razilxas

PC susitvėrimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Taigi planuoju susitvert naują PC. Jau beveik visas dalis išsirinkau, bet del kaikurių man vis dar kyla klausimų.

 

Motherboard: P67 Extreme4

CPU: Intel® Core™ i5-2500K Processor (6M Cache, 3.30 GHz)

GPU: NVIDIA GeForce GTX 560 TI

 

Man dabar klausimas kyla kokių RAM'ų reikia? Motininė palaiko DDR3 2133(OC)/1866(OC)/1600/1333/1066 non-ECC, un-buffered memory, bet procesoriaus aprašyme parašyta DDR3-1066/1333. Visi sako, kad pirkt tokius, kokius palaiko motininė, bet ar reikia atsižvelgt į procesorių?

 

Dabar dar vienas klausimas. Kokio PSU reikės? Jau buvau išsirinkes paprastą 650W PSU, bet motininės aprašyme užtikau tokią eilutę: ErP/EuP Ready (ErP/EuP ready power supply is required), tai dabar ir nežinau kokio PSU reikės.

 

Dar užtikau ASROCK puslapyje tokią reiklamą, ČIA ir nežinau kas per dalykas tas B3 Stepping Chipset. Kiek skaičiau tai jis skirtas Sandy Bridge procesoriams, o maniškis būtent toks. Man įdomu, ar apsimokėtų palaukt to B3 Stepping'o ir tada nusipirkt motininę, ar tas B3 Stepping nepadarys jokio skirtumo galingumui? Žiūrėjau ASROCK puslapyje, tai tas B3 Stepping pakolkas yra tik H61 motininėse, o tos motininės nėra skirtos gaming'ui.

 

Ačiū už atsakymus!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Taigi planuoju susitvert naują PC. Jau beveik visas dalis išsirinkau, bet del kaikurių man vis dar kyla klausimų.

 

Motherboard: P67 Extreme4

CPU: Intel® Core™ i5-2500K Processor (6M Cache, 3.30 GHz)

GPU: NVIDIA GeForce GTX 560 TI

 

Man dabar klausimas kyla kokių RAM'ų reikia? Motininė palaiko DDR3 2133(OC)/1866(OC)/1600/1333/1066 non-ECC, un-buffered memory, bet procesoriaus aprašyme parašyta DDR3-1066/1333. Visi sako, kad pirkt tokius, kokius palaiko motininė, bet ar reikia atsižvelgt į procesorių?

 

Dabar dar vienas klausimas. Kokio PSU reikės? Jau buvau išsirinkes paprastą 650W PSU, bet motininės aprašyme užtikau tokią eilutę: ErP/EuP Ready (ErP/EuP ready power supply is required), tai dabar ir nežinau kokio PSU reikės.

 

Dar užtikau ASROCK puslapyje tokią reiklamą, ČIA ir nežinau kas per dalykas tas B3 Stepping Chipset. Kiek skaičiau tai jis skirtas Sandy Bridge procesoriams, o maniškis būtent toks. Man įdomu, ar apsimokėtų palaukt to B3 Stepping'o ir tada nusipirkt motininę, ar tas B3 Stepping nepadarys jokio skirtumo galingumui? Žiūrėjau ASROCK puslapyje, tai tas B3 Stepping pakolkas yra tik H61 motininėse, o tos motininės nėra skirtos gaming'ui.

 

Ačiū už atsakymus!

 

Pirk pagal motininę, bet atsižvelk ir į CPU, nors iš esmės nemanau, kad jam pakenksi su kitokiais. Tavo vietoj DD3 - 1333 būtų neblogas pasirinkimas. Dėl PSU, žiūrint kokios kitos detalės, VGA. O kas liečia motininę, tai palik tą kurią turi dabar ir nebus problemų. Parašyk kokios kitos dalys, pažiūrėsim dėl PSU

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Taigi planuoju susitvert naują PC. Jau beveik visas dalis išsirinkau, bet del kaikurių man vis dar kyla klausimų.

