eitviz

psp ant TV

Rekomenduojami pranešimai

sveiki noriu paklasuti k ame cia beda as turiu dvieju rusiu av kabelius skirtus psp vienas su 5 kistukasi kitas su 3 nu ir pas mane ant teliko yra tik 3 kistukai tai as ta laida ikisu i TV kuris turi tik 3 kistukus nu ir man rodo nespalvotai ir tuos ten kur reikia nustatyti progresive arba interlace tai tuos bandau ir vistiek neinam man spalvotai nespalvotai rodo?

KA DARYTI PADEKIT???????????

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki noriu paklasuti k ame cia beda as turiu dvieju rusiu av kabelius skirtus psp vienas su 5 kistukasi kitas su 3 nu ir pas mane ant teliko yra tik 3 kistukai tai as ta laida ikisu i TV kuris turi tik 3 kistukus nu ir man rodo nespalvotai ir tuos ten kur reikia nustatyti progresive arba interlace tai tuos bandau ir vistiek neinam man spalvotai nespalvotai rodo?

KA DARYTI PADEKIT???????????

 

Kaip suprantu,kabelis su 5RCA jungtimis yra skirtas prijungimui prie HDTV televizorių,o ne prie kineskopinių,ten vaizdas paduodamas per 3RCA,o likusios 2RCA yra garsui,taigi jei tavo telikas kineskopinis,taI iš to laido tau 0 naudos...Sakei,kad turi 2laidus tai junk per tą kuris su Rca jungtimis,nes ten tik 1RCa perduoda vaizdą,o likusios 2RCA garsą...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki noriu paklasuti k ame cia beda as turiu dvieju rusiu av kabelius skirtus psp vienas su 5 kistukasi kitas su 3 nu ir pas mane ant teliko yra tik 3 kistukai tai as ta laida ikisu i TV kuris turi tik 3 kistukus nu ir man rodo nespalvotai ir tuos ten kur reikia nustatyti progresive arba interlace tai tuos bandau ir vistiek neinam man spalvotai nespalvotai rodo?

KA DARYTI PADEKIT???????????

 

PSP su Composite kabeliu tuo su 3 tulpem skirtas tik foto,filmus ziuret per TV, tas yra aiskiai parasyta ant kabelio dezutes.“Enjoy photos, videos, and music on your TV”

PSP su Componentiniu tuo 5 tulpiu , tik tas skirtas zaisti zaidimus ant tv, aisku tv turi palaikyt component.

“Enjoy photos, videos, music and games on your TV”

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia dar truputį info radau apie tuos laidus

The PSP system outputs in the NTSC video format through this product. If a display is used which does not support the NTSC video format, no picture will be displayed. Check with the TV manufacturer for details.

If your TV is not progressive scan compatible, Game images will not be displayed. This product may not be able to display some images from non-game functionson a TV screen.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia dar truputį info radau apie tuos laidus

The PSP system outputs in the NTSC video format through this product. If a display is used which does not support the NTSC video format, no picture will be displayed. Check with the TV manufacturer for details.

If your TV is not progressive scan compatible, Game images will not be displayed. This product may not be able to display some images from non-game functionson a TV screen.

 

tai jo butent, composite laidas tik filmam pasileist, foto,muzikai. zaidimam reikia NTSC ir progresive scan palaikancio tv.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.