Oligarchas

Padekit issirinkti.

Rekomenduojami pranešimai

Taigi varau laptopa windowsus perrasyt,patarkit kokius rasyt windows xp ar windows 7 ar koki vista nors vista nelabai man tinka. Nes pas mane tik 1gb,vaizduske 128mb ir 1,8GHz Ir procas intel centrino duo. Tai vat nzn kokius rinktis na vistos tikrai nenoriu,patarkit kad zaidimai normaliai veiktu ir programos :innocent:

Issanksto aciu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai kažkaip už 7būčiau...kiek windowsu esu į loptopus surašęs,tai visi žymiai geriau sukasi su 7...parametrai tavo visai dar normalūs,turėtų gan gerai suktis...savo sesei tai buvau įrašęs 7Tinny edition berods,ten tokie jie biški "iškastruoti",dag visko išimta,bet sukasi labai gerai ir ramų žymiai mažiau suvalgo nei įprastas koks edition...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai kažkaip už 7būčiau...kiek windowsu esu į loptopus surašęs,tai visi žymiai geriau sukasi su 7...parametrai tavo visai dar normalūs,turėtų gan gerai suktis...savo sesei tai buvau įrašęs 7Tinny edition berods,ten tokie jie biški "iškastruoti",dag visko išimta,bet sukasi labai gerai ir ramų žymiai mažiau suvalgo nei įprastas koks edition...

 

nu istikro mane ir lenkia prie 7 nes dabar jau 3 metus sedziu su xp ir nzn noris dar paligint kaip veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai žinai ir aš ilgai prie xp buvau prisirišęs,bet kai pabandžiau 7,tai tikrai nesigailiu prie jų perėjęs :innocent:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai žinai ir aš ilgai prie xp buvau prisirišęs,bet kai pabandžiau 7,tai tikrai nesigailiu prie jų perėjęs :innocent:

 

na seip paskaiciau kad dauguma programu ir zaidimu veikai ant 7,tai turbut juos ir rasysiuos :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as manau geriausia butu legalus windowsai oi sory mes gi lt gyvenam :innocent: (o seip tai ir man 7 patinka)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai visu pirma kiek supratau tai tu parasei jog pas tave 1GB ramu taip?

Jaigu taip, tai kiek zinau windows 7'iems reikia 1gb ramu, kad juos "paveztu". Tai jaigu pas tave 1gb ramu ir windows 7'iems reikia 1gb ramu tai kazin ar tau pavyks pasileisti kitas programas nes visi ramai jau bus naudojami...

Redagavo Efektas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Windows 7 system requirements

If you want to run Windows 7 on your PC, here's what it takes:

 

1 gigahertz (GHz) or faster 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor

 

1 gigabyte (GB) RAM (32-bit) or 2 GB RAM (64-bit)

 

16 GB available hard disk space (32-bit) or 20 GB (64-bit)

 

DirectX 9 graphics device with WDDM 1.0 or higher driver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip minėjau,yra ir "iškastruotų" versijų,kurios šiaip suvalgo 500-600ramų ir viskas normaliai ir stabiliai veikia..taigi liktų tų ramų ir programoms :D aišku rimtų geimų jau nepažaisi :) bet visada galima papildomai pasiieškot ir dasidėt vieną kitą gigą ramų...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isminciu gauja. Ir temos autorius supratau nesi i kazkoki tai repair shopa laikas butu ismokt diska isirasyt ir paciam isirasyt win.

 

ok win 7 mazdaug panasiai veikia kaip xp, nes pasimoke is savo klaidu ms'as su vista. 1 dalykas, win neryja 1gb ramu ;DD nespankit toks reikalavimas kad stabiliai veiktu sistema o patiem win idle uztenka ir 128mb kartais ir 512mb, priklauso nuo procesu kurie uzkrauti, grafines aplinkos man neminekit, nes ta irgi win7 stovi kaip atskiras procesas. taigi vilkt vilks kaip turi viskas ir priklausyt. antras dalykas del programu sakei paziurejai jog veiks, nesuprantu kokio velnio turi neveik gi ne prie linuxo ar mac oso pereini, struktura su exe failais nesikeicia, leidi kaip leides viska, tik gali but keblumusu senu labai softu kurio jau nebeatnaujina ar zaidimais kad jie kazko tai neras direktoriju ar vel kokio meslo, tam yra compability options kuris tikrai daznai pagelbeja sioje situacijoje ir kuris tikrai buvo gerokai istweakintas palyginus koks buvo vistoj. taigi del stabilumo, pilnas google visokiu tutorialu kaip isjungt failu indexing'a searchui, thumbu chache saugojima, ir kitu greicio didinimo metodu. nezinau net kas daugiau domina tave tiesiog klausk ir atsakysim, o apibendrinant tai: RASYK DRASIAI WIN 7 IR NEKVARSINK SAU GALVOS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats rasyt tai galeciau tik as neturiu to laiko ten sedet ir perrasinet,o seip ^ sitas atsakymas mane tenkima ka pasakei.Nepabandes nesuzinosiu ar gerai ar blogai tie 7..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

7-us isirasyt trunka 15-30 min tuolab kai jie turi integruotu kruva driveriu, ir puikiai update centeris veikia del tu paciu tai daug vargo nukrinta ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.