mantaxk

Reike programos

Rekomenduojami pranešimai

Sweiki. Man reike tokios programus kur kiti girdetu ka as klausau per kompa be mikrafo ar pan :D pvz losiu ct ir noriu paleist gera daina ar garsa tai man reike mikrafa prie kalonkiu ar prie ausiniu pridet, o as noriu kad nereiketu. ar yra toke programa?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki. Man reike tokios programus kur kiti girdetu ka as klausau per kompa be mikrafo ar pan :rofl: pvz losiu ct ir noriu paleist gera daina ar garsa tai man reike mikrafa prie kalonkiu ar prie ausiniu pridet, o as noriu kad nereiketu. ar yra toke programa?

 

o tai losdamas ct sneki su kuom nors? ir klausimas kaip? gal su puodeliais ant siulu? :yes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai losdamas ct sneki su kuom nors? ir klausimas kaip? gal su puodeliais ant siulu? :rofl:

 

kartais ir sneku, bet braso uzleist daina tai man reike mukrafa prie koloneliu pridet

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai jei nenori mikrafo deti prie koloneliu dek koloneles prie mikrafo, nieko ce nepadarysi, nera jokios programos, atsuk daugiau garso kolonelem gal tada girdes, ce normalus dalykas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirk neto kamera ten visada būna mikrafas idėtas kai snekės nusuk kamera i siena is svio. viskas gerai ir kokybiškai girdisi, mes su draugais taip darom

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tipo CS? Nes tokio kaip CT negirdejes. Jei taip, tai kam ta kamera? Ten vis tiek vaizdo nera, geriau kokybiskas mikrafonas, jei vien CS'ui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima sužaist su audio input/output , pasieškok googlej yra tokių variantų :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.