 

Motherboard: P67 Extreme4

CPU: Intel® Core™ i5-2500K Processor (6M Cache, 3.30 GHz)

GPU: NVIDIA GeForce GTX 560 TI

 

Man dabar klausimas kyla kokių RAM'ų reikia? Motininė palaiko DDR3 2133(OC)/1866(OC)/1600/1333/1066 non-ECC, un-buffered memory, bet procesoriaus aprašyme parašyta DDR3-1066/1333. Visi sako, kad pirkt tokius, kokius palaiko motininė, bet ar reikia atsižvelgt į procesorių?

 

Dabar dar vienas klausimas. Kokio PSU reikės? Jau buvau išsirinkes paprastą 650W PSU, bet motininės aprašyme užtikau tokią eilutę: ErP/EuP Ready (ErP/EuP ready power supply is required), tai dabar ir nežinau kokio PSU reikės.

 

Dar užtikau ASROCK puslapyje tokią reiklamą, ČIA ir nežinau kas per dalykas tas B3 Stepping Chipset. Kiek skaičiau tai jis skirtas Sandy Bridge procesoriams, o maniškis būtent toks. Man įdomu, ar apsimokėtų palaukt to B3 Stepping'o ir tada nusipirkt motininę, ar tas B3 Stepping nepadarys jokio skirtumo galingumui? Žiūrėjau ASROCK puslapyje, tai tas B3 Stepping pakolkas yra tik H61 motininėse, o tos motininės nėra skirtos gaming'ui.

 

Ačiū už atsakymus!

 

tavo motinine gali su vidimiais prietaisais t.y. cpu ram video bridgais dalintis info 1600/1333/1066mhz greiciu (nelb supratau kas 2133oc). bet procesorius pakaiko 1066 arba 1333mhz, tai reiskia nesvarbu jei desi greitesnius nei 1333mhz, procesorius vistiek greiciau nei 1333mhz info neperdavines motininei, jei desi pnz 1600mhz, motinine greiciau padoros info bet tures laukti kol procesorius paduos naujos, jis nespes!

krc ramus renkiesi tokio greicio koki didziausia palaiko tiek motinine tiek procesorius, tavo atveju 1333mhz!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirk pagal motininę, bet atsižvelk ir į CPU, nors iš esmės nemanau, kad jam pakenksi su kitokiais. Tavo vietoj DD3 - 1333 būtų neblogas pasirinkimas. Dėl PSU, žiūrint kokios kitos detalės, VGA. O kas liečia motininę, tai palik tą kurią turi dabar ir nebus problemų. Parašyk kokios kitos dalys, pažiūrėsim dėl PSU

 

As dar kitu daliu neissirinkau, tik pagrindines. HDD butu Toks, poto paprastas CD-ROM, RAM'ai butu Tokie. Ar geriau imt RAM'us 2x2GB ar 1x4GB ? O ar apsimoka pasiimt pvz. 2x4GB RAM ?

Dar butu idomu ar GTX 470 nebutu geriau uz GTX 560 TI? Kaina beveik vienoda ir kiek suprantu GTX 560 yra naujesne. Aciu!

Redagavo razilxas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As dar kitu daliu neissirinkau, tik pagrindines. HDD butu Toks, poto paprastas CD-ROM, RAM'ai butu Tokie. Ar geriau imt RAM'us 2x2GB ar 1x4GB ? O ar apsimoka pasiimt pvz. 2x4GB RAM ?

Dar butu idomu ar GTX 470 nebutu geriau uz GTX 560 TI? Kaina beveik vienoda ir kiek suprantu GTX 560 yra naujesne. Aciu!

 

ramus imk 2x . tada eis jie dual channel budu.

del video geriau GTX 560, bet del kainos pvz 6870 dar pigesne yra uz 560 bet testuose kai kuriuose geimuose ir lenkia 560 ar eina vienodai. be to AMD 6870 palaiko MLAA .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ramus imk 2x . tada eis jie dual channel budu.

del video geriau GTX 560, bet del kainos pvz 6870 dar pigesne yra uz 560 bet testuose kai kuriuose geimuose ir lenkia 560 ar eina vienodai. be to AMD 6870 palaiko MLAA .

