Dowydas

Klausimai dėl Iphone (Pririštas, ekranas ir t.t.?)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, pirktoi mašinoi radau iphone 2G , bet nieko nekertu apie jį, ar jis pririštas ar ne ir aplamai kaip čia ką su juo daryt, tai jei kas sugebėsit bučiau labai dėkingas jei atsakytumet į kelius klausimus :):

1)Ijungus ji prašo kažkokio kodo, čia koks apsaugos kodas? Ar ji galima pakeisti? Nuimti?

http://img856.imageshack.us/i/1011029.jpg

2)Idėjus SIM kortelę, išmeta lentele: insert valid sim with no pin lock activate iphone, tada aš spaudžiu: Unlock, suvedu savo pin koda ir man terodo šita vaizda ir leidžia skambanit, tipo Emergency call, daugiau nieko neleidžia daryt. Kodėl taip galėtu būt? Gal telefonas pririštas jei taip ar didelė problema šį Iphone atrišti?

http://img689.imageshack.us/i/1011033.jpg

http://img837.imageshack.us/i/1011035h.jpg

3.Kaip matos nuotraukoi, apsauginis stikliukas yra skiles, pats ekranas veikiai puikiai, kiek žiurėjau tiek ebay tiek dealextreme pilnas tų priekinių stikliukų, bet girdėjau kad jų lengvai nepakeisi, tai įmanoma pačiam pasikeist ar reikia kažkur nešt? Ir kiek tai gali kainuot?

Dar kart dėkui už atsakymus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Ne negalima, panaikinsi tik prijungęs prie PC, parsisiuntęs iTunes iš Apple puslapio ir tada darant restore.

2. Reikia daryti Unlock šitam telefonui.

3. Parsisiųsk ir nešk meistrui, tada sužinosi. :)

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Ne negalima, panaikinsi tik prijungęs prie PC, parsisiuntęs iTunes iš Apple puslapio ir tada darant restore.

2. Reikia daryti Unlock šitam telefonui.

3. Parsisiųsk ir nešk meistrui, tada sužinosi. :)

 

Viska supratau, išskyrus darima Unlock? Tai čia koks atblokavimas, kaip jis daromas? Dėkui :)

Ir dar Itunes aš turiu, o kaip padaryt Restore?

Redagavo Dowydas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog dabar atsisiųsk iTunes, prijunk ir daryk "Sync". Tau jį nusyncins, sužinosi kokią versiją turi (3.1.3, 3.1.2, 4.2.1 ir t.t.). Tada kokią turi, paieškai Googlėje "iPhone (tavo versija) download". Tada ją parsisiuntęs spaudi iTunėse Restore (pelės kairį mygtuką ir klaviatūros SHIFT mygtuką) tada pasirenki tą versiją kurią jau atsisiuntei ir restorini. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog dabar atsisiųsk iTunes, prijunk ir daryk "Sync". Tau jį nusyncins, sužinosi kokią versiją turi (3.1.3, 3.1.2, 4.2.1 ir t.t.). Tada kokią turi, paieškai Googlėje "iPhone (tavo versija) download". Tada ją parsisiuntęs spaudi iTunėse Restore (pelės kairį mygtuką ir klaviatūros SHIFT mygtuką) tada pasirenki tą versiją kurią jau atsisiuntei ir restorini. :)

 

Supratau, bet dar pastebėjau kad man neišsijungia telefonas, ar čia pats mygtukas neveikia, nežinau, kiek supratau kad jį išjugnt, reikia palaikyt viršuj juoda mygtuka ir tada ekrana atsiras mygtukas kad ji pastumus telefonas išsijungs, bet man neatsiranda jis..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Supratau, bet dar pastebėjau kad man neišsijungia telefonas, ar čia pats mygtukas neveikia, nežinau, kiek supratau kad jį išjugnt, reikia palaikyt viršuj juoda mygtuka ir tada ekrana atsiras mygtukas kad ji pastumus telefonas išsijungs, bet man neatsiranda jis..

 

O paspaudus mygtuką kai iPhone įsijungęs bent reaguoja kasnors? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O paspaudus mygtuką kai iPhone įsijungęs bent reaguoja kasnors? :)

 

Ne :) Tik reguoja i kitus mygtukus, tai spėju mygtukas bus sugedes? Tai čia manau nelabai man apsimoka su juo užsimt.. Nes jei mygtuka tvarkyt, stikliuka keisti dar atsirišti, aišku aš jį už dyka gavau, bet kažin ar apsimoka tvarkyt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne :) Tik reguoja i kitus mygtukus, tai spėju mygtukas bus sugedes? Tai čia manau nelabai man apsimoka su juo užsimt.. Nes jei mygtuka tvarkyt, stikliuka keisti dar atsirišti, aišku aš jį už dyka gavau, bet kažin ar apsimoka tvarkyt?

 

Na megink parduot jai neturi noro užsiimti su juo. :D Yra noras - bus ir geras telefonas. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na megink parduot jai neturi noro užsiimti su juo. :D Yra noras - bus ir geras telefonas. :thumbsup4:

 

Kiek įmanoma gaut už jį? 50lt, 100lt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek įmanoma gaut už jį? 50lt, 100lt?

 

Na žiūrėk kiek maždaug panaudotus bet pilnai veikiančius pardavinėja. Taisymas apie 200lt max. atsieitų, dar mažiau net. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.