Fake

Žaidimai reikalaujantys 4.30 OFW

Rekomenduojami pranešimai

Oj kaip as jum pavydziu...

 

Ne į temą

Nera ko pavydeti. Gal ir tau kada pasiseks tokia konsole "patureti".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :) Bandau isirasyti GTA V, viskas isiraso, bet galiausiai pakimba ant Loading Story Mode. Gal zinote kame beda gali buti? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiais atvejais arba relyzas blogas arba pamirsai apie Eboot ir Param pakeitima. Pas mane viskas pasileido is pirmo karto. Is isorinio HDD ir su Irish manager. Aisku pas mane 3.55.

Kai rodo Loading Story Mode - turi zaidimo priedai isirasyti. Tai uztrunka laiko. Bet ir tokiu atveju turetu rodyti desineje, apacioje tai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiais atvejais arba relyzas blogas arba pamirsai apie Eboot ir Param pakeitima. Pas mane viskas pasileido is pirmo karto. Is isorinio HDD ir su Irish manager. Aisku pas mane 3.55.

Kai rodo Loading Story Mode - turi zaidimo priedai isirasyti. Tai uztrunka laiko. Bet ir tokiu atveju turetu rodyti desineje, apacioje tai.

 

Hmmm... Siunciausi is linkomanijos, imeciau trukstama failiuka, taip pat pakeiciau eboot ir param, is pradziu bandziau ant 3,55 su MultiMan, atrodo isbandziau viska. Tada isirasiau Rogero CFW 4,46, tada jau nekeiciau eboot ir param, palikau originalius, bandziau leisti ir is External ir is Internal... Vistiek tas pats... Dar buvo pora kartu, kai perasiau, tai ismete i langa Istallation Complete ir tada juodas ekranas ir tik apacioj desiniam kampe sukasi loading zenkliukas... Reikia gal bandyti parsisiusti kita relyza... :) ps3hax maciau buvo irgi keliem zmonem problema tokia pati, vieniem padejo isjungus interneta ant ps3, daugiau nieks jokiu sprendimu nerade... man tas nepadejo

 

EDIT! http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20130917062746AAvWFSl radau ir toki sprendimo buda, bet manau jo negalima daryti, kai esi isirases CFW. Ar tiesa? :)

 

EDIT2 Dariau ir Restore File System, taip pat nepadejo. Gal dar kas nors kokiu minciu turit? :)

Redagavo n3sam0n3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk is mano duoto linko atsisiusti zaidima. Aisku jeigu pas tave i uzsieni internetas greitas. Beje, vidiniame PS3 HDD yra vietos laisvos? Nesugalvoju kur cia pas tave problema. Galima kaltinti TIK atsisiusta zaidima. P.S. Linkas puslapiu atgal.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk is mano duoto linko atsisiusti zaidima. Aisku jeigu pas tave i uzsieni internetas greitas. Beje, vidiniame PS3 HDD yra vietos laisvos? Nesugalvoju kur cia pas tave problema. Galima kaltinti TIK atsisiusta zaidima. P.S. Linkas puslapiu atgal.

 

Siunciausi ne Tavo duotu linku, bet is torrent.lt nearhyvuota, ir padejo, problema issisprende :-) Dekui uz pagalba! ;-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Magnitai. vienaip ar kitaip visus zaidus paleidau iki siol is cia atsisiuntes.

siunciausi is tavo ikelto the last of us.viska pakeiciu kaip reikia neuzsikrauna niekaip,kampe ikona mirksi ir viskas.tiesiog pastringa,nes isjunginejant persikrauna ps3.siunciausi ir is kitur bent 3 vietu:) visur tas pats.kame cia beda? rogero 4.30 pas mane

Redagavo benukas122333

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm.. Gal kai is mano siunteisi, Eboot ir Param keisti nereikejo. Naujos Manageriu versijos kaip ir nereikalauja keisti i pakeistus ir palikti originalius.

Kitas dalykas, su kokia programa skaldei zaidima? Ar kelei koks yra su FTP programa i vidni PS3? Originalus zaidimas yra PS3 viduje?

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm.. Gal kai is mano siunteisi, Eboot ir Param keisti nereikejo. Naujos Manageriu versijos kaip ir nereikalauja keisti i pakeistus ir palikti originalius.

Kitas dalykas, su kokia programa skaldei zaidima? Ar kelei koks yra su FTP programa i vidni PS3? Originalus zaidimas yra PS3 viduje?

 

skaldziau su ps3splitter,visad su juo skaldau jei reikia ir nebuvo niekad problemu.originalus cd yra ps3 viduje.is pradziu nei param,nei eboot nekeiciau,bet vistiek nepasileido paskui keiciau irgi tas pats.ps3 isvaliau visas siuksles sakau gal mazai laisvos vietos,bet 60gb dar laisvos yra. jau nebezinau kame reples

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm.. Vakar kaip tik dar karta sita zaidima pabandziau isirasyti, nes losiau ant kitos konsoles tai issitraukiau tik Save faila.

Tiesiog su MultiMan nukopijavau i vidini, nes TIK is vidinio pasileidzia HDD ir su tuo paciu MM pasileidau BE select - x kombinacijos. Viskas veikia. Dar imant ir tai, kad pas tave naujas Manageris, o as sena naudoju. Tai cia isviso keista.

 

Kol kas minciu jokiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu krc :cenzura: isirasiau vietoj rogero 4.31- 4.46 ir vistiek nepaleidziu sito geimo.juodas ekranas ir psio.dabar logotipas pamirksi ir dingsta

 

Hm.. Nezinau kur cia gali buti problema. Butu PS3 tai turbut rasciau priezasti. Gal su nauju manageriu tau ir pasileisti kazkaip kitaip reikia. Eboot ir Param tikrai originalus pas tave? Gal atsisiunti jau su modifikuotais?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm.. Nezinau kur cia gali buti problema. Butu PS3 tai turbut rasciau priezasti. Gal su nauju manageriu tau ir pasileisti kazkaip kitaip reikia. Eboot ir Param tikrai originalus pas tave? Gal atsisiunti jau su modifikuotais?

 

kaip atskirti ar originalus ar ne? galetum originaliu linka imest? visus kitus zaidus taip pat suskaldau taip pat ikeliu ir veikia,nu sitas tai nxnxnx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per utorrent ant torrento spausk desini peles mygtuka ir tada "Priverstinai pertikrinti". Man nekarta padejo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.