robZombie

Elementai pulteliui

Rekomenduojami pranešimai

Norėjau pasidomėti gal kas netyčia žinote kokie elementai ilgiausiai laikytų? (turiu omenyje pakraunamus). Nes kiek žiūrėjau tai skiriasi mAh skaičius :] ir apsimokėtų pirkit noname elementus iš ebay?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirk duracell pakraunamas AA ir nesuk galvos. :D Aš nusipirkau tokias, tai laiko nežmoniškai, ir pakrovėją gavau su jomis AA ir AAA baterijom. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eneloop vienos geriausiu, pats naudoju ir jei ju kubatura siek tiek mazesne uz mano turimas duracell bet laiko beveik 1.5 karto ilgiau. Tikrai geros ir patikimos ir dar kaip teigia gamintojas jos neturi savaiminio issikrovimo nenaudojant priesingai nei kitu firmu pakraunami elementai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Duracell man laikė 2 savaites ... Manau pirk pačias pigiausias optima linija ir gerai . Už duracellių kainą nusipirksi pora pakelių pigiausiu ir rezultate laikys ilgiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eneloop vienos geriausiu, pats naudoju ir jei ju kubatura siek tiek mazesne uz mano turimas duracell bet laiko beveik 1.5 karto ilgiau. Tikrai geros ir patikimos ir dar kaip teigia gamintojas jos neturi savaiminio issikrovimo nenaudojant priesingai nei kitu firmu pakraunami elementai.

 

sitos tikrai geros, del to kad ne taip greit praranda talpa, as kai fotika pirkau man pasiule sitas, bet buvo dar geresnes Panasonic infinitum (eneloop yra panasonic dukterine firma), jos tikrai ilgai laiko, bet geriausia yra tas, kad visi 4 elementai pasikrauna per 2h. vien del to ir pirkau, kad nereiketu laukt kol pasikaraus, bet cia as i fotika. joystikui aisq tokiu brangiu gal ir nereiketu, nors play and charge kit daugiau kainuoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sitos tikrai geros, del to kad ne taip greit praranda talpa, as kai fotika pirkau man pasiule sitas, bet buvo dar geresnes Panasonic infinitum (eneloop yra panasonic dukterine firma), jos tikrai ilgai laiko, bet geriausia yra tas, kad visi 4 elementai pasikrauna per 2h. vien del to ir pirkau, kad nereiketu laukt kol pasikaraus, bet cia as i fotika. joystikui aisq tokiu brangiu gal ir nereiketu, nors play and charge kit daugiau kainuoja.

 

Šiaip tai Eneloop yra Sanyo firmos gaminys ir sanyo išrado ir ištobulino šią technologiją ir akumuliatorius,o visi kiti tame tarpe ir duracell,panasonic,gp,varta papraščiausiai padarė copy/paste nuo Sanyo :D (GP baterijos yra dukterinė Panasonic įmonė,bent jau fabrike pačiame jas gamina,tą jau tikrai žinau)

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sitos tikrai geros, del to kad ne taip greit praranda talpa, as kai fotika pirkau man pasiule sitas, bet buvo dar geresnes Panasonic infinitum (eneloop yra panasonic dukterine firma), jos tikrai ilgai laiko, bet geriausia yra tas, kad visi 4 elementai pasikrauna per 2h. vien del to ir pirkau, kad nereiketu laukt kol pasikaraus, bet cia as i fotika. joystikui aisq tokiu brangiu gal ir nereiketu, nors play and charge kit daugiau kainuoja.

 

Apie tas infinitum girdejes, jos tikrai brangokos, bet... nusipirkes turesi gera daikta ir naudosies tikrai ilgai, cia kaip kisene leidzia, jei leidzia daugiau pirk panasonic infinitum jei truputeli maziau gali leisti, na tada eneloop, o jei negali sau leisti ju tada optima lnija (tik atsimink: skupus moka du kartus), tad geriau viena karta nusipirksi brangu ir patikima daikta nei pirkines kas menesi vis kitas....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažin ar verta mokėti nemažus pinigus ,kai ir pigesni variantai puikiai veikia, gi tas xbox pultas ne fotoaparatas, energijos naudoja nedaug. Apie metus naudoju Riwa (pirkti norfoje 13lt 2vnt.) ir iš maximos kažkokios firmos (per akcija pirkti 8lt už 2vnt.) . Nemažai žaidžiant laiko apie 2 savaites .

Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažin ar verta mokėti nemažus pinigus ,kai ir pigesni variantai puikiai veikia, gi tas xbox pultas ne fotoaparatas, energijos naudoja nedaug. Apie metus naudoju Riwa (pirkti norfoje 13lt 2vnt.) ir iš maximos kažkokios firmos (per akcija pirkti 8lt už 2vnt.) . Nemažai žaidžiant laiko apie 2 savaites .

 

Kad galbūt pigios palyginus neblogai laiko tai nesiginčiju,bet klausimas kiek apskritai krovimo ciklų jos gali atlaikyti?spėju max kokį 100 (nors ant visų rašo kad iki 1000 ciklų)...kiek esu turėjęs neaiškaus brando akumuliatorių tai po keliasdešimties įkrovimų jie vis greičiau ir greičiau nusėda...o enelopai laiko tvarkingai porą metų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taip pat eneloop'a turiu vasara kažkur pirkau, tai super baterijos (ir iš išvaizdos gražios...) už dvi pakraunamas mokėjau 30 lt.

Redagavo feomen

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, duracell geros batarkes, bet siulyciau Play & Charge kit'a nusipirkti.

 

Na kam jo? :devil: Gi turi keturias pakraunamas, su vienom žaidi ir kitas krauni jai reik, beto Duracell jos neišsikrauna taip greit, nebent ciklai jau pabaigon eina. Beto ir taip tas AA gali panaudoti ir vėliau daug kam, o Play&Charge nebelabai, nebent išsiardai ir pasiemi tas pakraunamas AAA, ko tikrai neapsimoka daryt. :devil:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pavyzdžiui pirkau su pakrovėju 4 Nimh AA ir mokėjau 40lt lygtais. Baterijos vadinasi PowerBase kiekviena po 2500mAh. Galiu pasakyti tikrai nesiskundžiu jomis. Beje turiu patarimą: kad ir kokias pirksi - pirk 4, tada vienos pakrautos stovi, o kitas naudoji, kai pasibaigia apkeiti, o tuščias pakrauni.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As taippat naudoju DURACELL po 2650mAH, pirkau keturias :devil: kad kitos dvi butu jau paruostos, kaip ir kaskas minejo :devil: turiu beveik 2 metus, tai dabar jau pradeda jaustis, kad trumpiau istraukia. Mokejau po 15lt uz viena, bet tikrai nesigailiu, nors tada ir atrode brangokos :devil:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Dar tokia smulkmena,kas pirksite Eneloop(Sanyo) arba Duracell akumuliatorius atkreipkite dėmesį į tai kur jie pagaminti,nes org.būna japoniški ir tik japoniški...Sanyo "padelkų" nemačiau,tačiau Duracell yra tekę čiupinėti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.