titasas

SD card

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Aš čia visiškas naujokas su WII, norėjau paklaust, ar SD card tinka tarkim ir nuo fotiko? nu betkokia, nebūtinai originalas? Kaip supratau kadangi versija pas mane 3.4E, tai nedidesnė nei 2GB?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Aš čia visiškas naujokas su WII, norėjau paklaust, ar SD card tinka tarkim ir nuo fotiko? nu betkokia, nebūtinai originalas? Kaip supratau kadangi versija pas mane 3.4E, tai nedidesnė nei 2GB?

 

Ne į temą

Nežinau kaip dėl versijos,bet ar tu dėsi SD originalią ar ne neturi turėti jokio skirtumo...tik kiek esu domėjęsis,kad Wii geriausiai dirba su SanDisk kortomis,o prasčiausias variantas Kingston (nors manau blogiausias būtų naudoti kokius DX no nam'us),visokius ten bootmii errorus išmeta...
Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui, padėjai, užvedei ant kelio ką googlint :) radau, kad You can't use SDHC on any system menu below 4.1. (čia aš noriu softmodint, dėl to reik SD) :)

 

Vadinas, geriausias atvejis kurį radau, tai pirkt SANDISK SECURE DIGITAL 2GB tarkim šitą: http://www.skytech.lt/sandisk-secure-digital-2gb-p-51152.html :)

 

Yep,esi teisingam kely :) sėkmės softmodinant...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neprisisoftmodink be sargio bo veliau verksi kai nand'as nudus ;D del korteliu gali ka nori naudot ner skirtumo jei is korteles nebootinsi zaidimu tai ir greitis nesvarbus, buna ten visokiu sandisk wii SD ir etc. bet zodziu boot mii svarbiausia isirasai ir nand dumpa pasidarai tikslu, beto versijos veliau kelt nepatariu sedek su 3.2 didziausios homebrew galimybes, geriausia versija, neiskyla problemu kad nereiketu veliau nervintis downgradinant bet aisku nand dumpa turint ner ko nervintis ;] ir boot mii rasyk kaip boot 2 sektoriu ;] ne kaip ios

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.