scalman

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomenduojami pranešimai

Losiau fifa11 ant xboxo ir kraudavo draugas 10-0, isijungem pes11, viskas kitaip, 0-0, 1-0, 0-1 ir t.t...

pes12 demo ps3 parsisinciau, tai dar pasunkejo :) idejo dar daugiau fizikos, nebegalima taip lengvai praspirti, duoda daugiau baudu uz pastumimus ir t.t.

prie to pacio norejau paklaust, kaip pes11 gauna tuos reitingus zmones d1, d2 ir t.t.? cia internete.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano komentaras iš linkomanijos apie šitą žaidimą:

 

šiaip laukiau labai ilgai PES 12 ir todėl dar penktadienį visą vakarą siunčiau .rar failais kad galėčiau penktadienio vakarą gerai praleisti prie mėgstamiausios futbolo serijos. Tačiau deja kaip dažniausiai būna kai kažko ilgai lauki gauni didžiausia ablomą.

Visų pirma - kai Konami maitino visus PES gerbėjus tais pačiais štampais nuo 2007 metų (PES 09, 10, 11) dar aš buvau linkęs kentėti tuo, ką siūlo šitą įmonė, jausmas lyg bučiau kramtęs tą pačią gumą jau tiek metų. Su PES 12 tiesiog kantrybė sprogo - ir vėl tas pats štampas, su tokiomis pačiomis klaidomis, be jokių naujovių ir logikos. Kūrėjai žadėjo:

1) Vartininkai ir teisėjai išmoks mąstyti - kol kas jokio mąstymo nematau.

2) Nauja gynybos ir atakos sistema, kuri leidžia valdyti komandos narius analogu - sistema ant tiek nepabaigta, kad tiesiog norisi plėšti plaukus nuo galvos.

 

Dėl kitų dalykų - viskas liko tas pats dar nuo PES 2009.

 

Laukiau labiausiai savo mėgstamiausio režimo, dėl kurio praleidau prie PES11 virš 200 valandų tai Online Master Legaue. Tikrai buvo įdomu kelti komandos lygį, pirkti naujus žaidėjus ir tai buvo sunku, labai sunku. Žaidėjai kainavo po 6-9 milijonų o už žaidimą gaudavai apie 80-100 tūkstančių + dar reikėjo mokėti už kiekvieną mačą ir turnyro dalyvavimą.

PES12 - įjungęs Online Master League, žmonės kurie žaidė vos 3-5 dienas jau turėjo Messi, C. Ronaldo ir t.t... čia jau mano svajonių futbolas tiesiog galutinai žlugo.

 

Gaila labai, kad kūrėjai laidoja tokį nuostabų serialą kuris kadaise šlovė nosį FIFA. Taip jame daug minusų: nėra licenzijų anglijos lygai, vokičių lygos išviso nėra, grafiškai žaidimas nenustebina, tačiau tie kas dar žaidė ant PS1 Winning Eleven supras mane koks tai nuostabus simuliatorius.

 

Rankas nenuleidžiu dar, bandysiu toliau pažaisti, gal užkabins.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.