 

As dar biski pasidomejau apie vaizdo plokstes tai radau Sita vaizdo plokste, kuri yra truputi geresne uz GTX 560 TI, bet dar labiau pasidomejas suzinojau, kad 6950 galima unlock'int iki 6970, o tada jau zymiau geresne uz GTX 560 TI, o kaina tokia pat beveik, jeigu imant CLUB 3D varianta. Tai apsimoka taip padaryt? Ir dar padekit PSU issirinkt :) Redagavo razilxas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tik neimk asrock motkiu, jau geriau pasitaupyk ir imk kokia asus ar gigabyte, bet tik p67 serijos, nes nrml su ja ocinas. Del ramu, tai nebijok, imk kokiu 1333 su cl7 ar net zemesniu ir per akis. Vga, tai kaip ir scalman siule imk 6870, nes mlaa yra isties naudingas dalykas, o per performance nekerta, nu 6950 neblogas variantas, bet lockinas tik 2gb versija ir tai reik imti sensni modeli, nes naujesniuose istaisyta klaida :)) Psu imk koki corsair seimos ar antec ar zalman, kokybe garantuota ilgam laikui, per akis 650w bus, bet gali del atsargos velesniam laikui 700 imti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu internete pasiskaiciau apie tas vaizdo plokstes, tai ant stock clock'u 6950 greitesne uz gtx 560 ti, bet nemazai zmoniu sako, kad geriau imti gtx 560 ti, nes galima stipriai overclock'int, o temperaturos baisiai nekyla, o 6950 dar nera tiksliai zinoma,, kiek laiko su unlock'u GPU laikys. Kiti maciau rase, kad po 2 sav. uzlinko ir t.t. O del 6950 overclockinimo kiti raso, kad irgi neblogai OC'inasi, bet temperaturos perkopia 90C, tai dabar esu truputi pasimetes del vaizdo ploksciu, jeigu galit, pasiulykit dar kokiu variantu arba sakykit, ar GTX 560 TI ar HD 6950 :whistling: .

 

O del motinines plokstes, tai man ASRock visai patrauklios atrodo, daug funkciju, visokiu papildomu dalyku. Skaiciau, kad kaikuriem kyla problemu su P67 Extreme4 ir GTX 4** vaizdo plokstem. Reikes labiau pasidomet.

Tai jeigu ne ASRock motinine, tai kokia patartumet?

 

Del PSU, tai man idomu, ar apsimoka i prieki imti galinga, su 4x PCI-E jungtimis, jeigu ateityje pritruks galios ir reikes SLI isimest? :). O gal net nereiks SLI, gal ir be jos viska ves? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu internete pasiskaiciau apie tas vaizdo plokstes, tai ant stock clock'u 6950 greitesne uz gtx 560 ti, bet nemazai zmoniu sako, kad geriau imti gtx 560 ti, nes galima stipriai overclock'int, o temperaturos baisiai nekyla, o 6950 dar nera tiksliai zinoma,, kiek laiko su unlock'u GPU laikys. Kiti maciau rase, kad po 2 sav. uzlinko ir t.t. O del 6950 overclockinimo kiti raso, kad irgi neblogai OC'inasi, bet temperaturos perkopia 90C, tai dabar esu truputi pasimetes del vaizdo ploksciu, jeigu galit, pasiulykit dar kokiu variantu arba sakykit, ar GTX 560 TI ar HD 6950 :whistling: .

 

O del motinines plokstes, tai man ASRock visai patrauklios atrodo, daug funkciju, visokiu papildomu dalyku. Skaiciau, kad kaikuriem kyla problemu su P67 Extreme4 ir GTX 4** vaizdo plokstem. Reikes labiau pasidomet.

Tai jeigu ne ASRock motinine, tai kokia patartumet?

