mimcia

klausimai del wave

Rekomenduojami pranešimai

ka reiskia wave 1, wave 2 ir t.t? turiu problema: pas mane lt+ ac:bh neeina, hot pursuit eina, kaip taisingai irasyti zaidima?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sitam forume yra tema kur paaiskinta kas yra wave 1,2,3.... Kodel nepaieskai ?

 

http://www.playmanija.lt/forumas/t17082/paaiskinimai-apie-wave-45-patch-fw-ir-activateiso/

 

ieskojau, buvau rades tai, bet ten nesuprantomai man parasyta

ps: ta programa su kuria pachinti zaidimus nera galimybes atsisiusti

Redagavo mimcia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jei ten nesuprantamai kur dar rasi kitaip jei ten ir taip labai gerai viskas aprasyta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jei ten nesuprantamai kur dar rasi kitaip jei ten ir taip labai gerai viskas aprasyta?

 

trumpai sakant man reikia nupachinti zaidima (ac:brotherhood) o kaip nezinau, nera normalio gido, o jei yra tai programeles su kuriais pachinti nera galimybes atsisiusti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nueini i Team-xecuter tinklapi atsisiunti abgx360 1.0.5 versija, turi parsiusta zaidima, ji supatchini PAGAL YouTube gida, kur man atrodo yra geriausia ir per IMGburn programa irasai i diska. Net nezinau kas ten yra neaiskaus gi video, atrodo taip lengva su juo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pala pala pas ji lt+ fw nereik nieko jam pachint tiesiog reikia susitvarkyt per abgx programa arba persisiust jau sutvarkyta lm yra :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pala pala pas ji lt+ fw nereik nieko jam pachint tiesiog reikia susitvarkyt per abgx programa arba persisiust jau sutvarkyta lm yra :)

 

reikia, nes kitaip juodas ekranas

 

Nueini i Team-xecuter tinklapi atsisiunti abgx360 1.0.5 versija, turi parsiusta zaidima, ji supatchini PAGAL YouTube gida, kur man atrodo yra geriausia ir per IMGburn programa irasai i diska. Net nezinau kas ten yra neaiskaus gi video, atrodo taip lengva su juo...

 

as tai buvau jau seniai padares, nepadejo tai ir parasiau tema, dabar zinau kas buvo netaip, galit trinti ar rakinti tema

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.