sweexasas

Dėl ps2 USB rakto prijungimo, kad žiūrėti filmus

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, skaičiau visą ps2 forumą, bet taip ir nesupratau kaip prijungus usb prie ps2 slim žiūrėti filmus. Supratau, kad reikia kažkokį failiuką įsikelti į usb, bet tai nežinau kurį, kad būtent žiūrėti filmus... Be to iš kur jį atsisiūsti? Dėkoju už atsakymus, neseniai nusipirkau ps2, tai nerašykit savo ta profesionalų kalba :giveup: Pusė nesuprantu apie ką šnekama :giveup: (usb kingston 2gb, įkišus tiesiog niekas nereguoja :P)

Redagavo sweexasas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi į atminties kortelę pirma instaliuoti uLaunch ir SMS media player.

 

Pradžiai klausimas tau - ar tavo konsolė čipuota?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man iškilo labai panaši problema ir kad nekurti atskiros temos, rašysiu čia. Tai va mano konsolė čipuota matrix čipu ir noriu žiurėti filmus, žinau, kad reikia įsirašyti ulaunch, kad eitų įsikelti sms playerį ir kitką į mc, bet man nepavyksta to padaryti. Bandžiau dėti šį atvaizda, kurį įkėlėt ant CD, poto ant dvd, poto bandžiau įsikelti į usb galvojau, kad pavyks įrašyti. Poto dar susiradau internete naujesnę ulaunch versiją iso formatu ir įsikėliau ant dvd disko taip pat nepaleidžia meta "unable to start disc" ar ką panašaus.. Padėkit jau nebežinau ką daryti.. Nebenoriu sugadinti daugiau diskų..

 

EDIT: Jau susitvarkiau.

Redagavo zipas167

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia prie to pačio noreciau paklaust. Ar pavežtų tokį filmą?:

 

* Trukmė: 02:29:16

* Dydis: 2.18 GB

* Kokybė: BDRip

* Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD MPEG-4 ~1634 kbps avg, 0.31 bit/pixel

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kažkaip norisi galvot, kad gal kaip nors ir paveš nes filmas ilgas, o svoris tik kiek virš 2 GB. Duodu 5-15%, kad paveš. :kede:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip dar yra skirtumas ar tavo modelis fat ar slim, nes kai turėjau fat filmai eidavo, bet retkarčiais pastringa arba išvis nestringa, o kai įsigijau slim tai man nei vieno filmo nepaleido normaliai kad nestriginėtų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, pas mane yra slimas (jau 9tos kartos, kaip žinau - naujausias), tai DVD filmus iš diskų puikiai skaito (originalūs), o per USB nebandžiau niekad, bet nemanau, kad yra kažkoks jau skirtumas ar ant Fat, ar ant Slim žiūri, juk konsolė ta pati. :kede:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, pas mane yra slimas (jau 9tos kartos, kaip žinau - naujausias), tai DVD filmus iš diskų puikiai skaito (originalūs), o per USB nebandžiau niekad, bet nemanau, kad yra kažkoks jau skirtumas ar ant Fat, ar ant Slim žiūri, juk konsolė ta pati. :kede:

 

Patikek skirtumas tikrai yra ar iš dvd leisi ar iš flešo,kiek esu žiūrėjęs filmų iš USB tai kas antras strigdavo...Visgi USB 1.1 versija greičiu nepasižymėjo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko neneigiu, nes rašiau, kad USB net nesu bandęs. Ir apie skirtumą, tai rašiau ne apie skirtumą tarp DVD ir USB, Fat ir Slim. :kede:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš iki šiol kol DVDRip'us žiūrėdavau, tai nevienas nestrigdavo :kede:

 

Now it's time to try a new movies generation - BlueRay!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko neneigiu, nes rašiau, kad USB net nesu bandęs. Ir apie skirtumą, tai rašiau ne apie skirtumą tarp DVD ir USB, Fat ir Slim. B)

 

Ne tai tą aš supratau,bet vis tiek tiek fatas tiek slimas turi USB 1.1 jungtį,kuri kaip minėjau greičiu nepasižymi,na o dvd rip'ai tai kruta kažkaip dar toje konsolėje,kad ir pastriginėdami...na parašykit kaip seksis experimentas su BDrip B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne tai tą aš supratau,bet vis tiek tiek fatas tiek slimas turi USB 1.1 jungtį,kuri kaip minėjau greičiu nepasižymi,na o dvd rip'ai tai kruta kažkaip dar toje konsolėje,kad ir pastriginėdami...na parašykit kaip seksis experimentas su BDrip :D

 

Kažkodėl visi pyksta ant USB 1.1 , bet niekas nesusimasto apie pačio USB rakto greitį. Kiek jau žiūrėjau filmų niekas nestrigo. Mano DVD grotuvas su USB jungtimi dažniau stringa.

Mano PS2 slimo lazeris numiręs, bet puikiausiai žiūriu filmus ir žaidžiu žaidimus iš USB rakto. Pradžioje bandžiau su senuku raktu, apie porą gigų keldavosi iš PC 15min. Naujasis raktas 4 gigus "priima" per 5 minutes. Tas greičio skirtumas manau atsiliepia ir naudojant raktą.

USB advance žaidimams, deja nepasiteisino, bet naujausiais Openps2loderis krauna puikiausiai.

P.S. Sorry, kad užsiminiau apie žaidimus, nenorėjau komentuoti senoje temoje. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pakeiskit filmu rezoliucija i mazesne ir nebus problemu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.