rondo9

semi brick?

Rekomenduojami pranešimai

pats psp veikia, bet kj isjungi ir nori vel ijungti iskart neisijungia turi palaukt kokias 5 min. nes jei jungi iskart buna juodas ekranas ir dega zalia lempute.

arba galiu tiesiog iskart isijungt per rocovery menu.

tj nezinau ar cia semi brickas, ar verta man tvarkyt kjp gide semi brick tvarkyme?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn apie semi brick, bet man cia pan i os gedima, jei psp phat, tai pirmiausia bandyciau pasidaryti pandora dual boot, ir pazeciau jei pandora meniu tvarkingai jungia, jei psp os is mc tvarkingai kraunasi, tada perrasyciau os!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei su psp gali kazka daryt tai isikelk update ir updatink i 6.20 tadad isirasysi tn-d ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nk grajinau geima, loadinant psp uzluzo. isijungiau psp, zaidima per nauja, po to jokiu seivu neskaito uzluzta.

veliau pats psp sunkiau isijungdawo.

 

bet db jau p*, suformatavau korta, resetinau settings'us, susitwarke per nakti, db normaliai psp isijungia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nk grajinau geima, loadinant psp uzluzo. isijungiau psp, zaidima per nauja, po to jokiu seivu neskaito uzluzta.

veliau pats psp sunkiau isijungdawo.

 

bet db jau p*, suformatavau korta, resetinau settings'us, susitwarke per nakti, db normaliai psp isijungia.

 

jau galvojau tau ir sakyt restorint bet buvau dar uzsimiegojes ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.