma buvome atsidare.

Dabar imame po viena faila ir uzdedam ji ant: PSARC. (po visko, idetus failus istriname)

Failai: actor33, animstream4, bin, pak23, text1

Kai viska atlikome, tame paciame lange ieskome folderio su pavadinimu: bindc1. Pakeiciam pavadinima i: dc1 ir keliame si folderi i: bin folderi esanti tame paciame lange.

Viska atlikus, griztame atgal iki kol matome folderi: USRDIR bei faila: param. Is FIX folderio paimame: USRDIR , param ir keliame i musu atidaryta langa. Viskam darome: Replace.

Stai ir viskas. Gero zaidimo. Kam per sunku suprasti mano rasliava, naudokites youtube filmuku.:

 

Nuotrauka

 

----------

 

Žaidimas:- Linkas

Fix:- Linkas

Atsidarome zaidima, einame i: PS3 Games. Is Atsisiusto Fix folderio keliame Param faila ir darome: Replace.

I USB (pagal musu zaidimo versija) keliame Crack.pkg ir patch.pkg. Instaliuojam patch, tada crack. Megaujames zaidimu.

 

Nuotrauka

 

 

 

 

Ne į temą

Man atrodo butu buve lengviau ideti faila negu, kaip kad pats sakai, gaisinti laika ir rasineti. Ir nereikia vadinti tinginiu jei toks nesu. Bet kokiu atveju, aciu. Kazkur buvau praleides, kad galima siuos du tureti ir jie nesipesa.

Ne į temą

Kitas dalykas, zmones, neklausinekite kur tam visai ne vieta. Yra bent keletas vietu kur galima klausti del CFW versiju Linkas ar JailBreak'u Linkas. Si vieta apie naujus zaidimus ir ju paleidimo budus.

 

sveikas labai aiskai parasei cia ir uzsimerkes viska pats padarytum

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiems kas tingi kazka keisti Uncharted 3 gali uzeiti cia ir parsisiusti, viskas jau padaryta sudeta ir veikia pats patikrinau. Beto yra padarytas rip paliktos tik rusu ir anglu kalbos ir uzima apie 34 gb. Dar, nuoroda yra i rusu torrenta viskas rusiskai, registrutis nereikia paprasciausiai siuntiesi ir viskas.

http://unionpeer.org/topic/165334-uncharted-3-drake-s-deception-eur-rus-rip-fixed.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.