shmotaz

Maximus 360 Lizard

Rekomenduojami pranešimai

Planuoju įsigyti šį įrenginuką. Ar tikrai viskas taip paprasta? Gaunu Lizard'ą, maximus power dongle ir Scorpion 2. Šių žaisliukų pakaks BET KURIAM (įskaitant slim) Xbox 360 flashint? Kuriu temą nes apie šį daikčiuką PM forume nėra jokios informacijos. O galbūt yra kitas būdas flashinti bet kuri DVD ROM? Privalumas būtų išlikt mobiliam :lol: T.Y. naudotis nešiojamuoju kompiuteriu. Gal X360USB Pro labiau vertas dėmesio? Esu naujokas ir pasiklydau didelėj įrenginių pasiūloj. Būčiau dėkingas jei padėtumėt susigaudyt. :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau pirk x360usb pro +ck3 pro+probe 3 situ visu turi uztekt nuflashint betkoki rom ir jis turi daugiau pribambasu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pataisykit jei klystu. Turiu x360usb pro, CK3 Pro, CK3 Probe III ir MOLEX maitinima. Aš galiu flašint bet kurią konsolę be litavimo? Maitinima pridėjau nes Kaip jau minėjau noriu flešint per laptop'a.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pataisykit jei klystu. Turiu x360usb pro, CK3 Pro, CK3 Probe III ir MOLEX maitinima. Aš galiu flašint bet kurią konsolę be litavimo? Maitinima pridėjau nes Kaip jau minėjau noriu flešint per laptop'a.

 

TAIP :) gali fleshint ir nereikia nieko lituoti nes turi Probe III

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.