 

Del PSU, tai man idomu, ar apsimoka i prieki imti galinga, su 4x PCI-E jungtimis, jeigu ateityje pritruks galios ir reikes SLI isimest? :). O gal net nereiks SLI, gal ir be jos viska ves? :)

 

nu labai ten nesikeis temperaturos 6950. Kam iskart lockint, jeigu per akis ir stock dabar bus. Tik dvieju vga nekisk, nes labai daznai reikia laukt, kol hotfixai iseina, kurie leidzia zaidime isnaudot sli ar cf. Motka tai nuo 300 iki 400lt kokia asus ar gigabyte. Psu gera pirk, nes jeigu jis mirrs tai gali nusinest ir kitas dalis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu internete pasiskaiciau apie tas vaizdo plokstes, tai ant stock clock'u 6950 greitesne uz gtx 560 ti, bet nemazai zmoniu sako, kad geriau imti gtx 560 ti, nes galima stipriai overclock'int, o temperaturos baisiai nekyla, o 6950 dar nera tiksliai zinoma,, kiek laiko su unlock'u GPU laikys. Kiti maciau rase, kad po 2 sav. uzlinko ir t.t. O del 6950 overclockinimo kiti raso, kad irgi neblogai OC'inasi, bet temperaturos perkopia 90C, tai dabar esu truputi pasimetes del vaizdo ploksciu, jeigu galit, pasiulykit dar kokiu variantu arba sakykit, ar GTX 560 TI ar HD 6950 :) .

 

6950 iki dx12 ves viska tikrai pilnai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar uzteks Sito PSU ? Jungciu uztekstu ir SLI, bet nezinau ar galingumo uztektu. As dvieju vaizduskiu tikrai nepirksiu iskart, as tik galvoju, kad po kokiu metu ar dvieju, kai prireiktu kanors naujo pirkt, tai uztektu antra GPU :D. Tai manau imsiu 6950, nes nemanau, kad uz tokia kaina kanors geresnio rasiu :thumbsup4:

 

Del motinines tai as krypstu link ASRock. Kiek internete skaiciau, tai su ja gerai ir OC'inasi ir dar Combo Cooler galimybe neblogai :D Gal galit pasakyt kodel neimt ASRock motinines? Jeigu jau tikrai tokios blogos jos, tai numeskit linka kokios geros ;). Aciu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar uzteks Sito PSU ? Jungciu uztekstu ir SLI, bet nezinau ar galingumo uztektu. As dvieju vaizduskiu tikrai nepirksiu iskart, as tik galvoju, kad po kokiu metu ar dvieju, kai prireiktu kanors naujo pirkt, tai uztektu antra GPU :D. Tai manau imsiu 6950, nes nemanau, kad uz tokia kaina kanors geresnio rasiu :thumbsup4:

 

Del motinines tai as krypstu link ASRock. Kiek internete skaiciau, tai su ja gerai ir OC'inasi ir dar Combo Cooler galimybe neblogai :D Gal galit pasakyt kodel neimt ASRock motinines? Jeigu jau tikrai tokios blogos jos, tai numeskit linka kokios geros ;). Aciu ;)

 

del antros video manau nereiks. nes jei iseis dx12 tai tavo esama vistiek nepalaikys to. nereiks tau kol kas OC daryt cia niekam nei ka,viskas eis ka leisi.ai motina ziurek ko tau reikia is jos USB3. sata3 aisku. tada ar nori spdif garso isejimo ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del antros video manau nereiks. nes jei iseis dx12 tai tavo esama vistiek nepalaikys to. nereiks tau kol kas OC daryt cia niekam nei ka,viskas eis ka leisi.ai motina ziurek ko tau reikia is jos USB3. sata3 aisku. tada ar nori spdif garso isejimo ir pan.

 

Nu man Sitoj motininej visko pilnai uztenka + yra papildomu patogiu funkciju kaip Quick Boot ir BIOS kazkokie nauji :rolleyes:. Tik galvoju gal ASRock nekokybiskos, neilgalaikes ar dar kokios blogos. Tai man idomu, ar geriau ta kur paminejau, ar geriau jau kitos firmos uz tokia pat kaina?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.