fflexas

Jūsų x360 kolekcija

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

kur gauti tokiu dezuciu jei nepaslaptis
Pavaiksciok po akropoli ar po koki topa bus ten supakuota 10vnt tusciu 5lt su centais atrodo.. bige esu mates akre esu pirkes :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dezutese,nes istraukiant ir kisant atgal braizosi diskas laikant papkeje.LOL :P :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir tegul braizos tokia papke pirkau :) tai dabar tikrai nedesiu i tas dezutes

Ne į temą

aišku tegu braižosi. Mažas įbrėžimas ir geimo neskaito. Aišku gailėk pinigų, gailėk. Skūpas moka 2 kartus. Tu mokėsi kokį 10.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

aišku tegu braižosi. Mažas įbrėžimas ir geimo neskaito. Aišku gailėk pinigų, gailėk. Skūpas moka 2 kartus. Tu mokėsi kokį 10.

siaip i dezute deliodamas irgi subraizai diskus,cia nemanau kad kisant i tuos deklus susibraizo diskai,kazkaip galiu issiimt savo ps2 zaidimus dabar is tu deklu ir atrodys kaip nauji,o va dezutese turiu dabar x360 geimus ir tikrai yra mazu ibrezimu keletas ant ju,cia esme tame kaip juos priziuri labiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip i dezute deliodamas irgi subraizai diskus,cia nemanau kad kisant i tuos deklus susibraizo diskai,kazkaip galiu issiimt savo ps2 zaidimus dabar is tu deklu ir atrodys kaip nauji,o va dezutese turiu dabar x360 geimus ir tikrai yra mazu ibrezimu keletas ant ju,cia esme tame kaip juos priziuri labiau

Ne į temą

DVD nėra tokie jautrūs. Beje tos slim dėžutės juodos tai ten tikrai nesibraižo. Nu aišku dar nuo imbliojimo priklauso.

 

Į mano kolekciją Assasin`s Creed

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne,scalman,sakyk ka nori,bet kaisiojimas y tuos deklus tikrai daugiau braizo kompakta,negu laikymas dezutese

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va mano kolekcija sukaupta nuo lapkricio kaskur tai, susispausdinau visus coverius sulei spalvotas printeris buvo tai susispausdinau kai nemate

 

1

2

 

na ir cia vat visa erdve kur zaidziam 360

3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.