PovilasJot

Baltas ekranas su psp zenklu paleidus zaidima

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, man yra taip, kad nusipirkau kaip ir atrista psp, taciau bandant update daryti ar tiesiog zaidima pasileisti uzstringa ant balto fono su psp uzrasu ir viskas. (cia pacioje pradzioje pries paleidziant zaidima is korteles)

 

FW 4.01 M33-2

Uptade dariau pasiskaites forumuose ir youtube video, taciau tik del to, nes galvojau, kad zaidimai neina del senesnes versijos.

Taciau updatint nepavyko, del anksciau minetos priezasties.

Tai vat realiai gaunasi taip, jog negaliu pasileist nei zaidimu, nei updatint. Mano PSP modelis yra 2001, data code nezinau.

 

Sakykit, gal galit padet, pasakydami kas cia mazdaug galetu buti? Ar yra problemos sprendimu budu?

 

Dekoju is anksto. :(

Redagavo PovilasJot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, man yra taip, kad nusipirkau kaip ir atrista psp, taciau bandant update daryti ar tiesiog zaidima pasileisti uzstringa ant balto fono su psp uzrasu ir viskas. (cia pacioje pradzioje pries paledziant game)

 

Sakykit, gal galit padet, pasakydami kas cia mazdaug galetu buti? Ar yra problemos sprendimu budu?

 

Dekoju is anksto. :(

 

sveikas. pirma taisykle. nori info gaut, prasom mum suteikt kiek galima daugiau info pirma . koks fw pas psp. kaip updeitinai ka darei ir pan. kur keli geimus ir ka darai tu jam. tada bus galima kalbet toliau. koks PSP modelis. koks data code.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

date code mazesnis nei 8c!

siulyciau cpu greiti paziureti, select paspaudus, reikia default nustatyti, kaikurias cfw irasius jis buna 333mhz ijungtas!

jei nepavyks, visada pades pandora!

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz patarima, taciau visa tai nustatyta i default. Aisku, o pandora yra rimtas dalykas. :) greiciausiai su ja neprasidesiu. Jei norit galiu parduoti ji uz 260lt. Kas dirbat su pandora susitvarkysit. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad CPU clock neturi cia reiksmes, 333Mhz yra geriau nei default. Mano manymu, su pandora i naujausia FW reik atsirist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, turint Pandora labai lengva. Sek forume esanciais gidais, ir bus viskas paprasta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pandora ir pats gali pasidaryti nera sunku as ir sau buvau pasidares kaip psp atrisinejau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad CPU clock neturi cia reiksmes, 333Mhz yra geriau nei default. Mano manymu, su pandora i naujausia FW reik atsirist.

 

nu man phatas 5.50 prome4 su 333mhz nepaleisdavo, parodydavo psp logo ir sugryzta i psp meniu, veike tik su default, cia ne man vienam taip, pamenu kazkas irgi kreipesi forume su ta pacia problema!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra ir kita tikimybe, as turejau pora tokiu PSP kurie buvo sutrenkti, kiek zinau vienas sidabrinis klaidzioja iki iol is ranku i rankas (pora kartu buvo arnese remontuot kaip softo gedima). Softo perrasymas su Pandora nepadejo, kiek issiaiskinau jog ligir flash kazkoks kontaktas atsokes uztai nenuskaito kazkuriu sektoriu info. O su pandora persiinstaliuoja bet naudos is to nera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.