Fake

Žaidimai reikalaujantys 4.30 OFW

Rekomenduojami pranešimai

Zmones, norejau paklausti vieno dalyko, NFS shift 2 pasileidzia ar ne? Nes kazkaip idomiai, nepamenu ar jis spejo i ta traukini, kur zaidimai pasileidzia ar ne? Dekui is anksto.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimas/PKG - Linkas

 

Irasome Demo PKG faila is USB ar is kitos laikmenos. Irasome pilna zaidima i HDD. (Mano atveju zaidimas buvo irasytas i isorini HDD) Paleidziame zaidima per app_GAMES.

Zaidimas paleistas per zaidimo atvaizda bus tik DEMO. Tinka: 3.55

 

Nuotrauka

 

Ne į temą

Saunu, kad atsiranda zaidimu kuriuos dar galime sulosti. Ir kalbu ne tik apie senus, bet ir apie tokius kaip sis. :D

Pats isbandziau, viskas veikia kuo puikiausiai. Sekanti zaidima reiks isbandyti: Biohazard. Resident Evil 4 ir Code Verinoka perdirbinys PS3 konsolei.

 

Kalbant apie pati zaidima, man patiko. Toks kraupokas, nuo kaikuriu vaizdu, bet bendrame vaizde meniskas istikro. Kas sake, kad is sono zaidziamas zaidimas gali buti neidomus. :)

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimas:- Linkas

 

------ Veikiantis zaidimas.

 

Nuotrauka

 

----------

 

Žaidimas:- Linkas

 

Irasome zaidima i Isorini ar Vidini. (Patogiau i Isorini nes nereiks nereikalingai vidinio apkrauti) Tada paleidziame per musu turima Manager. Dabar, einame ten, kur dazniausia paleidziame zaidimus, t.y. per zaidimo atvaizda, bet jo nespaudziame. Einam i apacia ir renkames: Extra. paspaudus, pasirodo dvieju zaidimu pasirinkimai. Paspaudus, privalesime zaidima instaliuoti i vidini HDD. O zaisti zaidima reiks ant iconos, kuri bus po Extra. t.y. Dar zemiau. Beje, kai isjunksime konsole ir ijunksime, teks is naujo paleisti zaidima per musu Manager. O tada jau rinktis icona kuri bus po Extra uzrasu. painiava, bet pabandzius bus lengviau suprasti negu as cia prirasiau. :)

 

Nuotrauka

 

Ne į temą

Jeigu esate isbande Ico Shadows, gal galetumete pasakyti kaip ji jums pavyko suskaldyti? Ar nera tam budu?

 

Ka galiu pasakyti, pirmo nepavyko isbandyti nes dar domiuosi ar ji imanoma suskaldyti, kad nereiktu naudotis FTP. Pats zaidimas veikiantis ir ENG kalba.

Kalbant apie Resident Evil, mano asmenine nuomone, kad jeigu jau prikelti zaidimus, tai bent tinkamus. Man kazkaip C.Veronikos prikelimas nelabai. Manau kas buvo suzaista tas ir turetu likti. O RE4, vis dar baugina. :) Geraja prasme. Beje, sis zaidimas turi ir kiek platesne istorija, t.y. Net pati pradzia skiriasi nuo zaistos ant PS2 konsoles. Deja, man kazkaip visa vaizda gadina tai, kad Nors ir Meniu ir Balsai ENG kalba, bet visa kita JAP. t.y. Jei paimame kulkas, raso japonu kalba ir neaisku ka reiskia kuris pasirinkimas. Ar pvz., paspaudus ant kazkurio objekto.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Torrente pasirodė nemažai mini žaidimų, išbandžiau ne visus, bet jie tikrai veikia. Pabandykit yra tikrai neblogų, manau tai vis gi postūmis į priekį, teikia daug vilčių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas ka parase septyni i anglu kalba isvertus kas rusu nesupranta

1. Install demo pkg.

2. FTPing all files in 'BLUS-30585\PS3_GAME\USRDIR\build\ps3\' to 'dev_hdd0\game\NPUB90443\USRDIR' (overwrite the same files)

3. Restart your PS3.

4. Play the game from 'xmb' menu.

 

o is kur parsisiusti demo? ieskojau neradau??? plyyyyzzzzz padekit

kaip del dirt 3 reikalai kas zinot????

Redagavo dcvc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o is kur parsisiusti demo? ieskojau neradau??? plyyyyzzzzz padekit

kaip del dirt 3 reikalai kas zinot????

 

Jeigu atmintis nepaveda, Red Faction: Armageddon nepasileidzia. Tiksliau pasileidzia, bet neveikia kaip deretu. Pilna bugu ir t.t.

Del Dirt 3 viskas kaip buve. Fixo jam nera.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas zinot ir galit padet ar yra koks fixas padet man su 3.55 versija zaidimui Pro evolution soccer 2012. buciau labai dekingas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas zinot ir galit padet ar yra koks fixas padet man su 3.55 versija zaidimui Pro evolution soccer 2012. buciau labai dekingas

 

Apart Limbo, PSN zaidimu ir kitu dvieju zaidimu, virsuje, naujausi zaidimai nepasileidzia. Tad Fixu tikrai neatsiras iki kazkurio laiko. Tam paciam Pes 12 ar Fifa 12.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimas:- Linkas

Eboot/PKG:- Linkas

3.41 - Atsisiunciam zaidima, ikeliam Eboot ir Param failus i originaliuju vieta ir darome: Replace.

3.55 - Irasome faila MCD.pkg ir pasileidziame zaidima.

 

Nuotrauka

 

EDIT:// Pakeiciau Fix atsisiuntimo nuoroda. Idejau 3.41 ir 3.55 Paleidimus.

Vis del to nepasileido zaidimas kaip zmones forume kalbejo. :innocent: Tad nuo siol veikia ir ant 3.55. Bandziau is isorinio.

 

Ne į temą

P.S. Zmones, kas esate zaide The Sly Trilogy Parasykite man PM. :book: Noriu siokios tokios informacijos apie si zaidima ir paleidima.
Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sviki pries pora dienu torrentus uzkariavo BATMAN ARKHAM CITY speju kad jo reikalavimai yra 3.7+

speju turbut fixo ar kazko y ji panasaus nera? :DDD ????? nes kiek cekinau saituose nieko neraso dar vis...

kaip butu gerai jy sulosti. nu jai jus liaudis kanors nugirsit ar suzinosit gero apie sita geima prasau atsakykit aciu jums :()))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.