manfreds

neveikia lite on

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

sveiki. taigi turiu lite on 9345. ir man juo nei xbox nei pc neranda jf rodo status 0xff. ar yra dar galimybe ji sutvarkyti?

Redagavo manfreds

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka tu su juo pries tai darei?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

istraukiau rakta ir tiek. poto norejau flesinti ir va neveikia dar kartais rodo status 0x7f

Redagavo manfreds

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va tame ir yra prikolas kad nieko ir nespejau ir paspausti tik rakta istraukiau ir kai atgal viska sulitavau (sulitavau gerai tikrinau su testeriu viskas ok) ir man jo neberodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va tame ir yra prikolas kad nieko ir nespejau ir paspausti tik rakta istraukiau ir kai atgal viska sulitavau (sulitavau gerai tikrinau su testeriu viskas ok) ir man jo neberodo.

99% kad blogai sulitavai perlituok ir dar karta ziurek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai meginau buvau vel sulitaves kad rakta vel traukti galeciau irgi neveikia o su testeriu kur litavau perejau nu viskas ok.

 

ai va dar nekurent naujos temos. ritoj gausiu kita lite on 74850c. ir turiu viena klausima tipo kai turi istrinti fw reikia per 1sekunde ijungti ir isjungti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai meginau buvau vel sulitaves kad rakta vel traukti galeciau irgi neveikia o su testeriu kur litavau perejau nu viskas ok.

 

ai va dar nekurent naujos temos. ritoj gausiu kita lite on 74850c. ir turiu viena klausima tipo kai turi istrinti fw reikia per 1sekunde ijungti ir isjungti?

kazka buvai uztrumpines tai jis dabar negyvas reikia ieskoti kur beda o darant erase reikia power cycling daryt per kazkur 1sec isjungt ijungt imanoma laida istraukt ir ikist atgal per 1sec

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laida ta kur i xbox nuo rozetes kisasi turi omeny?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laida ta kur i xbox nuo rozetes kisasi turi omeny?

ne laidas tas kuris kisasi i pati dvd roma yra sata ir maitinimas tai maitinima dvd romo reikia istraukt ir ikist atgal

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.